"Serwisuje samochody od kilku lat i jestem zadowolony w 100%",
Marcin Sobik, bmw
"nie zgodzę się z powyższą oceną. Jak najbardziej polecam, sprawnie i dobrze naprawiono mi samochód. Nie naciąga na dodatkowe koszty jak robią to co niektórzy mechanicy. ",
Tomasz
"VW Passat 1.9 TDI - naprawa pompowtrysku - na VAGu wyszło, że nie pracuje jeden pompowtrysk. Okazało się, że rozleciał się popychacz pompowtrysku i śruba regulacyjna. Adam wymienił tylko te części nie narażając mnie na wymianę całego pompowtrysku. Polecam tego kolesia bo nie naciąga na koszty. auto odebrałem dzień po odstawieniu.",
franek, VW Passat 1.9 TDI
"Bardzo solidna firma. Wykonali mi naprawę szybko i tanio. Mechanik bardzo ambitny - nie spławił mnie tylko od razu sprawdził co może być nie tak z autem. Szybka wizyta i konkretna diagnoza. Polecam bo nawet założył mi książke serwisową :). Jak dla mnie to klienta ma pewnego - będę odwiedzał.",
Haki, Lada Niva
"Bardzo dobry mechanik. Przyjechał do mnie do domu gdy samochód nie odpalał, wycenił naprawę dopiero później zabrał na warsztat po ustaleniu kosztów. Naprawił szybko i dobrze. Polecam!!!!",
klient, Ford Focus
"Sumienny niedrogi parę lat już korzystam z jego usług i jestem zadowolona .Nigdy nie próbował mnie naciągnąć na kasę mogę go z czystym sumieniem polecić innym ",
Helena
"bardzo dobry serwis ,zapewniają wszelkie części i kompleksową usługę polecam chociaż mam daleki dojazd.",
bobo, jaguar x type
"Dałem tam samochód i wszystko super sprawnie. Nie psuje sie, nie trzeba regulować, pali jak powinien i to już od roku także z czystym sumieniem polecam. Cena konkurencyjna wszystko bardzo czysto i schludnie u nich wygląda.",
Misiek, Opel Vectra
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
witam volvo XC90 2004 rok stoi koło mojego domu i same włączają się światła awaryjne migają około 10 sekund i przestają na 5 sekund i potem to samo cały czas.
Mam problem z alarmem zamykam auto a oni po jakimś czasie zaczyna wyc. Od pewnego momentu doszło do tego że ciężko jest mi go zamknąć i otworzyć z kluczyka. Auto to dodge journey 2009 2.0 crd
Witam mam problem z alarmem w Quadzie 125 atv jestem prawie pewny że wyładowuje mi akumulator odłączyłem kostkę od alarmu i chyba zdalnego zapalania to nie mogłem wgl odpalić Quada tak jagby nie było prądu nie wiem jak ten alarm wyłączyć prosze o pomoc?
Witam, Mam problem z alarmem. Rozładował mi się akumulator w honda accord 2.2 ctdi 2007 więc podłączyłem pod prostownik. Teraz gdy już się naładował akumulator i zakładam klemy od razu włącza mi się alarm i wyje cały czas nawet gdy odpalę samochód dalej nie przestaje. Jak wyłączyć ten alarm?...