"Usterka została zdjagnozowana pomimo to ze auto odwiedzilo pare warsztatow...",
P.Alexander
"Witam, posiadam Fiata Bravo rok 2000. Kilkakrotnie dokonywałam napraw w tym warsztacie i za każdym razem skutecznie był usuwany problem w samochodzie. Naprawa wykonywana super profesjonalnie, rzeczowo, szybko,sprawnie bez zarzutu. Ceny niskie konkurencyjne,właśnie o to chodzi żeby klient był zadowolony. Panowie trzymać tak dalej. Polecam...",
kaytyna , Fiat Bravo 1,6
"Polecam fachowa obsługa. W miarę przystępne ceny ale jakość wykonania na wysokim poziomie dotyczy zarówno napraw blacharsko-lakierniczych jak mechanicznych. ",
Boluś
"Najwięszą zaletą serwisu jest szybkość oraz fachowość wykonywanych usług przy jednocześnie niewygórowanych kosztach. Duży plus również za trafność w diagnozowaniu usterek oraz bardzo profesjonalną obsługę. Serwis godny polecenia. ",
Ania, Opel Astra III
"Ocena w 100% pozytywna! Bardzo szybka i mila obsługa. Polecam serdecznie! ",
Misiek, VW POLO
"Ja robię tam przeglądy, już będzie teraz 4 lata, filtry oleje, itd.
Zawsze wszystko profesjonalnie, szybko, cena tez bardzo przystępna.
W ciemno polecam.",
Jacek, Mercedes E W211
"Serwisuję tam samochody od dawna. Szybko, sprawnie i niedrogo. Dobre podejście do klienta.",
Adam, Ford Fiesta
Zajmujemy się obsługą samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Oferujemy pełną mechanikę pojazdową (mamy duże doświadczenie w remontach kapitalnych silników), elektrykę, elektronikę, serwis klimatyzacji oraz pomoc...
Wulkanizatorstwo Marian Komander to renomowany serwis samochodowy w Siemianowicach Śląskich, specjalizujący się w prostych naprawach mechanicznych i usługach wulkanizacyjnych. Znajdziesz nas pod dwoma lokalizacjami: przy ulicy...
MarTech to profesjonalny serwis mechaniki pojazdowej, zlokalizowany w Siemianowicach Śląskich, który specjalizuje się w kompleksowej obsłudze samochodów marek Opel i Ford. Nasz zespół wykwalifikowanych mechaników oferuje najwyższej jakości...
"WITAM ODSTAWIŁEM IM SAMOCHÓD DO STRASZNIE WIELE PIERDOŁEK JAK NP. ZACINAJĄCA SIĘ KLAMKA BRAK OŚWIETLENIA TABLICY POURYWANA TAPICERKA PARĘ DZIUREK W PODŁODZE I SPISALI SIĘ NA MEDAL NA STACJI DIAGNOSTYCZNEJ PRZESZŁO BEZ PROBLEMÓW A I KOMFORT JAZDY W ŚRODKU NIEBO A ZIEMIA NO I CZYNNE POPOŁUDNIU MAJĄ:) SZACUN ",
PYJTER
"Poczytalem komentarze i jako ze wiecej jest pozytywnych pojechalem tam z swoim problemem. Mianowicie stukalo mi cos w zawieszeniu i na innym warsztacie wymienili mi czesci na niemal 400 zl + koszty naprawy i dalej stukalo pojechalem na stacje diagnostyczna i diagnosta nic nie znalazl rece mi opadly ale podjechalem do tego serwisu i tego samego...",
vectra, opel vectra
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Czy da się wymienić sworzeń w wachaczu w Ford Focus mk2 2010 rom diesel 1.6 90 km? Czy trzeba razem z wachaczem?
Stuki w zawieszeniu przednim w nissan tiida.od jakiegoś czasu podczas jazdy po nawierzchni tzw chopla czyli coś w rodz małego progu zwalniajacego słychać odgłos stukania ale nie metaliczny.dobiega tak jakby od str raz prawej raz lewej amortyzatora przedniego.stuki słychać nie zawsze i nie...
Witam, czy po wymianie sworznia lewego wahacza(przód) i klocków ham.(przód) ustawianie zbieżności jest obligatoryjne ? Pozdrawiam MG
witam mam fiata punto i sworzen wahacza do naprawy-czy to bardzo pilna naprawa czy moge jezdzic,oraz czy to duzy koszt ?