Stacja dealerska Toyoty. Serwis oryginalne części zamienne Toyoty.
"Profesjonalna i fachowa obsługa ,instalacja działa perfekcyjnie ,zakład godny polecenia . ",
Krzysiek, Renault Megane 2 1.6 16v
"Bardzo sumiennie czysto iszybko wykonana usługa. Mogę polecić.",
Mariusz, Mercedes
"Bardzo polecam. Szybko i na temat, bez naciągania na dodatkowe niepotrzebne koszty! To jest mój mechanik! ",
Kasia Miernik , Renault Scenic
Zapraszamy do naszego warsztatu. Jako jedni z nielicznych oferujemy usługę konserwacji podwozia. Gwarantujemy fachowe naprawy w rozsądnych cenach. Naprawiamy jak dla siebie i każdego klienta traktujemy indywidualne.
"Serwisuje tu swoje samochody od 4 lat i po dzień dzisiejszy jestem zadowolony jak z wykonanej usługi tak i z kosztów które sa dla mnie bardzo korzystne mila obsługa z poczuciem humoru gorąco polecam ",
Przemas
"Po prostu czas realizacji REWELACJA !!! Jeszcze tego samego dnia miałem turbinę z powrotem i mogłem montować na auto! Sama turbina też rewelka śmiga aż miło :) Dzięki",
Kowal, Octavia
"Czytając poprzednie opinie jakie się tu znajdują podchodziłem do tego mechanika dość sceptycznie, nie ma tych komentarzy za wiele, a te które są mogły zostać napisane nawet przez nich samych. Dlatego postanowiłem zajechać na miejsce i osobiście porozmawiać na temat ewentualnej naprawy samochodu. Już od pierwszego kontaktu zaskoczyła mnie...",
Mateusz, Peugeot 206 SW
"Polecam !!!!!!
Usługa wykonana w ekspresowym tempie a przy tym bardzooo tanio.
Pan Krzysztof wytłumaczył co i jak.",
Matuszewska, Reunalt thalia
"Mechanicy szybko zlokalizowali problem i równie szybko naprawili. Usterka na szczęście nie była duża, a Pani w poczekalni zaproponowała kawę oraz mila rozmowę. Dzięki czemu czas szybko zlecial. Cena usługi tez mnie zaskoczyła była niska. Czyli jednym zdaniem tanio solidnie i bardzo Milo. Na pewno wrócę!",
Ruda
"Super Elektronik polecam serdecznie!!!!
Naprawił samochód który przez pól roku był naprawiany przez innych mechaników!!!",
Maro
"Fiat Panda, który jeździł od mechanika do mechanika z zaleceniem wymiany komputera. Dopiero ATH Serwis poradził sobie i trafnie zdiagnozował usterkę. Winny jakiś tam czujnik za 50PLN. Od tego czasu to mój mechanik i szczerze polecam.",
Radosław Sobik, Fiat Panda 2009
"nie zgadzam się z twierdzeniami że p.Gozdek nie wie co robi. Jako jedyny poradził sobie z usterką jaka była w moim samochodzie pomimo iż inni mechanicy kasowali i twierdzili że nic nie jest. Warsztat dobrze wyposażony i zawszę można się dogadać.",
antena, ford
Każda turbosprężarka jest wyceniana indywidualnie. Darmowa diagnoza uszkodzenia. Zapraszamy do współpracy firmy, warsztaty samochodowe, jak i klientów indywidualnych. Zakres oferowanych usług: Serwis, sprzedaż, przegląd turbosprężarek dla...
"VW Passat 1.9 TDI - naprawa pompowtrysku - na VAGu wyszło, że nie pracuje jeden pompowtrysk. Okazało się, że rozleciał się popychacz pompowtrysku i śruba regulacyjna. Adam wymienił tylko te części nie narażając mnie na wymianę całego pompowtrysku. Polecam tego kolesia bo nie naciąga na koszty. auto odebrałem dzień po odstawieniu.",
franek, VW Passat 1.9 TDI
"Bardzo solidna firma. Wykonali mi naprawę szybko i tanio. Mechanik bardzo ambitny - nie spławił mnie tylko od razu sprawdził co może być nie tak z autem. Szybka wizyta i konkretna diagnoza. Polecam bo nawet założył mi książke serwisową :). Jak dla mnie to klienta ma pewnego - będę odwiedzał.",
Haki, Lada Niva
"Dogodne terminy, staranność szefa i pracowników, fachowa porada, przystępne ceny, rzetelne rozliczanie się za naprawy (wiem ile i za co płacę)",
Ala, Ford Focus i inne
"Wielokrotnie byłem klientem tego serwisu i z całego serca polecam!
