"Wszystko byłoby idealnie gdyby nie jedna rzecz. Trochę za mało rozmowy z klientem o tym co zostało tak właściwie naprawione lub wymienione.
Po skończeniu napraw i wszelkich wymianach jak przyjchodzę do warsztatu odebrać samochód to dostaję tylko informację że wszystko zostało zrobione.
Żadnych informacji co trzeba było wymienić lub co trzeba...",
Kuba
"Pelen profesjonalizm i mila obsluga Pan Adrian wszystko dokladnie sprawdza, tlumaczy bardzo polecam ten warsztat",
Anita
"Zdecydowanie Polecam.
2 kompetentnych panów, przyjechałem do wymiany z czujnikiem a zwrócili mi uwagę na przetarty przewód paliwowy.
Ku mojemu zdziwieniu zrobili wszystko na miejscu.
I w cale nie tak drogo :)",
z4jk4, Scenic 1
"mam kilka samochodów, którymi jeżdżą inni ludzie więc często się psują. Od czasu kiedy poznałem Pana Tadka naprawiam je tylko tam. Nie bierze dużo pieniędzy a sama naprawa przebiega bardzo sprawnie. Może i nie ma sprzętu do diagnostyki elektronicznej ale z większością spraw radzi sobie bez problemów. Polecam bo naprawdę warto.",
pit3er
"Godzien polecenia i zaufania. Polecam polecam. Najlepszy mechanik na Śląsku",
Piotrek, Mitsubishi Lancer
"Bardzo szybka i trafna diagnoza ,koszty do wytrzymania.Autko szybko naprawione a autoryzowany serwis nie dał sobie rady.Chłopaki PRACUJCIE TAK DALEJ SZYBKO SPRAWNIE TRAFNIE!!!!",
Tomek
"Najlepszy warsztat w okolicy. Naprawa skrzyni biegów gdyż nie było wsteczne i 1 oraz 2. Polecam wszystkim którzy szukają warsztatu. Profesjonalna obsługa i nie zdzieraja.",
Mateusz , Opel Astra II 1.7 dti 75 koni
"Od wielu lat naprawiam moje samochody u Pana Hermana ,jest obowiazkowy i punktualny Zawsze zastanawiam sie jak potrafi dostosowac sie do godziny na ktora sie umowi i na czas potrzebny do naprawy
Jest bardzo szczery potrafi spojrzec prosto w oczy i powiedziec co mysli Jak mysle nie kazdemu to odpowiada
Naprawi kazde auto i potrafi...",
Palex, maluch skoda vw dacia opel
ZNAJDUJEMY SIĘ PRZY TRASIE 94 ul. BĘDZIŃSKA 24 TRASA Z BĘDZINA PRZEZ CZELADŹ DO BYTOMIA NA PRZECIWKO STACJI BENZYNOWEJ ORLEN.
"Dałabym więcej gwiazdek gdyby się dało - szybko, sprawnie, uczciwie, profesjonalnie. Wykonałam już sporo napraw i z każdej byłam zadowolona, dobry kontakt z mechanikiem i mega szybka możliwość odbioru auta.",
Wiktoria
"poznałem, do innego mechanika nie ma po co jechać !!!!
solidność z praktyką, wybiega z oczekiwaniami klienta !!!!, a takich mało !!!
POLECEM !!!!!",
marwol77
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam pytanie wybija mi czasem biegi. Czyli nie wchodzą może wiecie jaka jest przyczyna, z góry dziękuję za odpowiedź .