"Wymiana opon, wszystko ok...........................",
Zibi, Volkswagen Gplf 1.6 tdi 2018
"Z własnego doświadczenia wiem, że nie mają problemów ze zdiagnozowaniem usterki w samochodzie.Z pierwszej naprawy jestem bardzo zadowolony.Warsztat informuje o odbiorze samochodu, pracują w nim elokwentni i wykwalifikowani fachowcy, którzy ewidentnie znają się na rzeczy.
Miałem już różne przeboje z warsztatami, ale ten naprawdę mi...",
Krzysztof Łukaszyk
"Pelen profesjonalizm i mila obsluga Pan Adrian wszystko dokladnie sprawdza, tlumaczy bardzo polecam ten warsztat",
Anita
"Nowy warsztat. Chłopaki niedawno zaczęli, ale znają się na robocie. Mają komputer. Nie walą ściemy. Znajomemu powiedzieli n diagnostyce co jest do zrobienia i bez kombinowania wysłali do innego warsztatu bo nie chcą tego robić (usterka dość poważna). Ja jak u nich byłem to szybko mi naprawili autko. Na pewno będę ich stałym klientem. Polecam",
denis
"mam kilka samochodów, którymi jeżdżą inni ludzie więc często się psują. Od czasu kiedy poznałem Pana Tadka naprawiam je tylko tam. Nie bierze dużo pieniędzy a sama naprawa przebiega bardzo sprawnie. Może i nie ma sprzętu do diagnostyki elektronicznej ale z większością spraw radzi sobie bez problemów. Polecam bo naprawdę warto.",
pit3er
"uszkodzenie przewodu paliwa - wykryte po godzinie, ale podana cena czesci byla zawyzona (pompa do paliwa miala kosztowac 600-1000 zl, na allegro chodzily po 70-200zl) - wmontowany zostal waz uzywany, za calosc zaplacilem 120zl
bylem 2 raz - a pierwszy raz bylem calkowicie zadowolony",
aka, Opel Vectra
"Najlepszy i najszybszy mechanik w Mieście!!! Profesjonalna obsługa i merytoryczne podejście do klienta",
Krzysztof
"Wymienił olej, filtr oleju i powietrza.Wszystko miałam własne.Cena usługi 30zł.Wszystko szybko i fachowo ( mamy kanał w garażu, ale mąż nie chciał się brudzić )Cała usługa trwała 20 minut.Jestem bardzo zadowolona i polecam.Dodam, że była to sobota przed dniem Wszystkich Świętych i w 3 pobliskich warsztatach odmówiono mi tej wymiany.",
ania, Toyota Yaris
"Od lat naprawiam samochód w BEST CAR i zawsze TRAFNA FACHOWA POMOC !!!!NO I AUTKO SUPER NAPRAWIONE ",
katrin, CITROEN
"Warsztat jak najbardziej godny polecenia.Szybka i trafna diagnoza.Koszty naprawy adekwatne do usługi,która została wykonana bardzo fachowo.Polecam !",
stały klient, Citroen Xsara
"Firma rzetelna. Miła i fachowa obsługa. Jestem bardzo zadowolony z naprawy mojego samochodu. Polecam.",
Marian, Audi Q5
"Czuje się w obowiązku napisać komentarz pozytywny, bo nie mam panu Hermanowi nic do zarzucenia. Samochód naprawił szybko i skutecznie i nie miałem potrzeby do niego wracać.",
Kangoo, Kangoo
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dymienie z pod maski w okolicy EGR co to może oznaczać ? Czy trzeba tylko przeczyścić czy coś do wymiany ?
Problem polega na tym iż po wyczyszczeniu zaworu egr który się.otwiera oraz przepustnicy cały czas wyskakuje błąd problem egr mimo adaptacji. Co może być przyczyną?
Witam takie pytanko Renault Laguna 2 1.9 dci 2003 r. Czasem przy predkosci autostradowej 130-150 nagle wlacza sie zolta kontrolka swiec zarowych , auto traci moc na mimo zwolnienia i redukcji biegow na kazdym obroty nie wzrosna wiecej niz 2 tys. Po ponownym odpaleniu gasnie i jest wszystko...
Volvo v50 2 0 D 136KM 2005r. Bardzo nierówna praca zimnego silnika, po nagrzaniu lekkie podrygi. Po odłączenie EGR-lekkie drgania na zimnym silniku, po nagrzaniu drgania ustępują. Dobrze odpala zimny i ciepły, nie dymi.