"Super szybki termin wizyty(ten sam dzien co pytanie o termin naprawy).Super szybka naprawa-1 dzien.Mila ekipa.Warsztat na wysokim poziomie(sprzet.czystosc.)Duzy asortyment uslug.",
Sebastian, Alfa romeo 159 1.9jtdm
"Mój samochód jeździ jak z salonu. Nie wiem jak tego dokonaliście, ale jest bardziej dynamiczny, nie ma tak dużego spalania i przede wszystkim nie skaczą już obroty.
Jestem zadowolony z naprawy i z tego względu rekomenduję.
Na pewno do was wrócę.
Taka jakość, taka cena! To jest to!",
klient
"Pelen profesjonalizm i mila obsluga Pan Adrian wszystko dokladnie sprawdza, tlumaczy bardzo polecam ten warsztat",
Anita
"Nowy warsztat. Chłopaki niedawno zaczęli, ale znają się na robocie. Mają komputer. Nie walą ściemy. Znajomemu powiedzieli n diagnostyce co jest do zrobienia i bez kombinowania wysłali do innego warsztatu bo nie chcą tego robić (usterka dość poważna). Ja jak u nich byłem to szybko mi naprawili autko. Na pewno będę ich stałym klientem. Polecam",
denis
"mam kilka samochodów, którymi jeżdżą inni ludzie więc często się psują. Od czasu kiedy poznałem Pana Tadka naprawiam je tylko tam. Nie bierze dużo pieniędzy a sama naprawa przebiega bardzo sprawnie. Może i nie ma sprzętu do diagnostyki elektronicznej ale z większością spraw radzi sobie bez problemów. Polecam bo naprawdę warto.",
pit3er
" Polecam wszystkim poszukującym dobrego mechanika.Bardzo miła obsługa, fachowe doradztwo. Duża rzetelność w ocenie całkowitych kosztów naprawy.",
klientka
"Polecam wszystkim i dziękuję za miłą i szybką obsługę. ",
Adrian, Peugeot 307cc 2004r
"Wymienił olej, filtr oleju i powietrza.Wszystko miałam własne.Cena usługi 30zł.Wszystko szybko i fachowo ( mamy kanał w garażu, ale mąż nie chciał się brudzić )Cała usługa trwała 20 minut.Jestem bardzo zadowolona i polecam.Dodam, że była to sobota przed dniem Wszystkich Świętych i w 3 pobliskich warsztatach odmówiono mi tej wymiany.",
ania, Toyota Yaris
"Czuje się w obowiązku napisać komentarz pozytywny, bo nie mam panu Hermanowi nic do zarzucenia. Samochód naprawił szybko i skutecznie i nie miałem potrzeby do niego wracać.",
Kangoo, Kangoo
"Firma rzetelna. Miła i fachowa obsługa. Jestem bardzo zadowolony z naprawy mojego samochodu. Polecam.",
Marian, Audi Q5
ZNAJDUJEMY SIĘ PRZY TRASIE 94 ul. BĘDZIŃSKA 24 TRASA Z BĘDZINA PRZEZ CZELADŹ DO BYTOMIA NA PRZECIWKO STACJI BENZYNOWEJ ORLEN.
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Auto po wymianie przegubu na nowy wydaje w tym kole dziwne dźwięki podczas jazdy na wprost. Jest to taki dźwięk jakby warczenia. Przy skręcaniu w prawo dźwięki ustępują. Przegub wymieniany był w lewym przednim kole. Dźwięki jakie wydobywa auto również są w tym kole. Czy należy ustawić zbieżność...
Czy w przypadku Peugeota 206 1.1 benzyna, 2002r, bez ABS możliwa jest wymiana samego przegubu zewnętrznego czy konieczna jest wymiana całej półosi?
Witam posiadamy mercedesa w204 C klasa kombi 2008 rok. Wymieniliśmy " przeguby " gumy walu różnie to nazywają i krzyzak walu i mamy podniesiony samochodu jedni koło się kręci szybko i stuka coś w nim prawdopodobnie przegub przy kole A drugie zwalnia . Jak się jedzie to czuć bicie i już nie...
Mam do wymiany przegub prawy. Tłucze się na zakrętach. Mechanik powiedział mi cenę 700 złoty. Moje pytanie skąd taka cena. Wiem że taka wymiana nie jest bardzo kosztowna. Może poza samym przegubem trzeba wymienić coś jeszcze? Dodam że nie był rozbierany.
Wibracje podczas jazdy pod górę powinny być powodem do niepokoju. Prawdopodobnie awarii ulega element układu napędowego, który podczas dodatkowego obciążenia daje o sobie znać. Problem może...