"Ja osobiście jestem zadowolony z usług tego Pana , może czasem długo trwa naprawa , ale wszystkie usterki są zdiagnozowane i usunięte. A kwestia pieniędzy zawsze jest omawiana przed naprawą .Polecam !!!",
Perez, VW Golf V
"Serwisuje samochody od kilku lat i jestem zadowolony w 100%",
Marcin Sobik, bmw