"Profesjonalna obsługa, polecam. Panowie bardzo mili. Profesjonalne podejście ! ",
Andrzejppw
"Polecam warsztat. Bardzo dobrzy fachowcy, diagnoza usterki w punkt, szybka naprawa.
Koszty naprawy niewygórowane. Wymieniony uszkodzony opornik wentylatora oraz padnięty akumulator. Świetny szef. Na plus odwiezieni i przyjazd po klienta do warsztatu. ",
Bronisław , Peugeot 308
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Mam volvo s60 2005 r. z fabryczną instalacją cng. Problem polega na tym, że silnik gaśnie i by go uruchomić trzeba dłużej pokręcić rozrusznikiem oraz nacisnąć pedał gazu by uruchomić ponownie silnik. Znajomi twierdzą, że to może być problem z wtryskami gazu ziemnego.
Instalacja cng w skoda octavii po zatankowaniu przejedzie jakies 30 km i sie zamyka i jakby butla byla pusta i nie da sie jechac, kolejny raz tankuje 2 m3.... przejedzie 30 km i znowu sie blokuje .. Co robić ??? Wiem ze butla jest pelna i tankuje okolo 14 m3