"Zalety:
- szybkie i wiarygodne kalkulacje
- dogodny i szybki termin obsługi
- wiarygodne sprawozdanie z wykonanej usługi
- niska cena
- dobre rady dotyczące higieny obsługi pojazdu",
Piotr, Skoda Fabia 1.4
"Poprzednio kupiłem Forda Eskorda na gaz. Gdy zaczęły się problemy z pracą silnika, odwiedziłem kilka warsztatów samochodowych,ale problem szybko wracał. Czułem się też jak natręt a nie klient. Dopiero w Autocomplexie spotkałem się z uprzejmą obsługą i bardzo szybkim zdiagnozowaniem usterki, którą dało usunąć się od ręki. Teraz, gdy kupiłem KIA...",
Stefan, KIA RIO
"Panie Piotrze tak czytam pana komentarz i chyba faktycznie ze względu na wiek ,wnoszę po 30 letnim doświadczeniu , nie dość uważnie czyta pan Tekst bez zrozumienia ,. Wracając do CAR SERWIS jak Oni są przeciętni to inne warsztaty są poniżej ZERA? Warsztat bardzo dobry nie najtańszy z wiedzą i sprzętem POLECAM !!!!",
Seba, vw phaeton
"POSIADAM SAMOCHÓD MERCEDES A170 Z 2003 I OD 5 LAT KORZYSTAM Z USŁUG WARSZTATU CARMAN .JESTEM DŁUGOLETNIM KIEROWCĄ POSIADAŁAM WIELE SAMOCHODÓW I POTRAFIĘ OCENIĆ JAKOŚĆ USŁUG. PRACOWNICY SĄ PROFESJONALISTAMI BARDZO UPRZEJMI SŁUŻĄCY RADĄ I POMOCĄ .NIE MA PROBLEMÓW NA UMÓWIENIE SIĘ NA DOGODNY TERMIN A CENY USŁUG NIE SĄ WYGÓROWANE.PODOBNE ZDANIE...",
alicja, MERCEDES -BENZ
"Pan Bartek super fachowiec. Objaśni wszystko i powie co będzie naprawiame. Diagnostyka i naprawa wykonana wzorowo. Kolejny termin na naprawę już ustalony. Polecam.",
Jarek, Toyota Avensis 2.0 Valvematic 2009
"Witam. Polecam wszystkim ten warsztat, panowie są kompetentni i znają się na swojej pracy. W mojej Mazdzie coś stukało od kilku dni nie mogłam zlokalizować problemu, a panowie szybko ustalili co ją boli i naprawili moją Madzie. Pozdrawiam
",
Hera, Mazda
"Z usług firmy korzystałem kilka razy. W tym roku 3 razy. Znam się na mechanice, ale z braku czasu muszę w niektórych przypadka powierzyć moje bolidy warsztatom o wyższym stopniu zaufania. Po wielu porażkach trafiłem na 6atmosfer i stwierdzam że na dzień dzisiejszy jestem zadowolony.
Krótki czas naprawy, cena bardzo mocno konkurencyjna,...",
Tomasz, BMW E60 525D
warsztat pon.-piąt.:8.00-16.00 sobota 8.00-14.00 pomoc drogowa 24h
Profesjonalny serwis samochodów osobowych i kamperów! Oferujemy kompleksową diagnostykę, naprawy mechaniczne, elektryczne oraz przeglądy techniczne. Gwarantujemy wysoką jakość usług, szybkie terminy i konkurencyjne ceny.
"Ci mechanicy znają swój fach. Szybka napraw, fachowa obsluga, konkuręcyjne ceny usług.Czego chcieć więcej Polecam-warto",
Leszek, Seat Cordoba
"Nareszcie zajął się ktoś odpowiedzialny tym warsztatem i przy najmniej trzeźwy. Jeździłem rok czasu po warsztatach z palącą się poduszką AIR BAG.Kazali mi wymieniac napinacze, poduszki moduł sterujący.Nawet komputer wymieniłem i nic. Inwestycja pól wartości samochodu, aż w końcu trafiłem na stare śmieci i na moje szczęście. Samochód stał cztery...",
zadowolony klient
"Witam!
