"Naprawa została wykonana prawidłowo. Terminowość i solidność, to wg mnie domena tego serwisu. Polecam!",
klient, ford
"Pelen profesjonalizm i mila obsluga Pan Adrian wszystko dokladnie sprawdza, tlumaczy bardzo polecam ten warsztat",
Anita
"Zdecydowanie Polecam.
2 kompetentnych panów, przyjechałem do wymiany z czujnikiem a zwrócili mi uwagę na przetarty przewód paliwowy.
Ku mojemu zdziwieniu zrobili wszystko na miejscu.
I w cale nie tak drogo :)",
z4jk4, Scenic 1
"Godzien polecenia i zaufania. Polecam polecam. Najlepszy mechanik na Śląsku",
Piotrek, Mitsubishi Lancer
"Po przeczytaniu wszelkich komentarzy byłem mile zaskoczony, gdyż wspomniana Pani Sekretarka odezwała się po drugim sygnale telefonu, zgłosiłem problem i czekan na oddzwonienie osoby, która mnie poinformuje o dalszych krokach. Jak na razie jest w porządku.",
Nabuhodonozor
ZNAJDUJEMY SIĘ PRZY TRASIE 94 ul. BĘDZIŃSKA 24 TRASA Z BĘDZINA PRZEZ CZELADŹ DO BYTOMIA NA PRZECIWKO STACJI BENZYNOWEJ ORLEN.
"Najlepszy i najszybszy mechanik w Mieście!!! Profesjonalna obsługa i merytoryczne podejście do klienta",
Krzysztof
"Dałabym więcej gwiazdek gdyby się dało - szybko, sprawnie, uczciwie, profesjonalnie. Wykonałam już sporo napraw i z każdej byłam zadowolona, dobry kontakt z mechanikiem i mega szybka możliwość odbioru auta.",
Wiktoria
"Bardzo dobry fachowiec wszystko dokładnie solidnie Polecam ten warsztat w 100% ",
Adam, Opel astra
"Szybko i profesjonalnie. Serwis i zawieszenie ogarniete.",
Rafał, Renault Master
"Naprawiam tam samochody od kilku lat,może szybkośc naprawy nie jest porażająca,ale te opinie o partactwie są niesprawiedliwe.Nigdy nic mi nie zepsuli,zawsze naprawa była skuteczna>Nie przejmujcie się tymi opiniami Panowie,Czeladź to fatalny rynek,Ludzie maja ogromne wymagania,tylko nmie chcą za nic płacić,wiem coś o tym....",
maps
"Firma rzetelna. Miła i fachowa obsługa. Jestem bardzo zadowolony z naprawy mojego samochodu. Polecam.",
Marian, Audi Q5
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam czy ktoś może podpowiedzieć gdzie w peugeocie 1007 wyłącza się poduszkę powietrzną pasażera?
Witam w astrze j z 2010 roku świeci się kontrolka poduszki powietrznej. Jakie mogą być przyczyny?
Mam problem z poduszkami powietrznymi pali sie kontrolka od poduszek pasazera i kierowcy. Co się mogło stać i jak to usunąć?
Mam problem z clio 2 chodzi o poduszke pasażera na kompie pokazuje bład obwód przerwany poduszki pasażera 1 i 2 stopnia sprawdzałem pod siedzeniami kostek niema ktos już to przerabiał wszyskie kabelki sa ok czysciłem kostke sensora jest ok niewiem co dalej kolega mowi ze to ta na podszybiu a le...