"Super szybko i konkretnie polecam. Szybki termin panowie zobaczyli także resztę zawieszenia jak poprosiłem.",
Marcin, Honda civic VIII 1.8 140km r.2008
"Wszystko byłoby idealnie gdyby nie jedna rzecz. Trochę za mało rozmowy z klientem o tym co zostało tak właściwie naprawione lub wymienione.
Po skończeniu napraw i wszelkich wymianach jak przyjchodzę do warsztatu odebrać samochód to dostaję tylko informację że wszystko zostało zrobione.
Żadnych informacji co trzeba było wymienić lub co trzeba...",
Kuba
"Nowy warsztat. Chłopaki niedawno zaczęli, ale znają się na robocie. Mają komputer. Nie walą ściemy. Znajomemu powiedzieli n diagnostyce co jest do zrobienia i bez kombinowania wysłali do innego warsztatu bo nie chcą tego robić (usterka dość poważna). Ja jak u nich byłem to szybko mi naprawili autko. Na pewno będę ich stałym klientem. Polecam",
denis
"Jeden z bardzo niewielu mechaników z powołania. Bardzo rzetelny oraz dokładny w swojej pracy. Miły i służy radą.",
zadowolony klient
"Bardzo szybka i trafna diagnoza ,koszty do wytrzymania.Autko szybko naprawione a autoryzowany serwis nie dał sobie rady.Chłopaki PRACUJCIE TAK DALEJ SZYBKO SPRAWNIE TRAFNIE!!!!",
Tomek
"Wymienił olej, filtr oleju i powietrza.Wszystko miałam własne.Cena usługi 30zł.Wszystko szybko i fachowo ( mamy kanał w garażu, ale mąż nie chciał się brudzić )Cała usługa trwała 20 minut.Jestem bardzo zadowolona i polecam.Dodam, że była to sobota przed dniem Wszystkich Świętych i w 3 pobliskich warsztatach odmówiono mi tej wymiany.",
ania, Toyota Yaris
"Bardzo dobry fachowiec wszystko dokładnie solidnie Polecam ten warsztat w 100% ",
Adam, Opel astra
"Szybko i profesjonalnie. Serwis i zawieszenie ogarniete.",
Rafał, Renault Master
"Firma rzetelna. Miła i fachowa obsługa. Jestem bardzo zadowolony z naprawy mojego samochodu. Polecam.",
Marian, Audi Q5
"Ludzie dajcie sobie pysku siana! takie głupoty wypisujecie na pana Michała,ze to aż jest śmieszne a nieprawdziwe! przeważnie ten ma problem kto ma zapłacić za wykonana usługę. Jest profesjonalistą od XX lat, wiec powinno dać wam to do myślenia. ",
Maciek, komputer do Scani
"Najlepszy warsztat w okolicy. Naprawa skrzyni biegów gdyż nie było wsteczne i 1 oraz 2. Polecam wszystkim którzy szukają warsztatu. Profesjonalna obsługa i nie zdzieraja.",
Mateusz , Opel Astra II 1.7 dti 75 koni
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dacia Dokker 1.2, 2013 r. W jednym momencie w lewych drzwiach przestał działać mechanizm otwierania szyb przednich. W prawych drzwiach działa.
Przednie drzwi pasażera nie dają się otworzyć. Pękła linka mechanizmu opuszczania szyby. Kupiłem nowy mechanizm i wymieniłem. Szyba działa, jednak po dwukrotnym zamknięciu drzwi, zablokowały się i teraz nie mogę ich otworzyć. Szyba, otwiera się i zamyka. Boczek tapicerki nie jest skręcony...
Nie działa mechanizm podnoszenia szyb prawy tył. Jak zdiagnozować usterkę? Za poradę dzięki, Bogdan
Witam, musze wymienić mechanizm podnoszenia szyby z przodu od pasażera i są zużyte trybiki na silniczku, da rade wymienić same trybiki? Czy trzeba wymienić cały silniczek. Z góry dziękuję za pomoc.