Firma czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 17:00 oraz w soboty w godzinach od 09:00 do 14:00.
"Polecam ten zakład gdyż zostałem szybko i fachowo obsłuzony-wszystkie formalności z ubezpieczalnia załatwił warsztat łącznie z oględzinami auta.auto zostalo przywiezione do warsztatu laweta za którą również nic nie płaciłem,szczegolnie spodobała mi się propozycja auta zastępczego gratis na czas naprawy",
Szkot
"Koszt naprawy auta połowa ceny u dilera , poza rozsądnymi cenami szybki czas naprawy, i fachowe oko właściciela.Polecam ",
KAel
"konkretny warsztat, wyszystko wydłumaczone, wiem za co zapłaciłam. Jak najbardziej polecam.",
Asia, passat cc
"dziękuję bardzo, naprawa została wykonana szybko i sprawnie!",
Maria, Chevrolet
"polecam warsztat Pana Ryśka zdecydowany pełen profesjonalizmu człowiek i nie zdziera skory z pleców",
Koparson, w 202
"Przyjechałam do warsztatu z drobnostką, Panowie niemalże od razu mnie przyjęli, gdzie dla innych warsztatów był to problem zrobić na miejscu. Bardzo przyjemni, i uprzejmi, polecam! Sama na pewno w razie problemów z autem tam będę jeździć",
Ona, Volvo
Posiadamy profesjonalny sprzęt do obsługi samochodów osobowych i dostawczych. Doświadczony personel gwarantuje rzetelne podejście do każdej naprawy. Mamy własną pomoc drogową, dzięki temu możemy znacznie skrócić czas Państwa oczekiwania na...
"Naprawa ekspresowa i profesjonalna. Pan Leszek godny polecenia.
",
Anna, Peugot Partner
"Jeździłam po kilku warsztatach i nikt nie chciał podjąć ryzyka i naprawić mi samochodu.Problem polegał na hałasach z silnikach po utuchomirniu.W innych warsztatach mówili mi,ze nie są pewni i musza wymienić to lub to lub tamto.Znajoma poleciła mi slav auto i to był strzał w dziesiątkę . Właściciel wyszedł do mnie na parking i nawet nie...",
Patrycjab, Audi A2
"Jakość ma swoją cenę, silnik oraz zawieszenie w Hondzie 1.4 s "porobione" w warsztacie po przebiegu ok 200tys na medal. Nic dodać, nic ująć, mogę spokojnie polecić. Co ważne, ustalony koszt określony przed naprawami nie został przekroczony. ",
Marcin, Honda 1.4 s
"Usługa wykonana stosunkowo szybko. Mało przyjemna poczekalnia.",
macin
"Alfa 159 jtdm, nieszczelność na jakiejś głowicy..... w każdym razie w alfie powiedzieli że trzeba silnik wymieniać... a tu? 6dni i autko gotowe i żwawe, i to za jaką cene!!!! . Dziękuję i polecam.
Adaś 159jtdm",
Adaś, alfa 159
"Bardzo dobry warsztat fachowa naprawa fachowa ekipa warsztat godny polecenia ",
Tytus, Mazda 6
"Pełen profesjonalizm. Sprawa została szybko i fachowo załatwiona. Turbina chodzi jak nowa. Bardzo miła obsługa.Polecam.",
Fredek, ford
"Szybko, termin krótki, dopasowane do moich potrzeb. Cena bardzo atrakcyjna.
polecam ",
Czester, Opel Zafira B 2006
"Bardzo miła obsługa, szybkie i profesjonalne podejście do naprawy ",
Dariusz, Ford Mondeo
"Szybko, sprawnie i nie za drogo za oleum z beczki i wymiana za free. Czasem dorzuca filtr gratis. ",
Bartolomeo
"Miałem problem z układem hamulcowym, z którym wcześniej sobie nie potrafiono poradzić. Jestem bardzo zadowolony z naprawy, która miała miejsce ponad rok temu, wszystko działa jak trzeba. Cena do wytrzymania, za jakość trzeba zapłacić.",
Eddi, Nissan Primera P11
"Najważniejsze, że terminy mają bardzo szybkie. Przyjechałem na wymianę opon a na następny dzień miałem zawieszenie zrobione :).",
Janek, Volvo V70
"Jestem zadowolony z serwisu swojego passata u p.Przemka. Wymiana ,rozrządu, sprzęgła,koła dwumasowego, tarcz , klocków.
Na temat grupy Vag duża wiedza, dobra cena , czas naprawy ok i rzetelne informacje.
Polecam ten warsztat",
Kamil, VW Passat
"Serwisuję od kilku lat dwa samochody w tym warsztacie, toyote i nissana. Jestem zadowolony z obslugi. Na zyczenie sprowadzaja tansze oraz uzywane czesci, nie spotkalem sie z zadnymi naduzyciami przy naprawach. Obsluga uprzejma doradza i proponuje rozne opcje.",
Berti, toyota corolla
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam z tej strony Witek. Audi A6 C6 sedan 2.0 TDI multitronik 350 tys nalotu 2007 r problem taki iż na wolnych obrotach bieg N telepie cała buda z przerwami, czasem wcale jak mu czapka spadnie, wtryski robione, turbina robiona, EGR też przepływomierz wyczyszczony, ponoć 2 wtrysk troszkę...
Posiadam Citroena Berlingo DIESEL r.2015.W czasie jazdy nagle samochód stracił moc pojawił się komunikat awaria silnika (ikonka silnika) i komunikat ESP/ASR.Co mogło się stać?
Witam ,mam pytanie odnośnie działania kierownicy w volvo V40 CC 2013r. Pierwszy raz mam auto tej marki i nie wiem czy to normalne że kierownica jest bardzo czuła na każdy ruch, i mam wrażenie że po skręcie nie wraca do punktu wyjścia. Cały czas muszę ją kontrolować . Nie wiem ,czy dobrze to...
Witam,posiadam volvo v60 1.6 diesel 114k/m 2011 rok.Problem polega na tym ,że pojawia się bład wtryskiwacza(wtryskiwaczy)wysterowania górnej dawki paliiwa,ten błąd raz pojawia się na cylndrze 1-2 raz 2-3-4 pozdrawiam Darek
Prawidłowe ustawienie dyszy spryskiwaczy jest podstawą do bezpieczego podróżowania. Warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia z jezdni powodują zanieczyszczenia szyby. Sprawne spryskiwacze,...
Nagła głośniejsza niż zazwyczaj praca silnika może sygnalizować jego poważny problem. W większości przypadków niedomagania silnika objawiają się m.in. dudnieniem czy stukami. Spowodowane może być...
Gdy temperatura na zewnątrz spada, temperatura wewnątrz kabiny utrzymywana jest przez układ ogrzewania. Jeżeli ogrzewanie nie działa poprawnie, oznacza to pewne zagrożenie i to nie ze względu na...
Nagły problem z uruchomieniem samochodu to coraz rzadszy widok ze względu na postęp technologiczny. Mimo to, elektronika która z jednej strony czyni auta nowoczesnymi pojazdami, z drugiej strony...