Wymiana oleju silnikowego Kielce

Dzielnica Filtry Mapa

Nie znalazłeś wizytówki swojego warsztatu? Utwórz go teraz »

Gdzie w Kielcach są najbliższe terminy na wymianę oleju w silniku?

Serwis CARMAX Auto Serwis, AUTOLIN MOTO SERWIS, WRONA SERWIS w Kielcach najszybciej wymieni olej w silniku wraz z filtrem.

Jaka dzielnica Kielc ma najwięcej warsztatów wymieniających olej silnikowy?

Najwięcej warsztatów wymieniających olej silnikowy z filtrem w Kielcach znajduje się w dzielnicy Białogon, Centrum, Dyminy, Herby, Karczówka, Nowy Folwark, Osiedle Związkowiec, Pakosz, Wielkopole.

Ile aktualnie kosztuje wymiana oleju w silniku w Kielcach?

Aktualny koszt wymiany oleju w silniku w Kielcach zawiera się w kwocie 35-75 zł. Jest to jednak kwota za samą usługę, dlatego doliczyć musisz koszty materiałów. Cena oleju z filtrem oleju zależy od wielkości układu smarowania oraz wymaganego typu i producenta oleju.

Co ile kilometrów wymieniać olej silnikowy według mechaników w Kielcach?

Olej silnikowy z filtrem w samochodzie osobowym powinno wymieniać się co 15 tys. km. Mechanicy w Kielcach zalecają jednak, aby skrócić ten przebieg do 10-12 tys. km. jeżeli auto użytkowane jest na krótkich odcinkach drogi. Jeżeli z auta korzystasz rzadko, wymieniaj olej w silniku raz na rok.

Jaki typ oleju silnikowego nalać według mechaników w Kielcach?

Przed wymianą oleju silnikowego warto sprawdzić przebieg auta, stan silnika oraz olej dotychczas stosowany. Mechanicy z Kielc zalecają pozostanie przy oleju 5W-30, jeżeli silnik jest w dobrym stanie. Pamiętaj, aby nie zmieniać oleju gęstszego 10W-40 na rzadszy 5W-30.

Ile litrów oleju w silniku trzeba wymienić według mechaników w Kielcach?

Według mechaników w Kielcach ilość oleju silnikowego potrzebna do wymiany zależna jest od pojemności silnika. Zakłada się, że pojemność 1.0-3.0 potrzebuje 3,5-8 litrów oleju silnikowego.

Ile czasu potrzeba na wymianę oleju w silniku w Kielcach?

Wymiana oleju w silniku to szybka usługa, która w Kielcach zajmie ok. 30-60 minut. Jeżeli samochód wyposażony jest w dolną pokrywę silnika, czas wymiany ulegnie wydłużeniu.

Cena usługi wymiana oleju silnikowego w Kielcach: od 72,22 PLN do 133,33 PLN

Porady mechaników

Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.

ZAPYTAJ MECHANIKA

VW Golf IV 2001: Znikający olej

Zauważyłam że w moim Golfie IV 1.6 znika mi olej. Jestem po wymianie rury pompy wody, oringow i odmy. Nie jeżdżę na długich trasach dziennie max 20 km. Pod autem nie zauważam wycieków. Czy to mogą być początki palenia oleju?

Odpowiedzi (1)

VW Passat 2003: Jaki olej silnikowy

Witam jaki olej wlac do passata b5 fl 1.6 Silnik z gazem przebieg 245 tys

Odpowiedzi (0)

Seat LEON III 2018: Jakiej marki olej silnikowy

Jakiej marki olej Silnikowy do Seat Leon III 2018r. 1.6tdi z dpf.

Odpowiedzi (1)

Range Rover Evoque 2.0 D 150 KM: rozrzedzony olej

Range Rover Evoque- 2.0 D nie cały rok od nowości, przejechane ok 15 tys pojawia sie na trasie komunikat o wymaganym serwisie olejowym. sprawdzony poziom oleju, poziom ok. Wizyta w serwisie. Serwis twierdzi że olej jest zbyt rozrzedzony i to jest na skutek zbyt dużej ilości jazdy w mieście....

Odpowiedzi (11)

Nasze porady

Seat Arona - Cena wymiany oleju silnikowego

Seat Arona - Cena wymiany oleju silnikowego

Seat Arona to auto klasy miejskiej segmentu B, które jest produkowane od 2017 roku. Do dnia dzisiejszego powstała 1 generacja modelu, produkowanego w nadwoziu crossover. Głównymi konkurentami...

więcej

Seat Altea - Cena wymiany oleju silnikowego

Seat Altea - Cena wymiany oleju silnikowego

Seat Altea to auto klasy kompaktowej segmentu C, które było produkowane od 2004 do 2015 roku. Do dnia dzisiejszego powstała 1 generacja modelu, produkowanego w nadwoziu minivan. Głównymi...

więcej

Mitsubishi Lancer (VIII, IX) - Cena wymiany oleju silnikowego

Mitsubishi Lancer (VIII, IX) - Cena wymiany oleju silnikowego

Mitsubishi Lancer to auto klasy miejskiej segmentu B, które jest produkowane od 1973 roku. Do dnia dzisiejszego powstało 8 generacji modelu, produkowanego w nadwoziu hatchback, sedan, kombi i...

więcej

Seat Ateca - Cena wymiany oleju silnikowego

Seat Ateca - Cena wymiany oleju silnikowego

Seat Ateca to auto klasy kompaktowej segmentu C, które jest produkowane od 2016 roku. Do dnia dzisiejszego powstała 1 generacja modelu, produkowanego w nadwoziu SUV. Głównymi konkurentami modelu...

więcej