"Jeździłem po całym Szczecinie z moim autem. Nikt nie był wstanie zdiagnozować dlaczego brakuje mocy (E60 3.0D). W V-tronicu poradzili sobie bardzo szybko i w rozsądnej cenie. Dodatkowo rozkodowali mi listę wyposażenia i zaproponowali chiptuning z którego w najbliższym czasie na pewno skorzystam. Mogę powiedzieć, że po dłuższym poszukiwaniu...",
Zbyszek, BMW E60 530d
"Po nieskutecznej naprawie w innym warsztacie zleciłem naprawę swego Tiguana. Po trafnej diagnozie wymieniono przepustnicę.",
Eryk, Vw Tiguan
"Do warsztatu MOTEXPRESSO trafiłem przypadkowo skierowany przez przyjaciela znajacego go z zasłyszanych opinii. Sprawa zgłoszona prosto "z ulicy", została załatwiona w ciągu jednego dnia, a sama naprawa fizycznie w ciągu 2 godzin. Obsługa wzorcowa. Niczego więcej nie śmiałbym oczekiwać. W mojej niefachowej ocenie koszt naprawy jest bardzo...",
pik, Skoda/Fabia
"Wszystko sprawnie i o czasie. Sprawnie umówiona wizyta w warsztacie.",
Wojciech, Kia Sportage 3, 2010, 2.0 DOHC benzyna
"Bardzo dobrzy mechanicy znający się na swojej pracy.Cena przystępna,bardzo dobry kontakt.Doradztwo to jest coś co się bardzo rzadko spotyka w dzisiejszych czasach.Nie naciagaja jak inny mechanicy.Polecam z całego serca.",
Darek, Renault
"Przyjechałem do warsztatu na umówioną godzinę. Zostawiłem auto z informacją że zadzwonią po wykonaniu usługi. Odebrałem auto tego samego dnia. Jestem zadowolony",
Albert, Citroen Berlingo 1.6HDI 2014
"Witam. Polecam warsztat, panowie wiedza co robia i znaja sie na robocie. potrafia również doradzić. Pare dni temu robiłam przeglad instalacji gazowej, panowie bardzo szybko wykryli usterke jak rownież podlaczyli komputer do silnika i sprawdzili czy nic mu nie dolega. Cena byla umiarkowana i robota szybko zrobiona.
...",
aneta , opel
"Wymiana mechanizmu podnoszenia przedniej szyby.Szybko i nie drogo
",
Sławomir , Renault Megane 3 grandtour 1.6 2012
"Bardzo dobry warsztat, szybko postawiona diagnoza. ",
Sławomir , Ford Mondeo Mk 4 2,0 diesel 2010
Nasz serwis samochodowy oferuje kompleksową obsługę pojazdów wszystkich marek – zarówno samochodów osobowych, jak i dostawczych oraz transportu komercyjnego. Specjalizujemy się w diagnostyce komputerowej, naprawach mechanicznych oraz serwisie...
"polecam warsztat samochodowy Carman wszystkim zainteresowanym. Bardzo dobra obsługa, fachowa, szybka, mili pracownicy serwisu i kompentni. W skali ocen najwyższa. Pozdrawiamy",
asia, ford fiesta 1.3i MR 02
"Auto naprawione terminowo i fachowo. Polecam ten warsztat.",
jola, Toyota Yaris
"Jestem bardzo zadowolony z wykonanych napraw przez warsztat NEXT. Serwisuje auto od kilku miesiecy i z kazda kolejna usluga wszystko jest dobrze. Co do ceny to wcale nie jest prawda ,ze biora kosmiczne pieniadze. Kiedy przyjechalem na pierwsza kompleksowa naprawe odrazu otrzymalem rabat 10% na zakup czesci. Ponadto jestem nabierzaco informowany...",
xxx, Peugeot Boxer
"Polecam zdecydowanie :dobra jakość części i usługi .Kolejny raz jestem bardzo zadowolony ,polecam wszystkim zmotoryzowanym!!!!!",
gsmotor, VW Passat B6
"Mechanika i warsztat polecam każdemu. Obsługa miła, fachowa, szybka i rzetelna. Na bieżąco informacja o postępie napraw.
Dla Pana Rafalela zadowolenie klienta z wykonanej naprawy i rozwiązanie problemu z samochodem jest najważniejsze. To mechanik z pasją.
