"Mercedes W 211 ,ogarnięty , zrobione to co chciałem , jest jeszcze parę rzeczy do naprawy , ale to następnym razem ,Nie wszyscy chcą grzebać w Mercedesach , panowie nie mieli takich problemów , Polecam zainteresowanym .",
Artek, Mercedes E 200 w 211
"Najlepszy z warsztatów gdzie naprawialem auto, a parę ich było.Korzystam z ich usług od jakiegos roku i po kolejnej naprawie, z której jestem zadowolony postanowiłem napisać tę opinię. Przede wszystkim uczciwość i wysoka jakość usług, cechy dość rzadko spotykane w tej branży.",
czarek, audi
"Bardzo szybka, rzetelna naprawa, miły kontakt z kierownikiem, rozumie klienta i o co klientowi chodzi, jest to moja kolejna wizyta w tym warsztacie, polecam na prawdę warto ;)",
jd_oxide, Nissan Almera N16
"Jak najbardziej polecam, zawsze niezawodnie! Wiele czasu robię naprawy w tym warsztacie szczególnie zawieszenie i nie mam co do tego żadnych uwag.",
Marcin Woch , Volkswagen Passat B7 kombi/Skoda Fabia sedan
Nasza firma zajmuje się również kompleksową regeneracją reflektorów, polerowaniem kloszy lamp samochodowych, usuwaniem rys wszelkiego rodzaju z kloszy. Po wykonaniu usługi lampa nabiera pierwotnej przejrzystości a co za tym idzie poprawia nasze...
"moim zdaniem zakład pana NOWAKA jest jednym słowem PEŁEN profesjonalny,auto oddałem o 8 na regenerację przekładni i do odbioru miałem o 17,stuki ustały,ogólny koszt 750zł,inne zakłady w których się konsultowałem miały przedział cenowy 700-1700,więc moim zdaniem zakład godny polecenia...",
mikołaj, audi a6 c6
"Bardzo dobry mechanik. Znalazł kolejne usterki oprócz tych z którymi przyjechalam, rozłożył na następne wizyty w czasie, co bylo bardzo wygodne dla mnie. Prawie rok a nie mam z czym do niego wracać! Polecam! ",
Anita, Fiat seicento
Dysponujemy pięcioma nowoczesnymi stanowiskami do kompletnej naprawy samochodów osobowych i dostawczych. Od lat zajmujemy się wymianą amortyzatorów, tłumików, olei, opon, elementów zawieszenia, elementów rozrządu, kół dwumasowych, sprzęgieł i...
"Naprawa wykonana perfekcyjnie 100% zadowolenia pozdrawiam i polecam zakład",
Tomasz, Mazda cx5
"cieszę się że są jeszcze takie miejsca gdzie tak profesjonalnie podchodzi się do pracy, opony wymienione, koła wyważone szybko i sprawnie. Przegląd przed zimą panowie zrobili mi genialny wypunktowali moje auto ocenili co może zawieść, a co może jeszcze poczekać. Wiadomo jak jest ze starszym samochodem. Teraz wiem że moje auto mnie nie...",
Marek Łoboźiński
"Ekipa zna się na robocie, z każdą rzeczą co znajdą weryfikuja naprawę z klientem. Warsztat wzorowy. Polecam",
Mariusz Bieńkowski. , Bmw 328ci
"Od lat korzystam z usług warsztatu Pana Janka Fachowe doradztwo, miła obsługa i rzetelna naprawa Pracownicy na medal POLECAM",
David, Opel Insignia 2.0 CDTI
"Byłem już w kilku serwisach z moim BMW, i nikt nie był w stanie usuną usterki braku mocy, znajomy mi polecił żebym się udał do Kijanki, spróbowałem, chłopakom zajęło to parę godzin, ale usterka znaleziona i nawet nie było drogo, więc nie wiem o co wam chodzi :) Jak dla mnie LUX serwis! ",
Michal, BMW E90
Speed Car Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Kielce
Warszawska 182 (przy Statoil), Osiedle Związkowiec, Kielce
"Bardzo dobry zakład, profesjonalny. Przed kupieniem auta byłem u nich sprawdzić jego stan techniczny, a teraz robie tam zawsze przeglądy auta i jestem bardzo zadowolony ze współpracy z nimi. Ceny niskie, jakośc usług i obsługa znakomita, polecam ",
