"Nikt wcześniej nie włożył tyle serca i tyle pasji w naprawę mojego samochodu. Jestem pod wrażeniem państwa zaangażowania i podejścia.
Samochód zapala na pstryk i jeździ bardzo dynamicznie - w końcu :) Dziękuję.",
Rafał
"Pelen profesjonalizm i mila obsluga Pan Adrian wszystko dokladnie sprawdza, tlumaczy bardzo polecam ten warsztat",
Anita
"Zdecydowanie Polecam.
2 kompetentnych panów, przyjechałem do wymiany z czujnikiem a zwrócili mi uwagę na przetarty przewód paliwowy.
Ku mojemu zdziwieniu zrobili wszystko na miejscu.
I w cale nie tak drogo :)",
z4jk4, Scenic 1
"mam kilka samochodów, którymi jeżdżą inni ludzie więc często się psują. Od czasu kiedy poznałem Pana Tadka naprawiam je tylko tam. Nie bierze dużo pieniędzy a sama naprawa przebiega bardzo sprawnie. Może i nie ma sprzętu do diagnostyki elektronicznej ale z większością spraw radzi sobie bez problemów. Polecam bo naprawdę warto.",
pit3er
"Godzien polecenia i zaufania. Polecam polecam. Najlepszy mechanik na Śląsku",
Piotrek, Mitsubishi Lancer
"Polecam wszystkim i dziękuję za miłą i szybką obsługę. ",
Adrian, Peugeot 307cc 2004r
"Najlepszy i najszybszy mechanik w Mieście!!! Profesjonalna obsługa i merytoryczne podejście do klienta",
Krzysztof
"Czuje się w obowiązku napisać komentarz pozytywny, bo nie mam panu Hermanowi nic do zarzucenia. Samochód naprawił szybko i skutecznie i nie miałem potrzeby do niego wracać.",
Kangoo, Kangoo
ZNAJDUJEMY SIĘ PRZY TRASIE 94 ul. BĘDZIŃSKA 24 TRASA Z BĘDZINA PRZEZ CZELADŹ DO BYTOMIA NA PRZECIWKO STACJI BENZYNOWEJ ORLEN.
"Szybko i profesjonalnie .To się nazywa serwis.
Dziękuję za pomoc i zaangażowanie w problem z moim samochodem. Auto jeździ cicho o dynamicznie.Więcej takich warsztatów.",
Anna, Citroen c5
"poznałem, do innego mechanika nie ma po co jechać !!!!
solidność z praktyką, wybiega z oczekiwaniami klienta !!!!, a takich mało !!!
POLECEM !!!!!",
marwol77
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam peugota 3008 1.6 benzyna przy 50 i 60 km /h słychac pomruk w skrzyni biegów opony mam nowe co mam robic w tej sytuacji? prosze o pomoc
Dzień dobry, jestem posiadaczem Peugeota 308 z 2012 roku, silnik 1.6l, 120KM, benzyna. Po wrzuceniu 5 biegu gałka zaczyna się trząść i brzęczeć, mogę ją lekko przyciągnąć do siebie i wtedy przestaje i drgać i wydawać dźwięki. Dzieje się to tylko podczas przyspieszania i tylko na 5 biegu. Co może...
Biegi w skrzyni wchodzą tak jak wchodziły, ale słychać je tak jakby ktoś je wbijał młotkiem - 1 i 3, reszta cicho. Jak się z wielkim wyczuciem powoli je wpycha to też wchodzą normalnie (po cichu). Co się dzieje i czym to grozi na dłuższą metę? Czy skrzynia się kończy czy to jakaś pierdoła ?
Już było to pytanie ale nikt nie znalazł odpowiedzi peugeot 208 1,6 hdi rocznik 2017 100kM peugeot 208 skrzynia biegów Peugota 208 1,6 hdi z 2017 ,przebieg to zaledwie 16 tys km , problem jest następujący : chodzi o skrzynię biegów ,przy jeżdzie dokładnie od 65 do 75 km\h skrzynia...