"Usterka została sprawnie i szybko usunięta .Jestem zadowolony z usługi.",
Lech, Nissan note
"Ten serwis nigdy mnie nie zawiódł. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu podczas wymiany drążków kierowniczych. Wielkie dzięki panowie! Polecam!
",
Dawid
"Pelen profesjonalizm i mila obsluga Pan Adrian wszystko dokladnie sprawdza, tlumaczy bardzo polecam ten warsztat",
Anita
"Zdecydowanie Polecam.
2 kompetentnych panów, przyjechałem do wymiany z czujnikiem a zwrócili mi uwagę na przetarty przewód paliwowy.
Ku mojemu zdziwieniu zrobili wszystko na miejscu.
I w cale nie tak drogo :)",
z4jk4, Scenic 1
ZNAJDUJEMY SIĘ PRZY TRASIE 94 ul. BĘDZIŃSKA 24 TRASA Z BĘDZINA PRZEZ CZELADŹ DO BYTOMIA NA PRZECIWKO STACJI BENZYNOWEJ ORLEN.
"Najlepszy i najszybszy mechanik w Mieście!!! Profesjonalna obsługa i merytoryczne podejście do klienta",
Krzysztof
"Wymienił olej, filtr oleju i powietrza.Wszystko miałam własne.Cena usługi 30zł.Wszystko szybko i fachowo ( mamy kanał w garażu, ale mąż nie chciał się brudzić )Cała usługa trwała 20 minut.Jestem bardzo zadowolona i polecam.Dodam, że była to sobota przed dniem Wszystkich Świętych i w 3 pobliskich warsztatach odmówiono mi tej wymiany.",
ania, Toyota Yaris
"Naprawiam tam samochody od kilku lat,może szybkośc naprawy nie jest porażająca,ale te opinie o partactwie są niesprawiedliwe.Nigdy nic mi nie zepsuli,zawsze naprawa była skuteczna>Nie przejmujcie się tymi opiniami Panowie,Czeladź to fatalny rynek,Ludzie maja ogromne wymagania,tylko nmie chcą za nic płacić,wiem coś o tym....",
maps
"Warsztat jak najbardziej godny polecenia.Szybka i trafna diagnoza.Koszty naprawy adekwatne do usługi,która została wykonana bardzo fachowo.Polecam !",
stały klient, Citroen Xsara
"Firma rzetelna. Miła i fachowa obsługa. Jestem bardzo zadowolony z naprawy mojego samochodu. Polecam.",
Marian, Audi Q5
"Bardzo dobry fachowiec wszystko dokładnie solidnie Polecam ten warsztat w 100% ",
Adam, Opel astra
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Vectra C 1.8 benzyna + gaz. Zmieniłem dzis Chłodnice i po całości odpalam silnik a LPG nie załącza się. Nawet wskaźnik ilości gazu pokazuj jego brak (rezerwa) choć kilka dni temu tankowałem gaz. Mruga zielona kontrolka gazu (ta co wskazuje załączenie) Nie wiem czy dobrze ale dopiero w trakcie...
Witam, Podczas dzisiejszej wizyty u mechanika oznajmił mi on, że chłodnica to koszt około 500-800 zł zaś robocizna 250 zł. Z kolei fachowiec od klimatyzacji stwierdził, że cena chłodnicy to ok 250 zł zaś robocizna to 100 zł. Słysząc te kwoty obawiam się, że mechanik chce mnie naciągnąć. Ile...
Posiadam samochód Honda CR,-V z gazem r2000 ale jest problem dlaczego płyn w chłodnicy się gotuje i wiatraki się nie załączaja?
Witam. Od jakiegoś czasu mam wyciek płynu chłodniczego jakby spod EGR. Był on zdejmowany, sprawdzany i zakładany z nową oryginalną uszczelką 2 razy. Nic nie dało. Polecano mi wsypać uszczelniacz do chłodnic, lecz trochę się obawiałem takich zabiegów, więc jeździłem. Obecnie zauważyłem, że w...
Układ chłodzenia odpowiada za prawidłowe działanie silnika spalinowego w samochodzie. Jego prawidłowe działanie jest więc niezbędne dla funkcjonowania samochodu. Czy wiesz jednak, na jakiej...