"Ten warsztat w mojej ocenie zasługuje na słowa pochwały i uznania, a dokładniej nie tyle warsztat co osoba nim zarządzająca.
Sytuacja wymagała natychmiastowej oceny sprawności auta do dalszej jazdy i eksploatacji. Ocena przeprowadzona w sposób błyskawiczny i fachowy. Zatem wyrazy uznania za wiedze i doświadczenie w tej dziedzinie.",
Grzegorz, VW Golf plus
"POLECAM! WSZYSTKO OK, NAPRAWA WYKONANA SUPER, ZADOWOLONY W 100% ",
seba, A klasa
Drogi Kliencie, W dłuższej perspektywie regularny serwis jest paradoksalnie źródłem oszczędności a nie generatorem kosztów. Oprócz tego każdy kierowca powinien na pierwszym miejscu stawiać bezpieczeństwo, co jest nierozerwalnie związane z...
Wyjeżdżając z salonu nowym samochodem cieszymy się nie tylko z jego wyposażenia i komfortu jazdy, ale także z pięknie błyszczącego lakieru. Jeżeli chcemy, by zachował jak najdłużej swój wygląd,...