ProfiAuto Serwis

Bieszczadzka 4, 44-200 Rybnik

****** 5.7 (1 opinia)

Umów wizytę przez internet

O warsztacie

Bieszczadzka 4, 44-200, Rybnik

Gotówka

Pokaż numer telefonu
Wspomnij, że warsztat znalazłeś(aś) w DobryMechanik.pl lub umów wizytę online

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

Opinie (1)

Dodaj opinię
5.7 ******
Ocena wystawiona na podstawie 1 opinia.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Silnik po remoncie pracuje idealnie. Konkretnie i jasno wytłumaczone laikowi co i jak będzie robione.
  Naprawa szybka a i tak na jej czas otrzymałem bezpłatnie samochód zastępczy.
  Bardzo polecam.


  Renault Scenic

Nasze porady (2)

Witam mam problem z kierunkowskazem strony lewej w seacie ibizie 3 rocznik 2008 problem polega na tym że cała lewa strona (od strony kierowcy) nie działa lub załącza się i przestaje działać. Na panelu strzałka z migacza miga szybciej niż prawa
Witam. Problem z Golfem MK4 1.6 100km z LPG. Zdarza się czasem, że samochód nie odpala jak powinien na zimnym i na ciepłym silniku, kręci rozrusznik, a obroty wskakują na 200-300 obrotów, po puszczeniu zapłonu auto gaśnie, dopiero po kilku razach udaje się odpalić. Odma jak i dolot były wymieniane, kable, cewka i świece tak samo, możliwe że jedna jest inna. Wymieniana była przepływka oraz czyszczona przepustnica, olej niedawno wymieniony i nie ubywają żadne płyny. Przepustnica nie była adaptowana. Czasem po zatrzymaniu pojazdu, a następnie ruszeniu z rury wydobywa się szary dym o zapachu spalin/benzyny w przypadku kiedy był problem z odpaleniem, ale również kiedy auto odpaliło na strzała, totalnie losowo. Sonda lambda wymieniona na zamiennik montowana na kolektorze, możliwa nieszczelność wydechu w okolicach katalizatora który raczej jest już wypalony. Czy adapter do sondy może pomóc ? Na dniach będę podpinał samochód po komputer.
Umów wizytę
Umów wizytę przez internet
Umów wizytę

Usługi wykonywane przez warsztat