"Polecam! Usterka, której nie mogli zdiagnozować inni mechanicy, tutaj została wreszcie naprawiona. Wymiana elementów zawieszenia, geometria kół, ozonowanie wnętrza samochodu - bardzo sprawnie i fachowo wykonane, a przy tym bardzo miła obsługa. Pełna profeska!",
Aneta, Seat Ibiza
"Z własnego doświadczenia wiem, że nie mają problemów ze zdiagnozowaniem usterki w samochodzie.Z pierwszej naprawy jestem bardzo zadowolony.Warsztat informuje o odbiorze samochodu, pracują w nim elokwentni i wykwalifikowani fachowcy, którzy ewidentnie znają się na rzeczy.
Miałem już różne przeboje z warsztatami, ale ten naprawdę mi...",
Krzysztof Łukaszyk
"Pelen profesjonalizm i mila obsluga Pan Adrian wszystko dokladnie sprawdza, tlumaczy bardzo polecam ten warsztat",
Anita
"Zdecydowanie Polecam.
2 kompetentnych panów, przyjechałem do wymiany z czujnikiem a zwrócili mi uwagę na przetarty przewód paliwowy.
Ku mojemu zdziwieniu zrobili wszystko na miejscu.
I w cale nie tak drogo :)",
z4jk4, Scenic 1
"mam kilka samochodów, którymi jeżdżą inni ludzie więc często się psują. Od czasu kiedy poznałem Pana Tadka naprawiam je tylko tam. Nie bierze dużo pieniędzy a sama naprawa przebiega bardzo sprawnie. Może i nie ma sprzętu do diagnostyki elektronicznej ale z większością spraw radzi sobie bez problemów. Polecam bo naprawdę warto.",
pit3er
"Godzien polecenia i zaufania. Polecam polecam. Najlepszy mechanik na Śląsku",
Piotrek, Mitsubishi Lancer
" Polecam wszystkim poszukującym dobrego mechanika.Bardzo miła obsługa, fachowe doradztwo. Duża rzetelność w ocenie całkowitych kosztów naprawy.",
klientka
"Jakiś tydzień temu odbierałam od nich samochód nie poradziło sobie trzech "fachowców" a Pan Robert znalazł uszkodzenie i wyjechałam sprawnym samochodem.Pamiętajcie NIE WARTO JEŹDZIĆ PO INNYCH WARSZTATACH
BEST CAR JEST NAJLEPSZY .",
Małgosia
"poznałem, do innego mechanika nie ma po co jechać !!!!
solidność z praktyką, wybiega z oczekiwaniami klienta !!!!, a takich mało !!!
POLECEM !!!!!",
marwol77
"Bardzo dobry fachowiec wszystko dokładnie solidnie Polecam ten warsztat w 100% ",
Adam, Opel astra
"Firma rzetelna. Miła i fachowa obsługa. Jestem bardzo zadowolony z naprawy mojego samochodu. Polecam.",
Marian, Audi Q5
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Planuje zakup skody octavia 2fl rs 2.0tdi 170 2011r gdzieś pytanie czy warto kupić taki samochód w kwocie 34tys czy może coś innego w kombi wiadomo przebieg więcej niż 200tys będzie miało takie auto. Opinie są różne o tych silnikach proszę o pomoc w wyborze jeszcze myślałem o passacie b7.
Witam Zastanawiam się nad zakupem BMW f10 520d 2.9 diesel rok produkcji 2011 184km automat czy to dobre auto w długie trasy szczególnie za granice i jakie maja wady ?
Chcę kupić samochód poniżej 10 letni, najbardziej odpowiada mi volvo v40 i audi a3, jakie wersje silnikowe są mniej awaryjne? Dużo jest ofert diesla, czy warto szukać z benzyną? Auto do dojazdów do pracy będzie robić ok 60km dziennie. Pozdrawiam
Witam. Jestem na etapie kupnie samochodu, jednak mam problem. Zastanawiam się nad Skoda Fabia hatchback 1.0 95km a Fiatem Tipo hatchback 1.4 95 km - oba z 2020 roku. Chciałabym zapytać czy mniejszy silnik w przypadku wyżej podanej mocy nie sprawia, że skraca się żywotność samochodu? Czy mogłabym...
Kupno auta to nie tylko spory wydatek, ale także często przyczyna stresu i poczucia niepewności. Czy pojazd jest rzeczywiście tak sprawny, jak przedstawia to sprzedający? Co trzeba będzie wymienić...