Mirosław, Seat Toledo
"to było szybko i tanio polecam naprawa mnie zadowoliła a byłem w paru warsztatach cenie tego goszczia i polecam go sfoijm znaiomym",
nika, audi a4
"Jestem bardzo zadowolony z usług,
Szybko tanio i dobrze a nie jak w innych warsztatach "na sztuke" Polcam",
Minik543
"Przemily wlasciciel uratowal nam "zycie" i z pomoca supermechanikow wymienili na miejscu urwana lape skrzyni. Bylismy akurar przejazdem przez kielce gdy sie to stalo vis a vis jego warsztatu. Naprawa nie nalezala ani do latwych ani do przyjemnych. Urwane sruby, ciezki dostep itd. Pragniemy goraco polecic ten warsztat",
marcin i ewa, Renault Clio
"Do Pana Zbyszka jeżdze około 3 lat dobry fachowiec czasami trzeba poczekać aby auto zostało naprawione bo zazwyczaj ma auta do roboty. Nie naciąga z częściami pokazuje paragony/fakturę za części a jak ktoś nie wierzy może jechać do tego sklepu i sprawdzić ceny. Kiedyś poleciłem znajomemu aby tam podejchał to sprawdzał od najtańszych cześci do...",
Stały klient, Fiat
"Bardzo miła obsługa. Jestem bardzo zadowolona. Pan pozytywnie nastawiony.",
aniołek, peugeot 307
"mam kilka aut wszystkie tu obsługuję, miła fachowa obsługa, dobre ceny - masz wybór między oryginałami a zamiennikami - co cenię.",
ford
"Zapraszam i Polecam usługi tego Pana, wszystko szybko sprawnie i zabawnie :)",
ewa, audi a3
"Naprawa wykonana w ekspresowym czasie i z bardzo krótkim czasem oczekiwania.",
Darek, Porsche Cayenne
"Bardzo szybka i sprawna diagnoza po czym szybka naprawa ",
Grzegorz , Peugeot
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam z tej strony Witek. Audi A6 C6 sedan 2.0 TDI multitronik 350 tys nalotu 2007 r problem taki iż na wolnych obrotach bieg N telepie cała buda z przerwami, czasem wcale jak mu czapka spadnie, wtryski robione, turbina robiona, EGR też przepływomierz wyczyszczony, ponoć 2 wtrysk troszkę...
Posiadam Citroena Berlingo DIESEL r.2015.W czasie jazdy nagle samochód stracił moc pojawił się komunikat awaria silnika (ikonka silnika) i komunikat ESP/ASR.Co mogło się stać?
Witam ,mam pytanie odnośnie działania kierownicy w volvo V40 CC 2013r. Pierwszy raz mam auto tej marki i nie wiem czy to normalne że kierownica jest bardzo czuła na każdy ruch, i mam wrażenie że po skręcie nie wraca do punktu wyjścia. Cały czas muszę ją kontrolować . Nie wiem ,czy dobrze to...
Witam,posiadam volvo v60 1.6 diesel 114k/m 2011 rok.Problem polega na tym ,że pojawia się bład wtryskiwacza(wtryskiwaczy)wysterowania górnej dawki paliiwa,ten błąd raz pojawia się na cylndrze 1-2 raz 2-3-4 pozdrawiam Darek
Prawidłowe ustawienie dyszy spryskiwaczy jest podstawą do bezpieczego podróżowania. Warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia z jezdni powodują zanieczyszczenia szyby. Sprawne spryskiwacze,...
Nagła głośniejsza niż zazwyczaj praca silnika może sygnalizować jego poważny problem. W większości przypadków niedomagania silnika objawiają się m.in. dudnieniem czy stukami. Spowodowane może być...
Gdy temperatura na zewnątrz spada, temperatura wewnątrz kabiny utrzymywana jest przez układ ogrzewania. Jeżeli ogrzewanie nie działa poprawnie, oznacza to pewne zagrożenie i to nie ze względu na...
Nagły problem z uruchomieniem samochodu to coraz rzadszy widok ze względu na postęp technologiczny. Mimo to, elektronika która z jednej strony czyni auta nowoczesnymi pojazdami, z drugiej strony...