"Wszystko ok, wymienili filtry i olej, dobry czas realizacji. Polecam",
Mateusz, vw golf 4
"Witam właśnie jestem po wizycie w tym warsztacie
odebrałem swojego Passata b6 po wymianie wadliwej pompy oleju to chyba jedyny warsztat w szczecinie który przerabia te pompy a szukałem długo .Te pompy oleju to nasza zmora są stosowane jeszcze w silnikach 2.0 audi A4 i A6 po 2005 roku .Polecam warsztat",
mareczek
"Polecam. Sama pojechałam tam z polecenia znajomego i nie zawiodłam się . W moim VW Padły wycieraczki,a w taką pogodę bez tego jeździć się nie da.Samochód wstawiam o 8.30 ,a o 11 był już gotowy.Oczywiście wszystko było ze mną konsultowane, rewelacyjna atmosfera i pyszna kawa polecam serdecznie. Jeśli będzie taka potrzeba to napewno pojadę tam...",
Ewelina , VW
"Szybko i sprawnie reperacja jestem zadowolony ,polecam !",
Mark, Ford Focus 1.8 tdci 2006
"Bardzo dobrzy mechanicy znający się na swojej pracy.Cena przystępna,bardzo dobry kontakt.Doradztwo to jest coś co się bardzo rzadko spotyka w dzisiejszych czasach.Nie naciagaja jak inny mechanicy.Polecam z całego serca.",
Darek, Renault
"Bardzo dobra naprawa, czas oczekiwania 8 dni. Byłem w kilku warsztatach ale to ten jeden skutecznie naprawił moje auto",
Erni, Opel Zafira
"Polecam wszystkim zawiedzionym na auto w czasie podróży.
Szybka reakcja i odjazd, tanie holowanie i naprawa za rozsądne pieniądze.
",
Robert, toyota
"Od wielu lat ten warsztat zajmuje się moim samochodem. Jestem z nich bardzo zadowolona.",
Magda, Kia Picanto
"konkretny warsztat, wyszystko wydłumaczone, wiem za co zapłaciłam. Jak najbardziej polecam.",
Asia, passat cc
"Wesoła i znająca się na rzeczy obsługa.",
kamilka
"Przyznaję,że zwiedziłem już kilka warsztatów w Szczecinie i jak narazie z serwisem ABC na Ku Słońcu parcuje mi się najlepiej. Obsługa zna się na żeczy, nie naciągają na zbędne naprawy, mają dobry kontakt z klientem. Nigdy nie czułem się zaniedbany. Duże zaufanie do wykonanej pracy wzbudza samo wyposazenie zarówno warsztatu jak i biura oraz...",
Adam
"Auto naprawione terminowo i fachowo. Polecam ten warsztat.",
jola, Toyota Yaris
"Panowie zostali po godzinach aby naprawic naszą fundacyjną mazdę. miło fachowo i solidnie dla tego też odwdzięczamy się komentarzem:) polecamy serwis. Psiarze z Krakowa :)",
głos psa , Mazda Tribute
"Wymieniano w moim aucie napinacz paska pk. Naprawa przebiegla sprawnie i szybko. Po dwóch dniach mój samochód wymagal kolejnej interwencji gdy zatrzymał się w połowie drogi do centrum. Warsztat szybko zorganizowal autoholowanie i w ramach gwarancji naprawil bezpłatnie usterkę ",
Krzysztof , Mercedes
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 17, soboty od 9.00 do 14.00. Nasz serwis znajduje się na ulicy Zielonogórskiej - na terenie Grupy Pehamot. Dojechać do nas można : od strony Gumieniec ulicą Derdowskiego, od strony Centrum...
"Bardzo fachowa, rzetelna i sympatyczna obsługa. Polecam",
Monika, mercedes A Klasa
"W związku z zauważonymi tutaj w ostatnim czasie wieloma zadziwiającymi wpisami, postanowiłem dodać i swoje 3 grosze do tego tematu :)
Z serwisem Auto ABC poznałem się przypadkiem 16 lat temu - działali wtedy tylko na dwóch stanowiskach roboczych, w rozebranym już budynku na terenie "Ornamentu" przy ul. Dąbrowskiego/Madalińskiego. Do dzisiaj...",
7gsi, Opel Omega Irmscher
AUTOSTAR to miejsce stworzone z pasji do motoryzacji i uczciwej pracy. Zajmujemy się naprawą samochodów osobowych tak, jak powinno się to robić – rzetelnie, solidnie i bez naciągania.Nasze usługi:mechanika pojazdowa: silniki, zawieszenia,...
Posiadamy profesjonalny sprzęt do obsługi samochodów osobowych i dostawczych. Doświadczony personel gwarantuje rzetelne podejście do każdej naprawy. Mamy własną pomoc drogową, dzięki temu możemy znacznie skrócić czas Państwa oczekiwania na...
"Jeździłam po kilku warsztatach i nikt nie chciał podjąć ryzyka i naprawić mi samochodu.Problem polegał na hałasach z silnikach po utuchomirniu.W innych warsztatach mówili mi,ze nie są pewni i musza wymienić to lub to lub tamto.Znajoma poleciła mi slav auto i to był strzał w dziesiątkę . Właściciel wyszedł do mnie na parking i nawet nie...",
Patrycjab, Audi A2
"Bardzo fachowa i profesjonalna obsługa i naprawa samochodu.",
endriu, VW PASSAT, 2003, KOMBI
"Korzystałem z usług warsztatu. Polecam w pełni. Fachowo i konkretnie.",
Marek
"Miałem problem z moją Vectrą po dłuższym postoju przy pierwszym rozruchu kopciła że "siwy dym" wstyd mi było już odpalać samochód przy ludziach. Odwiedzałem różne warsztaty a koszty rosły i zakres naprawianych elementów. Szukając po forach internetowych podobnych problemów trafiłem na warsztat pani Anni, zadzwoniłem i umówiłem się na wizytę ....",
Gustaw, Opel Vectra B 2.2 DTI
"Mieszkam i pracuje w Berlinie. Kupilam kilkumiesiecznego Fora Focusa z przebiegiem 17.000 km, ktory praktycznie od poczatku mial problemy z dziwnie wzrastajacymi obrotami silnika. W ciagu roku oddawalam auto do autoryzowanego Forda w Berlinie az 3krotnie i za kazdym razem usterka nie zostala zlikwidowana. Zrezygnowana pojechalam 200 km do Forda...",
Belka, Ford Focus