"Już drugi raz Panowie z V-Tronic-a naprawiali przywiezione przeze mnie autko. Gdy inni mechanicy rozkładali ręce i mówili "nie da rady", "nie potrafię", "Panie lepiej idź kup nowy" chłopaki z Europejskiej załatwiali sprawę profesjonalnie i bez żadnych problemów. Oceniam ich jako prawdziwych fachowców i specjalistów w swojej branży i gorąco...",
Gacorator, VOLVO V70
"Ozonowanie trwało 15 min. Pan popsikał płynem odgrzybiającym w kanały wentylacyjne.
Po skończeniu usługi przyjemny i neutralny zapach. Klimatyzacja przestała śmierdzieć.
Miła obsługa, profesjonalne podejście.
Polecam.",
KrzysiekWojciechowsk, Renault Scenic II 1.9dCi
"Mialem problem ze skrzynia biegow, gdzie nie dzwonilem i bylem wszyscy chcieli wymieniac albo wyciagac i rozbierac skrzynke.
Zadzwonilem do car servvis wytlumaczylem o co chodzi i odrazu powiedziano mi ze da rade to naprawic bez rozbierania i wymieniania skrzyni,fachowo i konkretnie bardzo polecam",
Grzegorz, Golf 3
"witam,super szybka naprawa sterownika nawiewu powietrza.
obsługa bardzo miła.cena za wykonanie naprawy super niska biorąc pod uwagę fakt że w innym serwisie żądano 20 krotną wartość tego co zapłaciłem.
polecam!!!",
JERZY, OPEL CORSA
"Zmieniałem opony R18 z letnich na zimowe. Usługa wykonana szybko, sprawnie i fachowo ale dość drogo.",
Ludwik Rudziewicz , Skoda Superb IV 1.4 TSI 156 KM 2019
"Jestem bardzo zadowolony z usług chłopaków z zakładu. Naprawili mi auto po poprzedniej naprawie w innym zakładzie. Jeszcze raz dziękuję. Przychylam się do opinii , jestescie dobrym zakładem godnym polecenia. ",
Marcin, Opel Antara
"Piszę bo mam torsje na negatywny komentarz tego syna Bożego.
Po ósme: Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.Drogi Synu!!!!. Jeśli rzucasz oskarżenie to udowodnij, a potem oskarżaj!!!!!!!!!!! Nie ładnie kłamać na forum!!!!!! To feeeeeeeeeeeeeeeee
.Ale przebaczam CI w imię Boga Amen.
",
Chrześcijanin, od a do z
"Dwa dni temu odebrałam od Państwa samochód po montażu instalacji gazowej. Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi. Polecam ten warsztat, chłopaki wiedza co robią.",
Marta, BMW
"Wszystko jest bardzo fajne,polecam. dzięki za niesamowitą obsługę.
Мы остались довольны, спасибо ребятам за труд.",
Valeriia
"Serdecznie polecam ten warsztat. Normalne ceny i fachowa obsługa.
Mieszkam przy stoczni i wolę jechać na prawobrzeże bo wiem że mogę liczyc na trafną diagnozę. Dodatkowym plusem jest to że na pomoc można liczyć 24 h i 7 dni w tygodniu.",
Ryszard, VW Pasat B5
"Polecam ten zakład. Pracownicy znają się na swojej pracy. Obsługa w warsztacie jest na wysokim poziomie, a mechanicy są uprzejmi. Na uwagę zasługuje punktualność obsługi. Raz jeszcze polecam.",
Aleksander , Toyota Rav4 2.0 benzyna 1998
"Nie będę się rozpisywał ale krótko: Warsztat godny polecenia w 100%,kontakt z klientem super dzwoniono i informowano mnie na bieżąco, nie wciskano mi kitów tak więc polecam.",
Daniel, Honda crv 2010 2.2 diesel
"Naprawa sprzegla i wymiana oleju w 1 dzien wszystko zrobione i jak zawsze pozytywnie nastawiony na Pana Andrzeja zawsze pomocna dłoń do aut i profesionalna naprawa",
Pio, V40 volvo
Posiadamy profesjonalny sprzęt do obsługi samochodów osobowych i dostawczych. Doświadczony personel gwarantuje rzetelne podejście do każdej naprawy. Mamy własną pomoc drogową, dzięki temu możemy znacznie skrócić czas Państwa oczekiwania na...
