DobryMechanik.pl logo

Twój zaufany doradca motoryzacyjny

  1. Ranking Mechaników
  2. Mechanicy
  3. Warsztaty Leszno
  4. Zatorze
O warsztacie
Opinie
Marki

Brak dostępnych terminów online

Aktualnie warsztat nie udostępnia kalendarza i nie można się do niego umówić online. Poproś o udostępnienie wolnych terminów na stronie, aby móc zarezerwować wizytę.

Polecane warsztaty

O warsztacie

 Drogi Kliencie,
W dłuższej perspektywie regularny serwis jest paradoksalnie źródłem oszczędności a nie generatorem kosztów. Oprócz tego każdy kierowca powinien na pierwszym miejscu stawiać bezpieczeństwo, co jest nierozerwalnie związane z utrzymaniem prawidłowego stanu technicznego samochodu. Wszyscy wiemy jak sprawdzić poziom oleju czy ciśnienie w kołach, ale współczesne samochody to skomplikowane maszyny, które muszą być regularnie doglądane przez specjalistę. bez regularnego serwisu narażamy się przede wszystkim na niebezpieczeństwo, możliwość awarii w trasie oraz dodatkowe koszty związane z ich usunięciem. Wymagania serwisowe poszczególnych pojazdów są różne, ale zazwyczaj przeglądy wykonuje się co 10, 15 lub 20 tys. km w zależności od specyfikacji producenta.

Wykonując naprawy należy pamiętać o kontroli ciśnienia i stanu opon, oraz czy tarcze felg są proste. Większość samochodów posiada układ klimatyzacji, który regularnie należy serwisować i dezynfekować. Pamiętajmy też, że płyny eksploatacyjne to nie tylko olej w silniku i płyn w spryskiwaczu, ale także płyn hamulcowy, który ulega przegrzaniu a różnice temperatur, którym jest poddawany sprzyjają gromadzeniu się wilgoci w układzie, co obniża skuteczność hamowania. płyn w układzie wspomagania, płyn chłodzący i olej przekładniowy w skrzyni biegów czy dyferencjale, które należy wymieniać co 60tys. km lub 2 lata. W przypadku układów hamulcowych producent określa minimalną grubość tarczy hamulcowej, aby uwzględnić jej wytrzymałość, nie dopuścić do pęknięcia tarczy i zablokowania koła podczas jady, podobnie jak sprawa z amortyzatorami, jeżeli zużycie wynosi poniżej 50%, droga hamowania znacznie się wydłuża i samochód staje się pod sterowny.

Ważną sprawą również jest jest jakość montowanych części, oryginalne części gwarantują dłuższą żywotność eksploatacyjną, o czym warto pamiętać przy ich wyborze.

Podczas czynności serwisowych gwarantujemy Państwu fachową obsługę i doradztwo, przeszkolony personel oraz profesjonalny sprzęt warsztatowy, co ma wpływ na jakość wykonywanych usług.

Chcemy podziękować Ci za zaufanie i mamy nadzieję, że nasz SERWIS spełni twoje oczekiwania profesjonalnej obsługi.

Rozwiń
Numer telefonu
Numer telefonu
Adres serwisu
Adres serwisu
Podkowińskiego 2a, 64-100, Leszno Zobacz na mapie
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Dziś otwarte do 17:00
Formy płatności
Metody płatności
Gotówka
/ Karta

Opinie (0)

Napisz pierwszą opinię

Korzystałeś z usług tego warsztatu? Opowiedz nam o swoich doświadczeniach. Pomóż innym kierowcom w znalezieniu dobrego mechanika.

To Twój warsztat?

Przejmij nad nim kontrolę

Błędne dane warsztatu?

Zgłoś aktualizację

Usługi wykonywane przez warsztat