"Auto mi nie chciało czasem odpalać, ale w serwisie okazało się, że problemem są szczotki rozrusznika.
Zapłaciłem grosze, a teraz samochód odpala za każdym razem.
Bardzo miła obsługa.",
Robert., audi
"Pelen profesjonalizm i mila obsluga Pan Adrian wszystko dokladnie sprawdza, tlumaczy bardzo polecam ten warsztat",
Anita
"Nowy warsztat. Chłopaki niedawno zaczęli, ale znają się na robocie. Mają komputer. Nie walą ściemy. Znajomemu powiedzieli n diagnostyce co jest do zrobienia i bez kombinowania wysłali do innego warsztatu bo nie chcą tego robić (usterka dość poważna). Ja jak u nich byłem to szybko mi naprawili autko. Na pewno będę ich stałym klientem. Polecam",
denis
"mam kilka samochodów, którymi jeżdżą inni ludzie więc często się psują. Od czasu kiedy poznałem Pana Tadka naprawiam je tylko tam. Nie bierze dużo pieniędzy a sama naprawa przebiega bardzo sprawnie. Może i nie ma sprzętu do diagnostyki elektronicznej ale z większością spraw radzi sobie bez problemów. Polecam bo naprawdę warto.",
pit3er
"Godzien polecenia i zaufania. Polecam polecam. Najlepszy mechanik na Śląsku",
Piotrek, Mitsubishi Lancer
"Profesjonalne podejście do klienta, indywidualna ocena naprawy , trafna diagnostyka .
Fachowo ,części wymieniane zawsze z gwarancją .
Pani , która umawia zawsze gdzieś znajdzie termin ",
karola, audii
"Najlepszy warsztat w okolicy. Naprawa skrzyni biegów gdyż nie było wsteczne i 1 oraz 2. Polecam wszystkim którzy szukają warsztatu. Profesjonalna obsługa i nie zdzieraja.",
Mateusz , Opel Astra II 1.7 dti 75 koni
"Bardzo dobry fachowiec wszystko dokładnie solidnie Polecam ten warsztat w 100% ",
Adam, Opel astra
ZNAJDUJEMY SIĘ PRZY TRASIE 94 ul. BĘDZIŃSKA 24 TRASA Z BĘDZINA PRZEZ CZELADŹ DO BYTOMIA NA PRZECIWKO STACJI BENZYNOWEJ ORLEN.
"Szybko i profesjonalnie .To się nazywa serwis.
Dziękuję za pomoc i zaangażowanie w problem z moim samochodem. Auto jeździ cicho o dynamicznie.Więcej takich warsztatów.",
Anna, Citroen c5
"Solidny,nie drogi,duża wiedza z zakresu mechaniki,nie naciąga mogę śmiało go wszystkim polecić ",
SAVO, Opel
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, problem ze skrzynią biegów chyba. Pojawia się na razie sporadycznie problem z wbiciem 2 biegu z 1 przy szybkiej zmianie typu szybki wyjazd z ulicy podporządkowanej na główną. 2 bieg się blokuję i nie da się go wbić. Co może być przyczyną?
Audi s6 c7 2016r przebieg 170k. Od kilku miesięcy zmagam się z drażniącym problemem dziwnego rzępolenia na biegu jałowym. Hałas dochodzi jakby z łączenia silnika ze skrzynia i ustaje po włączeniu jakiegokolwiek biegu. Dźwięk przypomina tarcie metalu o metal do tego pukanie jakby w „bębenek”. W...
Witam mam pytanie mam problem z 5 biegiem jechalem dzis na piatym biegu i nagle jak by byl luz choc bieg byl wbity zjechalem na pobocze bo sie wystraszylem i odpalilem ponownie wbilem jedynke i ruszylem dwójke tez trojkie i czworke wbijam piatke i nic jak by byl luz co to moze byc? Auto to audi...
Dzień dobry. Mam problem z samochodem Audi A4 B5 1995r. Otóż tak, nie działają światła z tyłu w tym światła stopu i nie idzie zmienić przełożenia z P na inny bieg. Proszę mi powiedzieć czy to może być wina oleju skrzyni biegów czy raczej uszkodzony czujnik pedału hamulca? I mniej więcej jaka by...