"Dla klienta firmowego są tu bardzo dobre warunki,płatność przelewem lub kartą,wygoda i zadowolenie z jakości wykonanej usługi,to wyróżnia ten serwis.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy,oby tak dalej trwała.
Wiarygodność i terminowość nie budzi najmniejszych zastrzeżeń.Polecamy usługi tej firmy.
ZENMOT",
ZENMOT, T5
"Wszystko OK, Przeglad przed wyjazdem przeprowadzono dosc szybko i sprawnie (niestety samochod nie nadawal sie do wyjazdu)",
Pawel, Toyota Yaris TS, 2004
Młody zespół chcący profesjonalnie zająć się Twoim autem. Jeżeli masz złe doświadczenia z mechanikami lub warsztatami, spróbuj naszych usług.
"Polecam warsztat. Naprawa została wykonana sprawnie i bez niepotrzebnego przeciągania. Kontakt był dobry, wszystko zostało jasno wyjaśnione, a koszt usługi był zgodny z ustaleniami. Auto po odbiorze działa prawidłowo, więc jestem zadowolony z wizyty.",
Mateusz, Golf 6
"wszystko jak najbardziej pozytywnie.",
reno
"Jeżdżę tam już od jakiegoś czasu z dwoma samochodami i nigdy nie było żadnych problemów na dodatek wielu moich znajomych też tam jeździ i również z tego co mi wiadomo nie narzekają. W razie nagłej awarii szybka naprawa, nie spartolona, tylko solidna i wcale nie za extra stawkę - wszystko w rozsądnych kwotach. póki co jestem zadowolony - polecam...",
Paweł, Peugeot 207
"Moja opinia jest pozytywana . Wyszysko przebiegło sprawnie , nie ma się czego czepiać . Panowie zrobili wszystko cobyło zalecone , wskazali jeszcze rzeczy które należałoby wykonać w najbliższym czasie . Jeśli chodzi o obsługę to bardzo miła . Wszystkim polecam ten Serwis .",
marcin, volkswagen
"Zmieniałem tam gumy. Cena usługi trochę wyższa niż u konkurencji ale za to szybko i solidnie.",
opek
"od kilku lat sprawuje piecze nad bmw jestem zadowolony .",
emcu, bmw e46
Zapraszamy na usługi z zakresu mechaniki pojazdowej
zapraszam do kontaktu
"Serwisuje tu już drugie auto w ciągu 4 lat,a w związku z dosyć awaryjnym pierwszym samochodem jaki miałem bywałem u Jachry bardzo często, dlatego myślę, że mam już pewną wiedzę na temat funkcjonowania serwisu.
Otóż jako osoba prywatna nie miałem wspomnianych wyżej nieprzyjemności związancyh z fvat itp. ale z własnych obserwacji mogę wysnuć...",
Jojo, Opel/Audi
Zapraszamy na pełen zakres usług mechanicznych
"Korzystam z usług tego warsztatu od kilku lat i nigdy się nie zawiodłem. Fachowa obsługa i przystępne ceny. Polecam. ",
Tomek, Honda Accord VI 1.8 VTEC
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług
Serdecznie zapraszam zainteresowanych
Zapraszamy do kontaktu
Zapraszamy na szeroki wachlarz usług motoryzacyjnych.
Firma Autoservis Łukasik zajmuje się kompleksową naprawą samochodów w zakresie: - mechaniki - elektromechaniki - klimatyzacji. Sprzedajemy również części zamienne. Specjalizujemy się w wąskiej dziedzinie jaką jest naprawa oraz...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam taki problem: Toyota Avensis verso 2002,2.0 diesel, D4D. Przy przyspieszeniu samochód na chwilę traci moc mimo że pedał w podłodze. Po kilku sekundach załącza się i jazda. Komputer nie wykazał żadnych błędów. Nie dymi, nie kopci. Wszystko wymienione zawsze na czas. Tak jest od pół...
Witam. Mam problem ze światłami drogowymi. Zapaliły się i nie chcą zgasnąć. Musiałem wyciągnąć żarówki, bo cały czas w kostkach jest napięcie nawet po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki. Następny problem jest taki ,że jest olej w interkulerze. Podejrzewam ,że to może być turbina lub co innego.
Witam Mam pytanie, zauważyłem, że rura intercooler jest zaoliwiona prawdopodobnie problem jest uszczelek, chodzi mi czy to jest normą, że może być zaoliwiona? Czy mimo tego że uszczelki są uszkodzone, nie powinien być olej na rurze? Pozdrawiam i dziękuje
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy da się zamontować wydajniejszy intercooler do mojego silnika 2.4 D5 163KM? Mam wgrany program na 195 KM/460 Nm. Proszę o poradę