"Super szybki termin wizyty(ten sam dzien co pytanie o termin naprawy).Super szybka naprawa-1 dzien.Mila ekipa.Warsztat na wysokim poziomie(sprzet.czystosc.)Duzy asortyment uslug.",
Sebastian, Alfa romeo 159 1.9jtdm
"Firma rzetelna. Miła i fachowa obsługa. Jestem bardzo zadowolony z naprawy mojego samochodu. Polecam.",
Marian, Audi Q5
Zima to najbardziej obciążająca samochód pora roku. Wtedy najcześciej występują usterki związane z elektryką i uruchamianiem samochodu, a wpływ na to mają niekorzystne warunki atmosferyczne....