"Znają się na swojej robocie.",
znajomy.
"Ja bym nigdzie indziej juz nie jeździł. Szybko dobrze i w dobrych pieniądzach. Zamiast zachwalac albo czytac głupie negatywy lepiej jechać i oddać auto do zrobienia. Nie zawiodą się państwo. ",
dryf, Lincoln
"Polecam, fach ciężki na dzisiejsze czasy, wielu ,,fachowców-naciagaczy trudnych usterek" na rynku roluje klientów, ten Pan rzetelnie podchodzi do sprawy, wyjaśnia ile kosztuje naprawa a ile kosztuje chautura .... jestem zadowolony usterkę usunięto problem nie wraca (jak w innych warsztatach)....",
zadowolony, citroen C5
"Bardzo dobry elektromechanik za rozsądne pieniądze. Dla mnie ważne jest też to, że po naprawie pokaże mi co i gdzie wymienił.",
jola, punto II
"Pan Łukasz od 6 lat jest moim mechanikiem. Dba już o mój drugi samochód i złego słowa bym nie powiedziała. Zawsze można na Niego liczyć, nie raz przyjeżdżał po samochód by odcholować na plac, nie raz także odprowadzał mi pod blok. Człowiek z którym można się dogadać zarówno w kwestii płatności jak i czasu wykonania naprawy. Nigdy nie miałam...",
GwIaZdEcZkA669, peugeot 206CC
"Uczciwosc, rzetelność i rozsądna cena, oby tak bylo zawsze i wszędzie. Samochod oddano mi na dodatek czysty, nawet z zewnątrz został umyty myjką. Polecam ten warsztat.",
NORA19, SUZUKI VITARA
"Naprawa alarmu i zamka centralnego - przyjechałem we wtorek, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W środę po południu auto było gotowe do jazdy. Super profesjonalnie, cena normalna, ale przede wszystkim auto można odebrać w dogodnej dla mnie godzinie - czyli o 20.
Polecam",
Koper, VW Polo
"Moim skromnym zdaniem najlepszy warsztat w okolicy Rybnika, rzetelna i bardzo fachowa obsługa, wspaniali ludzie.",
Konrad
"Sebastian (szef,własciciel) Fachowiec jakich juz mało,zna sie na swoim fachu,bez zbednego sciemniania i przetrzymywania auta (ze niby tak długo naprawia) naprawa i wyjazd... oby tylko tak dalej!!! fakt ze nie jest moze tani ale wole zapłacic raz wiecej niz dwa razy mniej ale trzy razy!!! BMW e39 ",
mały
"dziękuje za poradę dzwoniłem dzisiaj o podłączenie do komputera Peugot Elystar wytłumaczył oco w tym chodzi naprawdę profesjonalny zakład.Jeszcze raz dziekuję.",
Malysz24, Peugot Elystar
"Bardzo sumiennie czysto iszybko wykonana usługa. Mogę polecić.",
Mariusz, Mercedes
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
witam volvo XC90 2004 rok stoi koło mojego domu i same włączają się światła awaryjne migają około 10 sekund i przestają na 5 sekund i potem to samo cały czas.
Mam problem z alarmem zamykam auto a oni po jakimś czasie zaczyna wyc. Od pewnego momentu doszło do tego że ciężko jest mi go zamknąć i otworzyć z kluczyka. Auto to dodge journey 2009 2.0 crd
Witam mam problem z alarmem w Quadzie 125 atv jestem prawie pewny że wyładowuje mi akumulator odłączyłem kostkę od alarmu i chyba zdalnego zapalania to nie mogłem wgl odpalić Quada tak jagby nie było prądu nie wiem jak ten alarm wyłączyć prosze o pomoc?
Witam, Mam problem z alarmem. Rozładował mi się akumulator w honda accord 2.2 ctdi 2007 więc podłączyłem pod prostownik. Teraz gdy już się naładował akumulator i zakładam klemy od razu włącza mi się alarm i wyje cały czas nawet gdy odpalę samochód dalej nie przestaje. Jak wyłączyć ten alarm?...