"Moim zdaniem firma godna polecenia pojechalam z awaria
panowie sprawnie poradzili sobie i do dzis jest OK
Auto pozostawili czyste nie wymazane jak w innych warsztatach.POLECAM",
Anna kosinska
"Już od paru lat jeżdżę na naprawy do tego warsztatu. Auta przywoziłem na przeglądy oraz na mniejsze i większe naprawy. Zawsze wychodziłem zadowolony z wykonanej usługi.
Polecam jako stały klient
Zbigniew W",
Zbigniew W, Audi A4 2,0
"Bez najmniejszego problemu w tym warsztacie zostało naprawione moje auto. Samochód zostawiłem uszkodzony, a odebrałem jak nowy : wyczyszczony, umyty można powiedzieć że jak z salonu!
Polecam super firma!!!
",
Toyota, Toyota
Drogi Kliencie, W dłuższej perspektywie regularny serwis jest paradoksalnie źródłem oszczędności a nie generatorem kosztów. Oprócz tego każdy kierowca powinien na pierwszym miejscu stawiać bezpieczeństwo, co jest nierozerwalnie związane z...
Wyjeżdżając z salonu nowym samochodem cieszymy się nie tylko z jego wyposażenia i komfortu jazdy, ale także z pięknie błyszczącego lakieru. Jeżeli chcemy, by zachował jak najdłużej swój wygląd,...