"Pełen profesjonalizm.Na wszystko papiery wydają.Cena jak wszędzie. Miła obsługa i pomocna.Polecam na pewno tama wrócę szkoda że każdy warsztat nie może być na takim poziomie.",
andkus, Opel Corsa
"Nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów. Są uczciwi i skrupulatni, chętnie doradzą klientowi, pomogą, wesprą.
Bardzo przekonująca jest tutaj obsługa. Panowie są doświadczonymi specjalistami w dziedzinie motoryzacji i chętnie wykonują swoją pracę.
Pasja i chęć, to kluczowa kwestia w tej branży.",
Wiktor Raniak
"Pelen profesjonalizm i mila obsluga Pan Adrian wszystko dokladnie sprawdza, tlumaczy bardzo polecam ten warsztat",
Anita
"Zdecydowanie Polecam.
2 kompetentnych panów, przyjechałem do wymiany z czujnikiem a zwrócili mi uwagę na przetarty przewód paliwowy.
Ku mojemu zdziwieniu zrobili wszystko na miejscu.
I w cale nie tak drogo :)",
z4jk4, Scenic 1
"mam kilka samochodów, którymi jeżdżą inni ludzie więc często się psują. Od czasu kiedy poznałem Pana Tadka naprawiam je tylko tam. Nie bierze dużo pieniędzy a sama naprawa przebiega bardzo sprawnie. Może i nie ma sprzętu do diagnostyki elektronicznej ale z większością spraw radzi sobie bez problemów. Polecam bo naprawdę warto.",
pit3er
ZNAJDUJEMY SIĘ PRZY TRASIE 94 ul. BĘDZIŃSKA 24 TRASA Z BĘDZINA PRZEZ CZELADŹ DO BYTOMIA NA PRZECIWKO STACJI BENZYNOWEJ ORLEN.
"Najlepszy warsztat w okolicy. Naprawa skrzyni biegów gdyż nie było wsteczne i 1 oraz 2. Polecam wszystkim którzy szukają warsztatu. Profesjonalna obsługa i nie zdzieraja.",
Mateusz , Opel Astra II 1.7 dti 75 koni
"Wymienił olej, filtr oleju i powietrza.Wszystko miałam własne.Cena usługi 30zł.Wszystko szybko i fachowo ( mamy kanał w garażu, ale mąż nie chciał się brudzić )Cała usługa trwała 20 minut.Jestem bardzo zadowolona i polecam.Dodam, że była to sobota przed dniem Wszystkich Świętych i w 3 pobliskich warsztatach odmówiono mi tej wymiany.",
ania, Toyota Yaris
"Bardzo szybko wykryli usterkę,z którą jeździłem po innych warsztatach od 3 miesięcy, naprawa trochę trwała ale najważniejsze że auto mam sprawne, polecam.",
klient
"Jeden z bardzo niewielu mechaników z powołania. Bardzo rzetelny oraz dokładny w swojej pracy. Miły i służy radą.",
zadowolony klient
"Firma rzetelna. Miła i fachowa obsługa. Jestem bardzo zadowolony z naprawy mojego samochodu. Polecam.",
Marian, Audi Q5
"Wszystko prawidłowo, sprawnie i szybko. I cena ok. Nie ma się do czego przyczepić.",
WOB
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Vectra C 1.8 benzyna + gaz. Zmieniłem dzis Chłodnice i po całości odpalam silnik a LPG nie załącza się. Nawet wskaźnik ilości gazu pokazuj jego brak (rezerwa) choć kilka dni temu tankowałem gaz. Mruga zielona kontrolka gazu (ta co wskazuje załączenie) Nie wiem czy dobrze ale dopiero w trakcie...
Witam, Podczas dzisiejszej wizyty u mechanika oznajmił mi on, że chłodnica to koszt około 500-800 zł zaś robocizna 250 zł. Z kolei fachowiec od klimatyzacji stwierdził, że cena chłodnicy to ok 250 zł zaś robocizna to 100 zł. Słysząc te kwoty obawiam się, że mechanik chce mnie naciągnąć. Ile...
Posiadam samochód Honda CR,-V z gazem r2000 ale jest problem dlaczego płyn w chłodnicy się gotuje i wiatraki się nie załączaja?
Witam. Od jakiegoś czasu mam wyciek płynu chłodniczego jakby spod EGR. Był on zdejmowany, sprawdzany i zakładany z nową oryginalną uszczelką 2 razy. Nic nie dało. Polecano mi wsypać uszczelniacz do chłodnic, lecz trochę się obawiałem takich zabiegów, więc jeździłem. Obecnie zauważyłem, że w...
Układ chłodzenia odpowiada za prawidłowe działanie silnika spalinowego w samochodzie. Jego prawidłowe działanie jest więc niezbędne dla funkcjonowania samochodu. Czy wiesz jednak, na jakiej...