"Polecam.
Szybkie wykonanie usługi. Miła obsługa. ",
Michał, Mazda 3 BK 1.4 62kW 2007r.
"Szybko, profesjonalnie i niedrogo.
To się nazywa serwis z prawdziwego zdarzenia.
Dziękuję za pomoc i zaangażowanie w problem z moim samochodem.
Prosimy więcej takich warsztatów samochodowych!",
Andri
"Pelen profesjonalizm i mila obsluga Pan Adrian wszystko dokladnie sprawdza, tlumaczy bardzo polecam ten warsztat",
Anita
"Nowy warsztat. Chłopaki niedawno zaczęli, ale znają się na robocie. Mają komputer. Nie walą ściemy. Znajomemu powiedzieli n diagnostyce co jest do zrobienia i bez kombinowania wysłali do innego warsztatu bo nie chcą tego robić (usterka dość poważna). Ja jak u nich byłem to szybko mi naprawili autko. Na pewno będę ich stałym klientem. Polecam",
denis
"mam kilka samochodów, którymi jeżdżą inni ludzie więc często się psują. Od czasu kiedy poznałem Pana Tadka naprawiam je tylko tam. Nie bierze dużo pieniędzy a sama naprawa przebiega bardzo sprawnie. Może i nie ma sprzętu do diagnostyki elektronicznej ale z większością spraw radzi sobie bez problemów. Polecam bo naprawdę warto.",
pit3er
"Warsztat jak najbardziej godny polecenia.Szybka i trafna diagnoza.Koszty naprawy adekwatne do usługi,która została wykonana bardzo fachowo.Polecam !",
stały klient, Citroen Xsara
"Naprawiam tam samochody od kilku lat,może szybkośc naprawy nie jest porażająca,ale te opinie o partactwie są niesprawiedliwe.Nigdy nic mi nie zepsuli,zawsze naprawa była skuteczna>Nie przejmujcie się tymi opiniami Panowie,Czeladź to fatalny rynek,Ludzie maja ogromne wymagania,tylko nmie chcą za nic płacić,wiem coś o tym....",
maps
"poznałem, do innego mechanika nie ma po co jechać !!!!
solidność z praktyką, wybiega z oczekiwaniami klienta !!!!, a takich mało !!!
POLECEM !!!!!",
marwol77
"Czuje się w obowiązku napisać komentarz pozytywny, bo nie mam panu Hermanowi nic do zarzucenia. Samochód naprawił szybko i skutecznie i nie miałem potrzeby do niego wracać.",
Kangoo, Kangoo
"Firma rzetelna. Miła i fachowa obsługa. Jestem bardzo zadowolony z naprawy mojego samochodu. Polecam.",
Marian, Audi Q5
ZNAJDUJEMY SIĘ PRZY TRASIE 94 ul. BĘDZIŃSKA 24 TRASA Z BĘDZINA PRZEZ CZELADŹ DO BYTOMIA NA PRZECIWKO STACJI BENZYNOWEJ ORLEN.
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
zablokowane lewe tylne koło, hamulec ręczny,linka poluzowana, nie można ruszyć, z tyłu są bębny ,szczeki,co robić?
moim problemem jest hamulec ręczny, po wymianie linek mechanizmu tarczy wciąż pokazuje na wyświetlaczu ze nie działa i jest problem. jak można sobie z tym poradzić czy potrzebuje jakiegoś programu do tych linek?
Po naciągnięciu linki ręczny trzymał dobrze przez tydzień, a teraz znów nie trzyma. Co zrobić żeby dobrze naciągnąć i to podziałało dłużej?
Witam, wystąpił problem z autem VW Jetta, nie można ruszyć, gdyż hamulec ręczny nie chce puścić. Sama wajcha nie jest zaciągnięta. Czy to kwestia linki, która być może się zapiekła? Auto stało nieużywane około miesiąca.
Jeżeli hamulec ręczny nie chce odpuścić, nie uda nam się nigdzie pojechać samochodem. Jazda z zaciśniętym hamulec ręcznym doprowadzi do przegrzania układu hamulcowego i uszkodzenia elementów...