"szybka i sprawna naprawa mojego samochodu, profesjonalna obsługa, blisko centrum. Polecam!",
j.b, fiat
Zapraszamy do kontaktu z profesjonalnym serwisem samochodowym! Jesteśmy Partnerem sieci ProfiAuto, która zrzesza profesjonalne auto serwisy z całej Polski. Mamy duże doświadczenie w obsłudze samochodów osobowych, dostawczych i...
"Jak najbardziej polecam.
Szybko i solidnie, widać że chłopaki wiedzą co robią. ",
mozart, Ford Mondeo MK IV
DPFpro to firma spółka, której założycielami są właściciele firm o wyrobionej już pozycji na rynku motoryzacyjnym. Mówimy tutaj o: Gorilla electronics - elektronika samochodowa, diagnostyka,...
"Sumienny niedrogi parę lat już korzystam z jego usług i jestem zadowolona .Nigdy nie próbował mnie naciągnąć na kasę mogę go z czystym sumieniem polecić innym ",
Helena
"Bardzo szybko zdiagnozowali usterkę :) czego w innym warsztacie nie potrafili zlokalizaowac . Fachowe podejście do klienta .Samochód Opel Combo 2008 1,7 CDTI Polecam ",
janeks13
"Bardzo solidna firma. Wykonali mi naprawę szybko i tanio. Mechanik bardzo ambitny - nie spławił mnie tylko od razu sprawdził co może być nie tak z autem. Szybka wizyta i konkretna diagnoza. Polecam bo nawet założył mi książke serwisową :). Jak dla mnie to klienta ma pewnego - będę odwiedzał.",
Haki, Lada Niva
"Mechanicy szybko zlokalizowali problem i równie szybko naprawili. Usterka na szczęście nie była duża, a Pani w poczekalni zaproponowała kawę oraz mila rozmowę. Dzięki czemu czas szybko zlecial. Cena usługi tez mnie zaskoczyła była niska. Czyli jednym zdaniem tanio solidnie i bardzo Milo. Na pewno wrócę!",
Ruda
"bardzo dobry serwis ,zapewniają wszelkie części i kompleksową usługę polecam chociaż mam daleki dojazd.",
bobo, jaguar x type
"Pełen profesjonalizm polecam, komunikatywny właściciel. Naprawili klime w hondzie civic 1.4 1999 sprawnie szybko tanio polecam. ",
flatiron, honda Civic
"Bardzo sumiennie czysto iszybko wykonana usługa. Mogę polecić.",
Mariusz, Mercedes
"Moim skromnym zdaniem najlepszy warsztat w okolicy Rybnika, rzetelna i bardzo fachowa obsługa, wspaniali ludzie.",
Konrad
"Szybko, prawnie i fachowo, mimo że jestem kobietą nie traktował mnie z góry jak typową babę i za to jest bardzo wdzięczna.",
Agnieszka, Opel
"VW Passat 1.9 TDI - naprawa pompowtrysku - na VAGu wyszło, że nie pracuje jeden pompowtrysk. Okazało się, że rozleciał się popychacz pompowtrysku i śruba regulacyjna. Adam wymienił tylko te części nie narażając mnie na wymianę całego pompowtrysku. Polecam tego kolesia bo nie naciąga na koszty. auto odebrałem dzień po odstawieniu.",
franek, VW Passat 1.9 TDI
"Przemiły Pan który uratował mnie z opresji. Znalazł czas i rzetelne naprawił usterkę. Serdecznie polecam!",
Marcelina, Peugeot
"Serwisuje samochody od kilku lat i jestem zadowolony w 100%",
Marcin Sobik, bmw
"Od lat naprawiam tu swój samochód oraz żony i zawsze naprawa wykonana jest bez zarzutów.
Przy okazji robiony jest przegląd samochodu pod względem innych usterek, które są zawsze konsultowane ze mną. Wszystkie wymienione części są zawsze okazywane a usterki wytłumaczone. Zawsze można także liczyć na poradę. Polecam.",
Zbyszek, Skoda Octavia
"Bardzo polecam. Szybko i na temat, bez naciągania na dodatkowe niepotrzebne koszty! To jest mój mechanik! ",
Kasia Miernik , Renault Scenic
"nie zgodzę się z powyższą oceną. Jak najbardziej polecam, sprawnie i dobrze naprawiono mi samochód. Nie naciąga na dodatkowe koszty jak robią to co niektórzy mechanicy. ",
Tomasz
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam galaxy z 2010 diesel i od pewnego czasu czuć spaliny w kabinie. Co robić?
Po dodaniu gazu jak spadaja obroty przy tlumiku slychac jakby pierdzenie dodam ze auto jest nowe ma przejechane 400km ,jest to silnik 1.0 sce.jest to moje 1 nowe auto I jestem moze przewrazliwiony albo ten silniczek jest po prostu maly I tak ma albo musi sie tam wszystko jeszcze ulozyc, dzieki...
Honda Civic 1995 1.3 benzyna dzwiek wydechu nie wydobywa sie z rury tylko bezposrednio z pod spodu Auta
Tłukący o podłogę srodkowy tłumik opel corsa c 1.0 dzieje sie tak przy ruszaniu i zmianie biegow z 1 na 2 a z 2 na 3 to raz wali raz nie, jaka jest tego przyczyna? Bardzo prosze o pomoc
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...