"Super szybko i konkretnie polecam. Szybki termin panowie zobaczyli także resztę zawieszenia jak poprosiłem.",
Marcin, Honda civic VIII 1.8 140km r.2008
"Nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów. Są uczciwi i skrupulatni, chętnie doradzą klientowi, pomogą, wesprą.
Bardzo przekonująca jest tutaj obsługa. Panowie są doświadczonymi specjalistami w dziedzinie motoryzacji i chętnie wykonują swoją pracę.
Pasja i chęć, to kluczowa kwestia w tej branży.",
Wiktor Raniak
"Pelen profesjonalizm i mila obsluga Pan Adrian wszystko dokladnie sprawdza, tlumaczy bardzo polecam ten warsztat",
Anita
"Zdecydowanie Polecam.
2 kompetentnych panów, przyjechałem do wymiany z czujnikiem a zwrócili mi uwagę na przetarty przewód paliwowy.
Ku mojemu zdziwieniu zrobili wszystko na miejscu.
I w cale nie tak drogo :)",
z4jk4, Scenic 1
"mam kilka samochodów, którymi jeżdżą inni ludzie więc często się psują. Od czasu kiedy poznałem Pana Tadka naprawiam je tylko tam. Nie bierze dużo pieniędzy a sama naprawa przebiega bardzo sprawnie. Może i nie ma sprzętu do diagnostyki elektronicznej ale z większością spraw radzi sobie bez problemów. Polecam bo naprawdę warto.",
pit3er
" Polecam wszystkim poszukującym dobrego mechanika.Bardzo miła obsługa, fachowe doradztwo. Duża rzetelność w ocenie całkowitych kosztów naprawy.",
klientka
"Bardzo szybka i trafna diagnoza ,koszty do wytrzymania.Autko szybko naprawione a autoryzowany serwis nie dał sobie rady.Chłopaki PRACUJCIE TAK DALEJ SZYBKO SPRAWNIE TRAFNIE!!!!",
Tomek
"poznałem, do innego mechanika nie ma po co jechać !!!!
solidność z praktyką, wybiega z oczekiwaniami klienta !!!!, a takich mało !!!
POLECEM !!!!!",
marwol77
"Wszystko prawidłowo, sprawnie i szybko. I cena ok. Nie ma się do czego przyczepić.",
WOB
"Firma rzetelna. Miła i fachowa obsługa. Jestem bardzo zadowolony z naprawy mojego samochodu. Polecam.",
Marian, Audi Q5
ZNAJDUJEMY SIĘ PRZY TRASIE 94 ul. BĘDZIŃSKA 24 TRASA Z BĘDZINA PRZEZ CZELADŹ DO BYTOMIA NA PRZECIWKO STACJI BENZYNOWEJ ORLEN.
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Wymiana gum stabilizatora Fiat Grande Punto czy mozna to zrobic samemu na kanale czy jest to wiecej roboty ?
Witam. Mam pytanie dotyczy bardzo mocnego dodania gazu na pierwszym i drugim biegu auto ford kuga 2016 przebieg 70000 pływa na prawo i lewo na desce zapala się kontrola trakcji . Nie można utrzymać go prosto do jazdy . Mogę prosić o pomoc .
Jak to jest z tymi łacznikami stabilizatorów w moim aucie kazdy łacznik inaczej pracuje dwa tylnie lekko sie poca i mozna nimi obracac na boki jednym palcem lecz luzu nie maja .Natomiat wymienilem jeden przedni i pozalozeniu ten nowy jest sztywny ciezko go obrócić .Czy one maja sie tak ruszac...
Słychać stuki (pyknięcia) z przodu z lewej strony, jedno lub dwa podczas ruszania i jazdy z niedużą prędkością i czasem przy hamowaniu. Czasami stuki jakby przenosiły się bliżej środka (pod fotel kierowcy) samochodu. Przy próbie obrócenia półosi ręką wyczuwalny nieduży luz i słychać stuk na...