"Nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów. Są uczciwi i skrupulatni, chętnie doradzą klientowi, pomogą, wesprą.
Bardzo przekonująca jest tutaj obsługa. Panowie są doświadczonymi specjalistami w dziedzinie motoryzacji i chętnie wykonują swoją pracę.
Pasja i chęć, to kluczowa kwestia w tej branży.",
Wiktor Raniak
"Pelen profesjonalizm i mila obsluga Pan Adrian wszystko dokladnie sprawdza, tlumaczy bardzo polecam ten warsztat",
Anita
"Nowy warsztat. Chłopaki niedawno zaczęli, ale znają się na robocie. Mają komputer. Nie walą ściemy. Znajomemu powiedzieli n diagnostyce co jest do zrobienia i bez kombinowania wysłali do innego warsztatu bo nie chcą tego robić (usterka dość poważna). Ja jak u nich byłem to szybko mi naprawili autko. Na pewno będę ich stałym klientem. Polecam",
denis
"mam kilka samochodów, którymi jeżdżą inni ludzie więc często się psują. Od czasu kiedy poznałem Pana Tadka naprawiam je tylko tam. Nie bierze dużo pieniędzy a sama naprawa przebiega bardzo sprawnie. Może i nie ma sprzętu do diagnostyki elektronicznej ale z większością spraw radzi sobie bez problemów. Polecam bo naprawdę warto.",
pit3er
"Godzien polecenia i zaufania. Polecam polecam. Najlepszy mechanik na Śląsku",
Piotrek, Mitsubishi Lancer
"Naprawiam tam samochody od kilku lat,może szybkośc naprawy nie jest porażająca,ale te opinie o partactwie są niesprawiedliwe.Nigdy nic mi nie zepsuli,zawsze naprawa była skuteczna>Nie przejmujcie się tymi opiniami Panowie,Czeladź to fatalny rynek,Ludzie maja ogromne wymagania,tylko nmie chcą za nic płacić,wiem coś o tym....",
maps
"Najlepszy warsztat w okolicy. Naprawa skrzyni biegów gdyż nie było wsteczne i 1 oraz 2. Polecam wszystkim którzy szukają warsztatu. Profesjonalna obsługa i nie zdzieraja.",
Mateusz , Opel Astra II 1.7 dti 75 koni
"Wszystko prawidłowo, sprawnie i szybko. I cena ok. Nie ma się do czego przyczepić.",
WOB
"Szybko i sprawnie wymieniałem u nich klocki hamulcowe + tarcze. Przyjazna firma i jak ktoś już napisał zawsze można się dogadać. Polecam",
maxxxx, Seat Leon
"Firma rzetelna. Miła i fachowa obsługa. Jestem bardzo zadowolony z naprawy mojego samochodu. Polecam.",
Marian, Audi Q5
"Szybko i profesjonalnie .To się nazywa serwis.
Dziękuję za pomoc i zaangażowanie w problem z moim samochodem. Auto jeździ cicho o dynamicznie.Więcej takich warsztatów.",
Anna, Citroen c5
"poznałem, do innego mechanika nie ma po co jechać !!!!
solidność z praktyką, wybiega z oczekiwaniami klienta !!!!, a takich mało !!!
POLECEM !!!!!",
marwol77
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, w mojej cordobie Vario 1.6 benzyna z roku 1999, mam problem ze skrzynią biegów, na zimnym silniku biegi wchodzą normalnie jak należy, po rozgrzaniu wchodzą ciężko, co to oznacza?
Witam w moim seat ibiza z 2000r jest problem z lewarkiem zmiany biegów ma luzy i ciężko wbić 3
Witam, jako że jestem świeżym kierowcą postanowiłem zadać pytanie na tej stronie. Jakiś czas temu pojawił się problem i około prędkości 60kmh pojawiał się hałas i wibracje w kabinie i ciężko powiedzieć skąd pochodził bo niosło po całym aucie. Powiedziano mi że to nowe opony lub zostały źle...