"CAŁOŚĆ USŁUGI OK. Pełna i szczegółowa informacja. Jedyne co to cena dość wysoka.",
Wsr, Audi A4 2.0 TDI 140KM, BPW 2006
"POLECAM! WSZYSTKO OK, NAPRAWA WYKONANA SUPER, ZADOWOLONY W 100% ",
seba, A klasa
Drogi Kliencie, W dłuższej perspektywie regularny serwis jest paradoksalnie źródłem oszczędności a nie generatorem kosztów. Oprócz tego każdy kierowca powinien na pierwszym miejscu stawiać bezpieczeństwo, co jest nierozerwalnie związane z...
"będąc w trasie zepsuła się instalacja elektryczna, zadzoniłam do panów z Recar, którzy przycholowali moje auto do warsztatu. Bez problemu usterka została usunięta "od ręki" i jeszcze tego samego dnia mogłam wyruszyc w dalszą drogę. Szybko i profesjonalnie, polecam.",
Matylda
"Do fachowych, pomocnych i uśmiechniętych Panów z tego warsztatu wracam co jakiś czas z moim niesfornym C1. Korzystam z różnych usług: drobne naprawy, wymiana oleju, ale także zdarza się większy kaliber jak wymiana sprzęgła i skrzyni biegów. Umawiają na konkretny termin, diagnozują usterkę, konsultują cenę, naprawiają. Cenowo są konkurencyjni....",
Kamilla, Citroen C1
"I tutaj muszę powiedzieć prawdę jeździłem po rożnych mechanikach i widziałem jak to sie odbywa dopiero jak trafiłem do tego zakładu byłem w szoku orientacyjna wycena fachowa obsługa byłem zdumiony przez pół roku nikt mi nie pomógł z moim nietypowym autem dopiero jak trafił do nich to auto jeździ bez problemów naprawdę fachowców maja bardzo...",
Nietypowy typ, Mazda 6 3.0 2003r USA
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
witam volvo XC90 2004 rok stoi koło mojego domu i same włączają się światła awaryjne migają około 10 sekund i przestają na 5 sekund i potem to samo cały czas.
Mam problem z alarmem zamykam auto a oni po jakimś czasie zaczyna wyc. Od pewnego momentu doszło do tego że ciężko jest mi go zamknąć i otworzyć z kluczyka. Auto to dodge journey 2009 2.0 crd
Witam mam problem z alarmem w Quadzie 125 atv jestem prawie pewny że wyładowuje mi akumulator odłączyłem kostkę od alarmu i chyba zdalnego zapalania to nie mogłem wgl odpalić Quada tak jagby nie było prądu nie wiem jak ten alarm wyłączyć prosze o pomoc?
Witam, Mam problem z alarmem. Rozładował mi się akumulator w honda accord 2.2 ctdi 2007 więc podłączyłem pod prostownik. Teraz gdy już się naładował akumulator i zakładam klemy od razu włącza mi się alarm i wyje cały czas nawet gdy odpalę samochód dalej nie przestaje. Jak wyłączyć ten alarm?...