"Witam.
Trafna diagnoza,fachowośc,rzetelne i szybkie wykonanie.To wszystko jest w tym zakładzie.
Otrzymałem diagnozę i możliwośc szybkiej naprawy,ale jako najmądrzejszy w dziedzinie samochodów,mówię co tam......i jeździłem sobie dalej,ale krótko ,pompa i wtryskiwacze odmówiły.
przyjechałem tu znowu i panowie mechanicy i szefowa zaopiekowali...",
Citrol, Citroen Xantia 2.1 td
"Wszystko ok. Szybko i bezproblemowo . POLECAM ! Zadowolony klient
. ",
PAWEŁ , BMW 525 rok 2012