"Opinię świadomie wpisuję z dużym opoźnieniem, gdyż auto od Marcina odebrałem 23.11.21 r. Przejechałem 1000 km i zgodnie z sugestią wymieniłem olej, a do dziś przejechałem kolejne ok. 2300 km. Wrażenia? Krótko i mam nadzieję, że nie zapeszę rewelacja. Do wszystkich mających problem z wypadaniem zapłonu w VTI i THP, mogę, tylko bazując na...",
Darek Warszawa, Citroen C4 Grand Picasso 1.6 VTI
"Usługa wykonana sprawnie, szybko i w dobrej cenie. Polecam ",
Martyna, Toyota Aygo
"Kazda usterka w moim autku naprawiona jest w tempie ekspresowym za bardzo male pieniazki:) Najlepszy warsztat w miescie !
Gorąco polecam ! ",
Stała klientka
"Czytając poprzednie opinie jakie się tu znajdują podchodziłem do tego mechanika dość sceptycznie, nie ma tych komentarzy za wiele, a te które są mogły zostać napisane nawet przez nich samych. Dlatego postanowiłem zajechać na miejsce i osobiście porozmawiać na temat ewentualnej naprawy samochodu. Już od pierwszego kontaktu zaskoczyła mnie...",
Mateusz, Peugeot 206 SW
Zapraszamy do naszego warsztatu. Jako jedni z nielicznych oferujemy usługę konserwacji podwozia. Gwarantujemy fachowe naprawy w rozsądnych cenach. Naprawiamy jak dla siebie i każdego klienta traktujemy indywidualne.
"nie zgadzam się z twierdzeniami że p.Gozdek nie wie co robi. Jako jedyny poradził sobie z usterką jaka była w moim samochodzie pomimo iż inni mechanicy kasowali i twierdzili że nic nie jest. Warsztat dobrze wyposażony i zawszę można się dogadać.",
antena, ford
"Od lat naprawiam tu swój samochód oraz żony i zawsze naprawa wykonana jest bez zarzutów.
Przy okazji robiony jest przegląd samochodu pod względem innych usterek, które są zawsze konsultowane ze mną. Wszystkie wymienione części są zawsze okazywane a usterki wytłumaczone. Zawsze można także liczyć na poradę. Polecam.",
Zbyszek, Skoda Octavia
"Konkretny mechanik. Trafna diagnoza i naprawa za rozsądną cenę poparta fakturą. Szkoda tylko, że warsztat czynny po południu.",
R.K., Peugeot Partner
"Sebastian (szef,własciciel) Fachowiec jakich juz mało,zna sie na swoim fachu,bez zbednego sciemniania i przetrzymywania auta (ze niby tak długo naprawia) naprawa i wyjazd... oby tylko tak dalej!!! fakt ze nie jest moze tani ale wole zapłacic raz wiecej niz dwa razy mniej ale trzy razy!!! BMW e39 ",
mały
"Mechanicy szybko zlokalizowali problem i równie szybko naprawili. Usterka na szczęście nie była duża, a Pani w poczekalni zaproponowała kawę oraz mila rozmowę. Dzięki czemu czas szybko zlecial. Cena usługi tez mnie zaskoczyła była niska. Czyli jednym zdaniem tanio solidnie i bardzo Milo. Na pewno wrócę!",
Ruda
"Rewelacja polecam .miło rzeczowo szybko i bez naciągania ",
Mag, vw polo V 1.6 tdi mapa na 130 koni , 2013
"Naprawa szybka ,tania, bezproblemowa.",
Artur123@
"Najlepszy serwis w Rybniku i tyle!!! Fachowo, solidnie i terminowo. SUPER!!! Gorąco polecam",
Seba, Skoda Rapid
"Witam
Miałem problem z wtryskami i zaczął mi brać olej, zjeździłem kilku mechaników i wszyscy u których byłem więcej gadali i się wymądrzali co by to nie trzeba było zrobić i koszty byłyby też duże, oddałem do mechanika, którego mi polecił kolega, zrobili mi go szybko i naprawdę w znośnej sumie samochód do tej pory jeździ bez zarzutów,...",
Greg
"Bardzo szybka i trafna diagnoza co do nierównej pracy silnika. Oczywiście wyeliminowanie zaistniałej usterki oraz fachowe i łopatologiczne objaśnienie problemu takiemu laikowi w dziedzinie mechaniki jak ja. ",
elżbieta, Opel Astra
"Jak najbardziej polecam ten warsztat.Byłam tam kilka krotnie i za każdym razem byłem zadowolony.",
Gutek, Rover Mg Zr
"Polecam, dobrzy fachowcy, szybko i solidnie, niedrogo.",
BEHAPEX Aleksander, Renault Megane III 1,5 dci, Renault Kangoo 1,2 16V
Oferujemy pelen zakres uslug zwiazanych z naprawa samochodow blacharstwo lakiernictwo mechanika a takze pomoc Drogowa wypozyczalnia przyczep lawet i Autolawet specjalizujemy sie w samochodach grupy VAG VW AUDI skoda seat a takze...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Czy da się wymienić sworzeń w wachaczu w Ford Focus mk2 2010 rom diesel 1.6 90 km? Czy trzeba razem z wachaczem?
Stuki w zawieszeniu przednim w nissan tiida.od jakiegoś czasu podczas jazdy po nawierzchni tzw chopla czyli coś w rodz małego progu zwalniajacego słychać odgłos stukania ale nie metaliczny.dobiega tak jakby od str raz prawej raz lewej amortyzatora przedniego.stuki słychać nie zawsze i nie...
Witam, czy po wymianie sworznia lewego wahacza(przód) i klocków ham.(przód) ustawianie zbieżności jest obligatoryjne ? Pozdrawiam MG
witam mam fiata punto i sworzen wahacza do naprawy-czy to bardzo pilna naprawa czy moge jezdzic,oraz czy to duzy koszt ?