"Polecam! Usterka, której nie mogli zdiagnozować inni mechanicy, tutaj została wreszcie naprawiona. Wymiana elementów zawieszenia, geometria kół, ozonowanie wnętrza samochodu - bardzo sprawnie i fachowo wykonane, przy tym bardzo miła obsługa. Pełna profeska.",
Aneta, Seat Ibiza
"Naprawa została wykonana prawidłowo. Terminowość i solidność, to wg mnie domena tego serwisu. Polecam!",
klient, ford
"Pelen profesjonalizm i mila obsluga Pan Adrian wszystko dokladnie sprawdza, tlumaczy bardzo polecam ten warsztat",
Anita
"Nowy warsztat. Chłopaki niedawno zaczęli, ale znają się na robocie. Mają komputer. Nie walą ściemy. Znajomemu powiedzieli n diagnostyce co jest do zrobienia i bez kombinowania wysłali do innego warsztatu bo nie chcą tego robić (usterka dość poważna). Ja jak u nich byłem to szybko mi naprawili autko. Na pewno będę ich stałym klientem. Polecam",
denis
"mam kilka samochodów, którymi jeżdżą inni ludzie więc często się psują. Od czasu kiedy poznałem Pana Tadka naprawiam je tylko tam. Nie bierze dużo pieniędzy a sama naprawa przebiega bardzo sprawnie. Może i nie ma sprzętu do diagnostyki elektronicznej ale z większością spraw radzi sobie bez problemów. Polecam bo naprawdę warto.",
pit3er
"Jeden z bardzo niewielu mechaników z powołania. Bardzo rzetelny oraz dokładny w swojej pracy. Miły i służy radą.",
zadowolony klient
"Polecam wszystkim i dziękuję za miłą i szybką obsługę. ",
Adrian, Peugeot 307cc 2004r
"Wymienił olej, filtr oleju i powietrza.Wszystko miałam własne.Cena usługi 30zł.Wszystko szybko i fachowo ( mamy kanał w garażu, ale mąż nie chciał się brudzić )Cała usługa trwała 20 minut.Jestem bardzo zadowolona i polecam.Dodam, że była to sobota przed dniem Wszystkich Świętych i w 3 pobliskich warsztatach odmówiono mi tej wymiany.",
ania, Toyota Yaris
"Czuje się w obowiązku napisać komentarz pozytywny, bo nie mam panu Hermanowi nic do zarzucenia. Samochód naprawił szybko i skutecznie i nie miałem potrzeby do niego wracać.",
Kangoo, Kangoo
"Firma rzetelna. Miła i fachowa obsługa. Jestem bardzo zadowolony z naprawy mojego samochodu. Polecam.",
Marian, Audi Q5
ZNAJDUJEMY SIĘ PRZY TRASIE 94 ul. BĘDZIŃSKA 24 TRASA Z BĘDZINA PRZEZ CZELADŹ DO BYTOMIA NA PRZECIWKO STACJI BENZYNOWEJ ORLEN.
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, problem jest tego typu podczas jazdy , przy hamowaniu, blokują się klocki tylko na lewym przednim kole, tłoczek nie odbija, dzieje się to już po raz 4 , powymieniałem , tarcze , klocki , zaciski wraz z tłoczkiem, wszystko nowe, 3 tygodnie super się jechało, i koszmar powrocil, auto nie...
Witam co może być przyczyną jechałem 6 km po osiągnięciu 60 km/h auto straciło moc dojechałem do domu nie mogłem już ruszyć pedał hamulca nożnego zrobił się twardy a jak próbowałem ruszyć to jakby coś blokowało sprawdziłem potem felgi to przednia prawa felga była goraca czy może być to problem z...
Witam. Mam problem z hamulcami. Citroen Jumper blokuje prawe koło.Nowe tarcze klocki cylinderki caly zestaw naprawczy rurki płyn zacisk pompa wszystko nowe a hamulec w dalszym ciagu blokuje.
Gorąca felga w przednim lewym kole po przejechaniu kilku kilometrów. Niedawno wymieniana w kole tarcza hamulcowa i klocki.