Do wymiany był układ wydechowy, czujnik temperatury oraz zdiagnozowanie usterki...",
Anna, VW GOLF 4
"W mojej opinii firma KODO AUTO SERWIS jest super rewelacyjna.Korzystałem z ICH USŁUG kilkukrotnie.W moim przypadku za każdym razem weryfikacja była przeprowadzona przez właściciela lub jego zastępcę.Obsługa w biurze doskonała.Dotrzymują terminów.Informują o usterkach,o których nie wie lub nie wiedział właściciel pojazdu.Myślę,że nie zrezygnuję...",
Mariusz Ciesielski, VW PASSAT
Tym co nas wyróżnia to przestrzeganie procedur według norm Euromaster. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, staramy się zapewnić kompleksową obsługę serwisową. Dzięki współpracy z siecią Euromaster zapewniamy naszym pracownikom...
"Szybko, termin krótki, dopasowane do moich potrzeb. Cena bardzo atrakcyjna.
polecam ",
Czester, Opel Zafira B 2006
"Najlepsi mechanicy. Trafiliśmy do warsztatu z polecenia. W innych warsztatach był problem ze zdiagnozowanie wycieku oleju, dziwnym szuranie na zimnym silniku
oraz próba wymiany tylnego zawieszenia bo rzekomo zaraz się urwie i oczywiście klasyk uszczelka pod głowica. Panowie bardzo sprawnie w audi a3 wszystko zdiagnozowali i naprawili...",
Klient, audi a3/ mercedes klasa c
"Polecam warsztat jest solidny ,profesjonalnie wyposażony ,miła obsługa a przede wszystkim trafna diagnoza a samochód po naprawie jest jak nowy odzyskał moc i nic nie stuka .Jestem bardzo zadowolony ,wszystko co pisali zadowoleni klienci potwierdzam.Warsztat na piątkę",
Mateo85
"Bardzo profesjonalana i mila obsluga, auto zespsulo sie totalnie a tak ogolniej to turbina. Naprawiono nam auto w jeden dzien z wymiana podnosnika szyby. cena rowniez bardzo konkurencyjna do pozostalych mechanikow. Tak dalej chlopaki, ja juz bede stala klientka przy kazdej wizycie w kraju. Dziekuje i pozdrawiam !",
kasia, citroen c5
"jestem zadowolony, gdyż obsługa w serwisie Motomax okazała się być konkretna i profesjonalna.
Ceny nie są wysokie, a jakość wykonania - bardzo dobra.
uważam, że zasługują na najwyższą ocenę również ze względu na krótki czas oczekiwania na naprawę.
Polecam!",
Franciszek, toyota yaris
"Polecam. Miła i fachowa obsługa. Bardzo dobry elektromechanik. ",
Pablo, Mercedes s221
"Na przeglądzie wyszło parę usterek do naprawy . Szukałem warsztatu a to za tydzień albo kwota zważając z nóg. Podjechał do nich przez przypadek , jadąc w całkiem innej sprawie . Dałem kartkę od diagnosty co do zrobienia . Pan z biura wykonał dwa telefony i jutro będą potrzebne nowe markowe części i kwota za naprawę 40% niższa jak u...",
slawomir69, chevrolet aveo
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam posiadam Forda Mondeo mk4 2010r 2.2 TDCi auto posiada DPF.Moje pytanie jest następujące koleżanka ma FAPa i powiedziała mi że co jakiś czas musi go uzupełniać bo jest to dodatek, który miesza się z paliwem.Czy w moim Mondeo też jest taki zbiornik i ten płyn który należy uzupełnić. Bo od...
Jaki dodatek do oleju napedowego fap ,Peugeot 308sw 92km 2010?
Witam, mam kilka pytań odnośnie filtra cząstek stałych w silniku 1,6TDCI firmy PSV. Jak często trzeba dolewać tam płyn do filtra? Czy płyn EOLYS DPX 42 będzie odpowiedni? Słyszałem, że sam w sobie płyn jest strasznie drogi. Przy okazji, gdzie znajduje się zbiorniczek z tym płynem?
Pytanie odnośnie filtra FAP. Skąd będę wiedział, że należy dolać płynu Eolys? I czy każdy zwykły warsztat może mi go uzupełnić? Co jeżeli nie uzupełnię płynu?