Zarówno duże naprawy, jak i mniejsze doraźne. Zawsze było rzetelnie, z dbałością o dobro samochodu i klienta i za rozsądną cenę! 10/10! :) :) :)",
Marek, Audi A6C7
"Polecam każdemu, bo to człowiek pracowity, rzetelny i uczciwy. Owszem - nie zawsze odbierze tel., ale zawsze oddzwoni - no cóż nie mając tzw. sekretarki nie zawsze da się w minutę wyskoczyć spod auta, umyć ręce ze smaru i odebrać telefon od klienta bufona, który myśli, że Pan Darek tylko czeka, aby ten zadzwonił i dał mu zlecenie na naprawę. ...",
Zołza
"Polecam gorąco!!
Troszke trzeba poczekac na wizytę bo nie przyjmuje klientów z drogi ale patrząc na efekty to raczej zaleta z racji tego ze nie łapie się 10rzeczy na raz jedną od A do Z.
Naprawa zrobiona porządnie i nie bylo zbyt drogo.
Na pewno wrócę! ",
Klient, Bmw e38
"Miałam problem z szybą w Scenicu, która utknęła w jednym punkcie i nie dało się zamknąć okna. Wcześniej coś mi tam przeskakiwało ale to zignorowałam. Mój mechanik wysłuchał mnie, poszarpał trochę szybą i stwierdził, że są pozrywane linki i musi zamówić nowy siłownik. Ale to miało być dopiero w przyszłym tygodniu bo jak mówił nie ma teraz czasu...",
Kasia, Renault Megane Scenic II, Rover 200
"Sumienny niedrogi parę lat już korzystam z jego usług i jestem zadowolona .Nigdy nie próbował mnie naciągnąć na kasę mogę go z czystym sumieniem polecić innym ",
Helena
"bardzo dobry serwis ,zapewniają wszelkie części i kompleksową usługę polecam chociaż mam daleki dojazd.",
bobo, jaguar x type
"Szybko, w miarę tanio i co najważniejsze - bardzo fachowo. POLECAM !",
davis
MAXFOL PRZYCIEMNIANIE SZYB, PLASTI DIP, ZMIANA KOLORU AUTA, CAR WRAP
[email protected], SMOLNA, ŚRÓDMIEŚCIE, MAROKO-NOWINY, RYBNIK
"SUPER PROFESJONALIŚCI LEPIEJ NIŻ FABRYKA , PROFESJONALNE PODEJŚCIE, ",
Cars
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam z tej strony Witek. Audi A6 C6 sedan 2.0 TDI multitronik 350 tys nalotu 2007 r problem taki iż na wolnych obrotach bieg N telepie cała buda z przerwami, czasem wcale jak mu czapka spadnie, wtryski robione, turbina robiona, EGR też przepływomierz wyczyszczony, ponoć 2 wtrysk troszkę...
Posiadam Citroena Berlingo DIESEL r.2015.W czasie jazdy nagle samochód stracił moc pojawił się komunikat awaria silnika (ikonka silnika) i komunikat ESP/ASR.Co mogło się stać?
Witam ,mam pytanie odnośnie działania kierownicy w volvo V40 CC 2013r. Pierwszy raz mam auto tej marki i nie wiem czy to normalne że kierownica jest bardzo czuła na każdy ruch, i mam wrażenie że po skręcie nie wraca do punktu wyjścia. Cały czas muszę ją kontrolować . Nie wiem ,czy dobrze to...
Witam,posiadam volvo v60 1.6 diesel 114k/m 2011 rok.Problem polega na tym ,że pojawia się bład wtryskiwacza(wtryskiwaczy)wysterowania górnej dawki paliiwa,ten błąd raz pojawia się na cylndrze 1-2 raz 2-3-4 pozdrawiam Darek
Prawidłowe ustawienie dyszy spryskiwaczy jest podstawą do bezpieczego podróżowania. Warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia z jezdni powodują zanieczyszczenia szyby. Sprawne spryskiwacze,...
Nagła głośniejsza niż zazwyczaj praca silnika może sygnalizować jego poważny problem. W większości przypadków niedomagania silnika objawiają się m.in. dudnieniem czy stukami. Spowodowane może być...
Gdy temperatura na zewnątrz spada, temperatura wewnątrz kabiny utrzymywana jest przez układ ogrzewania. Jeżeli ogrzewanie nie działa poprawnie, oznacza to pewne zagrożenie i to nie ze względu na...
Nagły problem z uruchomieniem samochodu to coraz rzadszy widok ze względu na postęp technologiczny. Mimo to, elektronika która z jednej strony czyni auta nowoczesnymi pojazdami, z drugiej strony...