"Dzwoniąc z pytaniem o termin usłyszałam, że można przyjechać tego samego dnia. Nie minęły 24 godziny, a auto było już do odbioru :) Bardzo dobry kontakt z klientem. Rzeczowe opisanie usterki i sposobu jej usunięcia, fachowa porada i naprawy. ",
Klaudia, Peugeot
"Usługa obejmowała wymianę kół, ocenę stanu opon i akumulatora. Szybko, sprawnie, na poziomie, super obsługa",
marti, Toyota Aygo 1,0 2016
"Sumienny niedrogi parę lat już korzystam z jego usług i jestem zadowolona .Nigdy nie próbował mnie naciągnąć na kasę mogę go z czystym sumieniem polecić innym ",
Helena
"Od lat serwisuję samochody u Pana Sylwestra i nie zamierzam tego zmieniać. Realnie podaje termin naprawy i zawsze się go trzyma. Ceny zdecydowanie rozsądne, nie kręci i naciąga na dodatkowe usługi. A na dodatek człowiek kulturalny, co w tej branży bywa rzadkością..",
leon, Micra 98/Cordoba 2007/Clio 2000
Zapraszamy do naszego warsztatu. Jako jedni z nielicznych oferujemy usługę konserwacji podwozia. Gwarantujemy fachowe naprawy w rozsądnych cenach. Naprawiamy jak dla siebie i każdego klienta traktujemy indywidualne.
"Bardzo dobry serwis samochodowy. Byłem już kilka razy i za każdym razem naprawa jest ekspresowa, bardzo dobry kontakt telefoniczny - o wszystkim co zauważą lub wykryją dodatkowo od razu informują. Ceny bardzo dobre. Polecam i na pewno będę stałym klientem.",
Michał, BMW E46 Coupe
"Od lat naprawiam tu swój samochód oraz żony i zawsze naprawa wykonana jest bez zarzutów.
Przy okazji robiony jest przegląd samochodu pod względem innych usterek, które są zawsze konsultowane ze mną. Wszystkie wymienione części są zawsze okazywane a usterki wytłumaczone. Zawsze można także liczyć na poradę. Polecam.",
Zbyszek, Skoda Octavia
"VW Passat 1.9 TDI - naprawa pompowtrysku - na VAGu wyszło, że nie pracuje jeden pompowtrysk. Okazało się, że rozleciał się popychacz pompowtrysku i śruba regulacyjna. Adam wymienił tylko te części nie narażając mnie na wymianę całego pompowtrysku. Polecam tego kolesia bo nie naciąga na koszty. auto odebrałem dzień po odstawieniu.",
franek, VW Passat 1.9 TDI
"Bardzo szybko zdiagnozowali usterkę :) czego w innym warsztacie nie potrafili zlokalizaowac . Fachowe podejście do klienta .Samochód Opel Combo 2008 1,7 CDTI Polecam ",
janeks13
"Bardzo solidna firma. Wykonali mi naprawę szybko i tanio. Mechanik bardzo ambitny - nie spławił mnie tylko od razu sprawdził co może być nie tak z autem. Szybka wizyta i konkretna diagnoza. Polecam bo nawet założył mi książke serwisową :). Jak dla mnie to klienta ma pewnego - będę odwiedzał.",
Haki, Lada Niva
"Mechanicy szybko zlokalizowali problem i równie szybko naprawili. Usterka na szczęście nie była duża, a Pani w poczekalni zaproponowała kawę oraz mila rozmowę. Dzięki czemu czas szybko zlecial. Cena usługi tez mnie zaskoczyła była niska. Czyli jednym zdaniem tanio solidnie i bardzo Milo. Na pewno wrócę!",
Ruda
"Pan Karol profesjonalnie podchodzi do klienta. Wszelkie uwagi dotyczące naprawy zostały uwzględnione. Przystępna cena usługi i bardzo sprawnie przeprowadzona naprawa. Już po ok. 3 godzinach samochód był gotowy do odbioru. Wcześniej u innego mechanika te same czynności trwały cały dzień i musiałem dopytywać się kiedy mogę odebrać samochód....",
Robert , Ford Fiesta 1.25 2004
"Mały prywatny zakładzik, ale godny polecenia. Korzystamy od lat i jesteśmy zadowoleni :)",
D_DIESEL
"Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie. Warsztat i jego pracownicy naprawdę na to zasługują za: jakość usług. szybkość, profesjonalizm oraz pełne i rzetelne doradztwo.Jeżeli podczas naprawy wyjdą jakieś nieprzewidziane części do wymiany, dzwonią do klienta, tłumaczą w czym problem i klient decyduje czy mają być oryginały, czy tańsze zamienniki....",
Sojson, VW Passat
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
wypracowana tuleja wahacza prawa tylna strona. Czy można naprawić tylko jedną stronę czy potrzebna jest wymiana kompletu? pozdrawiam, Magdalena
Skrzypi przednie zawieszenie zwłaszcza przy pokonywaniu progów zwalniających. Co może być powodem?
Po skręcie w czasie jazdy zabuja klika razy całą karoserią i słychac jakby stuki delikatne .Po wyjściu na prosta dalej idzie autko bez kolebania i bez stukania. Wrażenie jakby tył tak sie zachowywał. Czy tak powinien zachowywać sie pojazd?
Tylne koła od pewnego czasu pochylały się dołem na zewnątrz -kupiłem wszystkie simendbloki wymieniłem ale nic się nie poprawiło,nie bardzo da się jechać-co zrobić można by problem zlikwidować?
Mazda 2 to japońskie auto osobowe klasy aut miejskich produkowane od 1996 roku do dnia dzisiejszego. W tym czasie powstały 4 generacje modelu. Samochód produkowany jest w nadwoziu sedan oraz...
Mazda 6 to japońskie auto osobowe klasy średniej produkowane od 2002 roku do dnia dzisiejszego. W tym czasie powstały 3 generacje modelu. Samochód produkowany jest w nadwoziu sedan, liftback...
Mazda 3 to japońskie auto osobowe klasy kompaktowej produkowane od 2003 roku do dnia dzisiejszego. W tym czasie powstało 5 generacji modelu. Samochód produkowany jest w nadwoziu sedan oraz...
Honda CR-V to japońskie auto osobowe typu SUV klasy kompaktowej produkowane od 1995 roku do dnia dzisiejszego. W tym czasie powstało 5 generacji modelu. Samochód produkowany jest w nadwoziu...