"Polecam.
Szybkie wykonanie usługi. Miła obsługa. ",
Michał, Mazda 3 BK 1.4 62kW 2007r.
"Mój samochód jeździ jak z salonu. Nie wiem jak tego dokonaliście, ale jest bardziej dynamiczny, nie ma tak dużego spalania i przede wszystkim nie skaczą już obroty.
Jestem zadowolony z naprawy i z tego względu rekomenduję.
Na pewno do was wrócę.
Taka jakość, taka cena! To jest to!",
klient
"Pelen profesjonalizm i mila obsluga Pan Adrian wszystko dokladnie sprawdza, tlumaczy bardzo polecam ten warsztat",
Anita
"Zdecydowanie Polecam.
2 kompetentnych panów, przyjechałem do wymiany z czujnikiem a zwrócili mi uwagę na przetarty przewód paliwowy.
Ku mojemu zdziwieniu zrobili wszystko na miejscu.
I w cale nie tak drogo :)",
z4jk4, Scenic 1
"Godzien polecenia i zaufania. Polecam polecam. Najlepszy mechanik na Śląsku",
Piotrek, Mitsubishi Lancer
" Polecam wszystkim poszukującym dobrego mechanika.Bardzo miła obsługa, fachowe doradztwo. Duża rzetelność w ocenie całkowitych kosztów naprawy.",
klientka
"Naprawiam tam samochody od kilku lat,może szybkośc naprawy nie jest porażająca,ale te opinie o partactwie są niesprawiedliwe.Nigdy nic mi nie zepsuli,zawsze naprawa była skuteczna>Nie przejmujcie się tymi opiniami Panowie,Czeladź to fatalny rynek,Ludzie maja ogromne wymagania,tylko nmie chcą za nic płacić,wiem coś o tym....",
maps
"Wymienił olej, filtr oleju i powietrza.Wszystko miałam własne.Cena usługi 30zł.Wszystko szybko i fachowo ( mamy kanał w garażu, ale mąż nie chciał się brudzić )Cała usługa trwała 20 minut.Jestem bardzo zadowolona i polecam.Dodam, że była to sobota przed dniem Wszystkich Świętych i w 3 pobliskich warsztatach odmówiono mi tej wymiany.",
ania, Toyota Yaris
"Czuje się w obowiązku napisać komentarz pozytywny, bo nie mam panu Hermanowi nic do zarzucenia. Samochód naprawił szybko i skutecznie i nie miałem potrzeby do niego wracać.",
Kangoo, Kangoo
"Firma rzetelna. Miła i fachowa obsługa. Jestem bardzo zadowolony z naprawy mojego samochodu. Polecam.",
Marian, Audi Q5
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Mam problem z tylnimi hamulcami i doborem części do tego przejściowego rocznika . Na tylnej osi jest nakretka 36 mm a we wszystkich opisach jest nakretka 30mm . Czy to mozliwe ze przy wczesniejszej ingerencji w tylne hamulce ktoś zamienił nakrętki mocujące bęben hamulcowy na nakretkę 36mm ?...