"Szybko, dość tanio i sprawnie. Dodatkowo duzy plus za zaangażowanie i uczciwość w sprawach wymienianych części i podzespołów. Kontakt bardzo dobry, o każdej ponadplanowej naprawie bylem informowany. Polecam w 100% sam na pewno znowu w maju skorzystam",
Grzegorz, I30
"Polecam! Fachowa obsługa, profesjonalne podejście do klienta, szybko i sprawnie",
Rafałek
"Spoko Facet !!!
Ktotko i na temat wie oco chodzi w czterech kolkach .!!",
Henkel , laguna
"Jestem bardzo zadowolony z serwisu. Ceny normalne, nie wymyslaja ze trzeba wymienic pol auta przy wymianie wydechu. Podpowiadaja co do czesci. Szybka robota z kazda rzecza z jaka bylem. Wracam ze wszystkim co sie dzieje. Kazdemu polecam i dziwie sie komentarzom negatywnym.",
Krystian, Peugeot
"Witam wymiana części układu wydechowego i czujnika wstecznego wymiana bardzo szybka i co najważniejsze praca wykonana bardzo dobrze polecam ten warsztat samochodowy !!!!!",
Seba , skoda/fabia
"Polecam bardzo to miejsce. Pełen profesjonalizm. Szybka naprawa bez ściemniania;) Obsługa bardzo sympatyczna i oczywiscie rownież konkretna;) ",
Martyna
"Sprawnie i profesjonalnie wymienione koła z letnich na zimowe",
jerry, Mazda CX-5
"Panie Dominiku serdecznie dziękuję! Rewelacyjny montaż instalacji gazowej! Świetnie sprawdza się w moim samochodzie. Ten serwis odkryłem dzięki mojemu koledze i zdecydowałem się skorzystać z jego usług. Wszystko profesjonalnie!
",
Dawid
"Polecam ten warsztat !!!
Właściciele konkretni. Znają się na rzeczy.
Mój samochód został naprawiony szybko i niedrogo.
Na pewno skorzystam ponownie z usług tej firmy.
",
Tomek, Golf 1.9 TDI
"Polecam warsztat samochodowy , bardzo miła i profesjonalna obsługa , Naprawa bardzo szybka i nie drogo ;) ",
Sylwia, Wolkswagen
"Mechanik godny polecenia,nie owija w bawełnę jak inni,ceny na każdą kieszeń polecam",
Adam, vw golf 4
"Szybko i rzetelnie zwarcie elektryki i koszt naprawy ok 100zł",
Waldek, skoda
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
witam volvo XC90 2004 rok stoi koło mojego domu i same włączają się światła awaryjne migają około 10 sekund i przestają na 5 sekund i potem to samo cały czas.
Mam problem z alarmem zamykam auto a oni po jakimś czasie zaczyna wyc. Od pewnego momentu doszło do tego że ciężko jest mi go zamknąć i otworzyć z kluczyka. Auto to dodge journey 2009 2.0 crd
Witam mam problem z alarmem w Quadzie 125 atv jestem prawie pewny że wyładowuje mi akumulator odłączyłem kostkę od alarmu i chyba zdalnego zapalania to nie mogłem wgl odpalić Quada tak jagby nie było prądu nie wiem jak ten alarm wyłączyć prosze o pomoc?
Witam, Mam problem z alarmem. Rozładował mi się akumulator w honda accord 2.2 ctdi 2007 więc podłączyłem pod prostownik. Teraz gdy już się naładował akumulator i zakładam klemy od razu włącza mi się alarm i wyje cały czas nawet gdy odpalę samochód dalej nie przestaje. Jak wyłączyć ten alarm?...