"Witam usługa wykonana perfekcyjnie. Diagnoza, naprawa na wysokim poziomie. Wielu krakowskich mechaników nie podołało znalezieniem usterki w moim peugeot z silnikiem thp . Warsztat jest godny polecenia, mechanicy skrupulatni i szczegółowi każdą decyzję o dalszej naprawie podejmują po uzgodnieniu z właścicielem. Jeżeli ktoś szuka mechanika...",
Maćko thp , peugeot 5008 thp
"Sprawna wymiana opon,niskie koszty,parking dla klientów.Polecam",
Anastazja, Toyota Yaris 1,3 2011
"Moim skromnym zdaniem najlepszy warsztat w okolicy Rybnika, rzetelna i bardzo fachowa obsługa, wspaniali ludzie.",
Konrad
"Wszystko sprawnie i elegancko!Polecam ja korzystam od paru lat i jestem bardzo zadowolony!",
Dzedi, Audi
"Od lat naprawiam tu swój samochód oraz żony i zawsze naprawa wykonana jest bez zarzutów.
Przy okazji robiony jest przegląd samochodu pod względem innych usterek, które są zawsze konsultowane ze mną. Wszystkie wymienione części są zawsze okazywane a usterki wytłumaczone. Zawsze można także liczyć na poradę. Polecam.",
Zbyszek, Skoda Octavia
"bardzo dobry serwis ,zapewniają wszelkie części i kompleksową usługę polecam chociaż mam daleki dojazd.",
bobo, jaguar x type
"Pan Karol profesjonalnie podchodzi do klienta. Wszelkie uwagi dotyczące naprawy zostały uwzględnione. Przystępna cena usługi i bardzo sprawnie przeprowadzona naprawa. Już po ok. 3 godzinach samochód był gotowy do odbioru. Wcześniej u innego mechanika te same czynności trwały cały dzień i musiałem dopytywać się kiedy mogę odebrać samochód....",
Robert , Ford Fiesta 1.25 2004
Zapraszamy do naszego warsztatu. Jako jedni z nielicznych oferujemy usługę konserwacji podwozia. Gwarantujemy fachowe naprawy w rozsądnych cenach. Naprawiamy jak dla siebie i każdego klienta traktujemy indywidualne.
"Nie wiem skąd taka negatywna opinia - ja jeżdżę do Jima już któryś rok i wszystko idzie bez problemu.
Przede wszystkim nie usłyszałem nigdy że czegoś nie zrobią.... A usterki czasami mam przedziwne.
Polecam, szybko, solidnie...",
cario14, Renault Trafic
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dzień dobry Czy ww Toyocie jest/może być koło dwumasowe? Ponieważ samochód na biegu jałowym tarpie. Nierówno rusza z miejsca. Odczuwane drżenie nadwozia. Po puszczeniu pedału gazu samochodem potrafi rzucić tak jakby w tym momencie miał odcięty kompletnie dopływ gazu.
Panowie potrzebuje pomocy mianowicie mam w astrze j 1.6 cdti taki dźwięk jak na filmiku nie mam pojęcia już co to może być. https://youtu.be/kcxh9vkZnAc
Na wolnych obrotach odczuwalne są spore wibracje w kabinie. Wibracje nasilają się przy podniesieniu obrotów do ok. 1100, a po przekroczeniu tej wartości ustępują. Podczas jazdy wszystko ustępuje i nic niepokojącego się już nie występuje. Opisuję tu swój problem gdyż mój mechanik rozłożył...
Witam. Problem moj polega na tym ze wymienilem kolo dwumasowe w volvo s 80. 2.4 140 kn 99 rok kolo uzywane z tego samego modelu i silnika. Po zlozeniu silnik odpala w trybie awaryjnym wyswietla motorsystem wartung po podleczeniu pod komputer pokazuje blad przepustnicy z tym ze przepustnica jest...
Zamachowe koło dwumasowe najczęściej kojarzy się z silnikiem diesla, chociaż coraz częściej pojawia się też w silnikach benzynowych. Ma na celu tłumienie drgań między silnikiem, a skrzynią...