Powyższy warsztat polecił mi syn, który korzystał z jego usług i się nie mylił, więc przyjechałem z daleka mijając po drodze równie dobre. Jednym słowem profesjonalizm w każdym "calu" - trzymać tak dalej a naprawa samochodu: szybko, solidnie i przyjemnie!",
Tadeusz, Fiat Seicento typ: 187, 899 ccm. Rok produkcji 200
"Bardzo profesjonalnie, szybko, miło, konkretnie i skutecznie. Naprawdę widać, że ludzie wykonują rzetelną pracę i zależy im na kliencie.
Na pewno w przyszłości będę się trzymać tej firmy.
Serdecznie polecam.",
Kasia Sulima, Mazda 3
"Fajnie, że można zamówić wizytę przez internet, przychodzi potwierdzenie itp., wszystko przebiegło sprawnie i miło, mimo wyznaczonej godziny czekaliśmy jednak ok. 30 minut. ",
Iwona, Toyota Yaris
"Witam.Jak pech to pech 500 kilometrów do granicy najpierw czek silnika zapalił się radośnie na czerwono a następnego dnia jakieś dziwne trzaski w zawieszeniu no życie jakby koronawirusa było mało.Szybkie poszukiwanie w internetach kogo tacy ,,szczęściarze'' jak ja polecają i wybór pada na SAFEHOL.Szybki telefon wybrany termin podana cena ....",
Jarek Iłeczko
"Witam. Do firmy Moto Ogar trafiłem po zakupie kuponu z grupera na wymianę ogumienia. Mogę szczerze polecić tą firmę. Wizytę umówiłem telefonicznie. Na komórkę dostałem sms-sa z potwierdzeniem. Mimo olbrzymiego ruchu zostałem przyjęty punktualnie. Operacja zmiany ogumienia przebiegła szybko, fachowo i sprawnie. Nie miało znaczenia ze miałem...",
Jack
"Kontaktowałam się z zakładem na odległość opisując wszystkie rzeczy, które trzeba było naprawić. Przyjechałam i zostawiłam auto. Panowie odwalili kawał dobrej roboty w bardzo dobrej cenie! Auto przeszło kolejny przegląc bez zastrzeżeń, wszystko było zrobione tak jak ustaliliśmy wspólnie, żadnych dodatkowych kosztów. SERDECZNIE POLECAM ! Takich...",
Mirela, Ford Focus 1999
Serwisowanie wszystkich modeli Mercedes-Benz, Rzetelna naprawa pogwarancyjna Twojego Mercedesa, Mechanika Pojazdowa Mercedesa dokonywana przez wykwalifikowanego mechanika, części oryginalne i części zamienne do wszystkich Mercedesów,...
"Zdiagnozowana usterka w kilka minut, usunięta w ciągu godziny. Polecam serdecznie ten warsztat. ",
Drozdzowy, Audi A4
"Polecam, szybko, sprawnie, bardzo miła obsługa. Mechanik znalazł usterki których w poprzednich 2 warsztatach nikt nie mógł wykryć. Duży plus za nie naciąganie klientów. Jestem bardzo zadowolona. ",
Zadowolona klientka, Audi TT
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
benzyna skrzynia automat na zimnym silniku bardziej dynamiczny i szybszy niż przy ciepłym, poza tym przy dodawaniu gazu wszystko jest ok po puszczeniu stukot jakby zawory do regulacji tak nam powiedział mechanik inny znowu, że niby nie...
Witam.Mam problem z głośną pracą zaworów na zimnym silniku. Po zagrzaniu problem znika. Silnik 16v ti 1.6 benzyna. Stosuję olej 5w30 ford formula.
Czy trzeba wyjąć silnik aby przeprowadzić regulację luzów zaworowych? Na tym portalu znalazłam informację dotyczącą silnika DOHC że bez problemu można bez https://dobrymechanik.pl/zapytaj-mechanika/czy-trzeba-wyjac-silnik-aby-przeprowadzic-regulacje-luzow-zaworowych.html Co do SOHC sama...
Witam. Pierwszy problem zużycie oleju około 1L na 10-12tyś kilometrów. (przebieg 125 tyś. km) Wcześniej nie musiałem nic dolewać od wymiany do wymiany. Wycieków nie widać. Nie dymi .Co jakiś czas widać czarny nalot na końcówce wydechu ,ale nie jest tłusty w dotyku. To normalne czy lepiej udać...