"Co prawda daleko od centrum a i termin wyznaczonej usługi był dość odległy ale za to jej wykonanie ho,ho! Tak czyste i lśniące moje autko nie było nigdy, od nowości. Poza tym życzliwa, miła i kulturalna obsługa. Bardzo, bardzo polecam tę firmę!!!. ",
Maciej, Peugeot 206
"Fenomenalny serwis! Niezwykle profesjonalna i miła obsługa! Przystępne ceny!
W Szczecinie numer 1 !!!!!
Nikt nie przebije jakości usług!!!",
Pecularis, Audi
"Jestem mega zadowolony . Klocki, tarcze, całe hamulce , wymiana oleju silnikowego oraz w skrzyni i to wszystko w 1 dzień !!!! W innym warsztacie powiedzieli o 800zl drożej a tutaj cena jak za darmo
Polecam z całego serca!!!!",
Grzegorz , Mercedes w204. C -klasa
"Mechanik niesamowity, poza ty że bardzo komunikatywny to posiada przeogromną wiedzę na temat BECI, ich silników ",
rgadom, X3 2.0 i + gaz
"Super warsztat ,super obsługa, uczciwość i duża wiedza .A co najważniejsze duża elastyczność.
Panowie bardzo mili i słowni. Naprawa wykonana na czas i za rozsądne pieniądze.
Trzeba umawiać się z dużym wyprzedzeniem, ale warto poczekać.
Szczerze polecam.
",
Artur, Renault Laguna I
"SZYBKO SPRAWNIE I PROFESJONALNIE KOMPETENTNI PRACOWNICY
",
MAREK, MERCEDES SL 55
Zapraszamy do warsztatu Serwis Samochodowy WarsztatM, który znajduje się przy ul. Szczawiowej 55/57 w Szczecinie. Poprzez portal DobryMechanik.pl można się do nas umówić na wymianę opon, serwis klimatyzacji, naprawy układu hamulcowego...
Tym co nas wyróżnia to przestrzeganie procedur według norm Euromaster. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, staramy się zapewnić kompleksową obsługę serwisową. Dzięki współpracy z siecią Euromaster zapewniamy naszym pracownikom...
"Jestem zadowolony, szybko, tanio, solidnie. Bez naciągania rzeczowe przedstawienie sytuacji. Wykonano kilka usług.",
Benjamin, chevrolet aveo
"Sprawna i szybka wymiana. Bardzo przystępna cena. Miła obsługa. Zdecydowanie polecam!! ",
Marek, Peugeot 306
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, w samochodzie czuć zapach zdechłej myszy której nie można znaleźć. Czy ozonowanie pomoże pozbyć się całkowicie fetoru czy jest to tylko rozwiązanie krótkotrwałe? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam Agnieszka
Śmierdzi z nawiewu octem. Po włączeniu klimatyzacji nie śmierdzi. Wymieniłem filtr kabinowy niestety nie pomogło. Co może być przyczyną?
Gdy pojawiają się pierwsze upały, większość kierowców bez wahania sięga po udogodnienie, jakim jest wentylacja samochodowa. Niestety, często zdarza się, że dmuchawa wnętrza działa tylko na...
Klimatyzacja w aucie to spore udogodnienie, ale wymagające kontroli i serwisowania. Przy zachowaniu podstawowych zasad pielęgnacji może ona służyć nam długo i bez zarzutów. Trzeba jednak liczyć...
Nieprzyjemny zapach unoszący się z klimatyzacji potrafi znacznie pogorszyć komfort jazdy, jednak nie to jest najgorsze. Grzyby i drobnoustroje, które rozwijają się w tym miejscu, mogą prowadzić do...
Zaczynają się wakacje, a wraz z nimi upały i duże temperatury. Jazda samochodem bez klimatyzacji będzie prawdziwą męką, podobnie jak wejście do rozgrzanego na słońcu pojazdu. Silne promienie...