"Nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów. Są uczciwi i skrupulatni, chętnie doradzą klientowi, pomogą, wesprą.
Bardzo przekonująca jest tutaj obsługa. Panowie są doświadczonymi specjalistami w dziedzinie motoryzacji i chętnie wykonują swoją pracę.
Pasja i chęć, to kluczowa kwestia w tej branży.",
Wiktor Raniak
"Pelen profesjonalizm i mila obsluga Pan Adrian wszystko dokladnie sprawdza, tlumaczy bardzo polecam ten warsztat",
Anita
"Nowy warsztat. Chłopaki niedawno zaczęli, ale znają się na robocie. Mają komputer. Nie walą ściemy. Znajomemu powiedzieli n diagnostyce co jest do zrobienia i bez kombinowania wysłali do innego warsztatu bo nie chcą tego robić (usterka dość poważna). Ja jak u nich byłem to szybko mi naprawili autko. Na pewno będę ich stałym klientem. Polecam",
denis
"mam kilka samochodów, którymi jeżdżą inni ludzie więc często się psują. Od czasu kiedy poznałem Pana Tadka naprawiam je tylko tam. Nie bierze dużo pieniędzy a sama naprawa przebiega bardzo sprawnie. Może i nie ma sprzętu do diagnostyki elektronicznej ale z większością spraw radzi sobie bez problemów. Polecam bo naprawdę warto.",
pit3er
"Godzien polecenia i zaufania. Polecam polecam. Najlepszy mechanik na Śląsku",
Piotrek, Mitsubishi Lancer
"Bardzo szybka i trafna diagnoza ,koszty do wytrzymania.Autko szybko naprawione a autoryzowany serwis nie dał sobie rady.Chłopaki PRACUJCIE TAK DALEJ SZYBKO SPRAWNIE TRAFNIE!!!!",
Tomek
"Najlepszy i najszybszy mechanik w Mieście!!! Profesjonalna obsługa i merytoryczne podejście do klienta",
Krzysztof
"Wszystko prawidłowo, sprawnie i szybko. I cena ok. Nie ma się do czego przyczepić.",
WOB
ZNAJDUJEMY SIĘ PRZY TRASIE 94 ul. BĘDZIŃSKA 24 TRASA Z BĘDZINA PRZEZ CZELADŹ DO BYTOMIA NA PRZECIWKO STACJI BENZYNOWEJ ORLEN.
"Szybko i profesjonalnie .To się nazywa serwis.
Dziękuję za pomoc i zaangażowanie w problem z moim samochodem. Auto jeździ cicho o dynamicznie.Więcej takich warsztatów.",
Anna, Citroen c5
"poznałem, do innego mechanika nie ma po co jechać !!!!
solidność z praktyką, wybiega z oczekiwaniami klienta !!!!, a takich mało !!!
POLECEM !!!!!",
marwol77
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, Mam następujący problem w Mitsubishi ASX 2016, 1.6 benzyna: czasami biegi wchodzą płynnie, a czasami z wyczuwalnym pod dłonią oporem i szuraniem/szarpaniem na drążku zmiany biegów. Mam wrażenie, że problem uwidacznia się podczas niskich temperatur.
Witam. Czy ktoś wymieniał wybierak na skrzyni colt 1.1 , 2007 rok czy w ogóle to jest rozbieralne?
Często, moim zdaniem zbyt często, nie chce wejść wsteczny bieg. Muszę włączyć ponownie sprzęgło i wówczas wchodzi. Pozostałe biegi wchodzą bez kłopotów. Tak jest od początku. Samochód ma 25 000 km przebiegu.Skrzynia 5 biegów. Auto jest na gwarancji. Serwis odmawia naprawy twierdząc, że tak...
Witam, Problemem jest ciężko wchodzący bieg 1 , 3 i 5 trzeba docisnąć - tak jakby była jakaś guma która nadaje opór. Co to może być, skoro problem jest z wbiciem biegów znajdujących się na górze lewarka?