"Bardzo pomocna i profesjonalna obsługa .",
Rafal, Citroen SpaceTourer 2.0 Diesel 2019
"Skorzystałam z usługi przełożenia kół - na zimowe.
Praca została wykonana sprawnie i o czasie.
Obsługa była bardzo uprzejma.
Polecam",
Bożena , Toyota Yaris 1.3 benzyna 2015
"Wszystko sprawnie i elegancko!Polecam ja korzystam od paru lat i jestem bardzo zadowolony!",
Dzedi, Audi
DPFpro to firma spółka, której założycielami są właściciele firm o wyrobionej już pozycji na rynku motoryzacyjnym. Mówimy tutaj o: Gorilla electronics - elektronika samochodowa, diagnostyka,...
"Od lat naprawiam tu swój samochód oraz żony i zawsze naprawa wykonana jest bez zarzutów.
Przy okazji robiony jest przegląd samochodu pod względem innych usterek, które są zawsze konsultowane ze mną. Wszystkie wymienione części są zawsze okazywane a usterki wytłumaczone. Zawsze można także liczyć na poradę. Polecam.",
Zbyszek, Skoda Octavia
"Mechanicy szybko zlokalizowali problem i równie szybko naprawili. Usterka na szczęście nie była duża, a Pani w poczekalni zaproponowała kawę oraz mila rozmowę. Dzięki czemu czas szybko zlecial. Cena usługi tez mnie zaskoczyła była niska. Czyli jednym zdaniem tanio solidnie i bardzo Milo. Na pewno wrócę!",
Ruda
Zapraszamy do naszego warsztatu. Jako jedni z nielicznych oferujemy usługę konserwacji podwozia. Gwarantujemy fachowe naprawy w rozsądnych cenach. Naprawiamy jak dla siebie i każdego klienta traktujemy indywidualne.
"Polecam wszystkim, bardzo fachowa i szybka obsługa, zadowolenie w 100% . Napewno skorzystam przy każdej potrzebnej naprawie :) Pozdrawiam .",
Barbara S., Opel Vectra C
"szybka i sprawna naprawa mojego samochodu, profesjonalna obsługa, blisko centrum. Polecam!",
j.b, fiat
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
hyundai i30 1,4 lpg blad katalizatora auto nie traci mocy nie szarpie zadnych obiawow blad zapala sie roznie w czasie jazdy postoju i w roznych odstepach czasu kasuje go aplikacja z telefonu. Co robic?
Witam pacjent to Seat toledo III 1.6BGU z LPG na analzatorze spalin wychodzi za dużo tlenku azotu co to może być? Uszczelka pod głowicą sprawdzona testerem i jest ok. Czyżby katalizator skończył żywot, bo cały wydech okopcony.
Wyswietlil sie komunikat antipollution fault i catalyst converter fault co moze pomoc?
Problem dotyczy wzrostu spalania, śmierdzących spalin i widocznego białego (przezroczystego) dymu, ponadto osiągi auta są nieco zaniżone. Silnik jest po kompletnym remoncie - rozbiórka i złożenie, nowe świece, wymieniona pompa paliwa. W komputerze był powracający błąd 16804 - Catalyst...
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...