"W moim przypadku była to usługa przekładka opon z letnich na zimowe usługa na najwyższym poziomie szybko i w rozsądnej cenie gorąco polecam warsztat ",
Marco, Opel Astra 1.6 2007
"Z własnego doświadczenia wiem, że nie mają problemów ze zdiagnozowaniem usterki w samochodzie.Z pierwszej naprawy jestem bardzo zadowolony.Warsztat informuje o odbiorze samochodu, pracują w nim elokwentni i wykwalifikowani fachowcy, którzy ewidentnie znają się na rzeczy.
Miałem już różne przeboje z warsztatami, ale ten naprawdę mi...",
Krzysztof Łukaszyk
"Pelen profesjonalizm i mila obsluga Pan Adrian wszystko dokladnie sprawdza, tlumaczy bardzo polecam ten warsztat",
Anita
"Nowy warsztat. Chłopaki niedawno zaczęli, ale znają się na robocie. Mają komputer. Nie walą ściemy. Znajomemu powiedzieli n diagnostyce co jest do zrobienia i bez kombinowania wysłali do innego warsztatu bo nie chcą tego robić (usterka dość poważna). Ja jak u nich byłem to szybko mi naprawili autko. Na pewno będę ich stałym klientem. Polecam",
denis
"Godzien polecenia i zaufania. Polecam polecam. Najlepszy mechanik na Śląsku",
Piotrek, Mitsubishi Lancer
ZNAJDUJEMY SIĘ PRZY TRASIE 94 ul. BĘDZIŃSKA 24 TRASA Z BĘDZINA PRZEZ CZELADŹ DO BYTOMIA NA PRZECIWKO STACJI BENZYNOWEJ ORLEN.
"Najlepszy i najszybszy mechanik w Mieście!!! Profesjonalna obsługa i merytoryczne podejście do klienta",
Krzysztof
"Wymienił olej, filtr oleju i powietrza.Wszystko miałam własne.Cena usługi 30zł.Wszystko szybko i fachowo ( mamy kanał w garażu, ale mąż nie chciał się brudzić )Cała usługa trwała 20 minut.Jestem bardzo zadowolona i polecam.Dodam, że była to sobota przed dniem Wszystkich Świętych i w 3 pobliskich warsztatach odmówiono mi tej wymiany.",
ania, Toyota Yaris
"Od lat naprawiam samochód w BEST CAR i zawsze TRAFNA FACHOWA POMOC !!!!NO I AUTKO SUPER NAPRAWIONE ",
katrin, CITROEN
"Jeden z bardzo niewielu mechaników z powołania. Bardzo rzetelny oraz dokładny w swojej pracy. Miły i służy radą.",
zadowolony klient
"Firma rzetelna. Miła i fachowa obsługa. Jestem bardzo zadowolony z naprawy mojego samochodu. Polecam.",
Marian, Audi Q5
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, przy prędkości większej niż 50km/h auto zaczyna buczeć, na trasie przy prędkościach 100 Km/h jest to już dosyć mocne buczenie. Na pewno nie jest to silnik, zmiana biegów, obrotów nie wpływa na zmianę wycia. Im większa prędkość tym mocniej buczy. Czy to będą łożyska?
Witam, Mam Opla Insignie z 2011 1,6t b + g, podczas jazdy słyszę szum z tyłu z prawej strony - czy to może być łożysko i jakie są koszty wymiany / naprawy ?, Proszę o radę Pozdrawiam Leszek
Witam jeżdżę citroenem Xsara picasso 2002r 1.8 Benz mam taki problem ze strasznie mi coś chuczy z przodu zwłaszcza przy większej prędkości. Mam pytanie czy to może być łożysko?
Witam, przy jeździe powyżej 50km/h przy nawet delikatnym skręcie kierownica w lewo, słychać buczenie. Przy wyższych prędkościach i skręcie głośniejsze buczenie. Ale gdy wyprostuje kierownice, bądź skrece w prawo jest cisza. Co to może być?
Hyndai ix20 to auto segmentu B kategorii minivan. Jego produkcję rozpoczęto w roku 2010 i zakończono w 2020. Model przeszedł facelifting w 2015 roku. Hyundai ix20 zastąpił model Matrix...
Honda City to mały miejski sedan z segmentu B. Jego produkcja zaczęła się w 1981 roku i trwała do 2011. City to alternatywa dla modelu Jazz, która produkowana jest do dzisiaj. W modelu City...
Volkswagen Tiguan to model produkowany od 2007 roku do teraz. Jest to auto segmentu Crossover, mniejsze od modelu Touareg. W samochodach tych występują silniki benzynowe o poj. od 1.4 do 2.0 TSI,...
Mazda CX-3 to crossover, który jest najmniejszym modelem z gamy pojazdów sportowo-użytkowych produkowanych przez Mazdę. Większym odpowiednikiem Mazdy CX-3 jest model CX-5. Model CX-3...