"Samochód naprawiony sprawnie i profesjonalnie. Szukałem właśnie takiego miejsca, które pomoże również osobie niedoświadczonej, jak ja:) Obsługa bardzo dobra, a cena przystępna. Naprawdę polecam ten warsztat każdemu.",
kebab, Mazda 323F
"Bardzo dobry serwis polecam każdemu kto ma problem z autem. Bardzo miła obsługa, wygląd i utrzymanie porządku rewelacja. Bardzo szybko postawiona diagnoza i usunięcie usterki.Pozdrawiam!",
Arek, MAZDA 5
Młody zespół chcący profesjonalnie zająć się Twoim autem. Jeżeli masz złe doświadczenia z mechanikami lub warsztatami, spróbuj naszych usług.
"Polecam warsztat. Naprawa została wykonana sprawnie i bez niepotrzebnego przeciągania. Kontakt był dobry, wszystko zostało jasno wyjaśnione, a koszt usługi był zgodny z ustaleniami. Auto po odbiorze działa prawidłowo, więc jestem zadowolony z wizyty.",
Mateusz, Golf 6
"Godne polecenia miejsce, prawdziwi fachowcy. Na pewno tam wroce.",
Magda, Renault tragic
"Wizyta na serwis klimatyzacji minęła bezproblemowo, fachowa obsługa i szybki czas realizacji. Polecam",
Kamil, Wizyta DobryMechanik
"Przemily wlasciciel uratowal nam "zycie" i z pomoca supermechanikow wymienili na miejscu urwana lape skrzyni. Bylismy akurar przejazdem przez kielce gdy sie to stalo vis a vis jego warsztatu. Naprawa nie nalezala ani do latwych ani do przyjemnych. Urwane sruby, ciezki dostep itd. Pragniemy goraco polecic ten warsztat",
marcin i ewa, Renault Clio
"Robiony uklad hamulcowy i wymiana lozysk. Wyszlo szybko, tanio i naprawde dobrze. Polecam.",
Krzysztof Chaba, Audi 80
"POLECAM WARSZTAT. ZLECAM NAPRAWĘ SAMOCHODÓW I ZAWSZE SA NAPRAWIONE ZA MAŁE PIENIĄDZE I SOLIDNIE WYKONANA PRACA POLECAM",
SEBA, MERCEDES ML
"Profesjonalne podejście Pana Pawła do klienta. Szybka diagnoza wraz z wstępną wyceną oraz bardzo trafna informacja o czasie naprawy. ",
E&P
"Naprawa zawieszenie przedniego w Seacie Ibizie. Elementy które nadawały się do wymieniany do zostały wymienione dopiero po moim potwierdzeniu a więc nie ma tu niemiłych niespodzianek przy rozliczeniu. Usługa wykonana sprawnie w przystępnej cenie",
Tomek, Seat Ibiza
"koleś pier.. ja u nich naprawiam cara od lat teraz po naprawie smigam po UK i do polski 8 razy jezdzilem i spoko wszystko jest takze ....",
HUXON SMK
"Bardzo profesjonalna obsługa oraz wykona naprawa, polecam serdecznie ",
Szymon, Audi TT
Zajmujemy się całkowitą mechaniką pojazdową oraz blacharstwem i lakiernictwem. Wykonujemy pełną diagnostykę oraz naprawę samochodów wszystkich marek. Od marca uruchamiamy serwis klimatyzacji. Mamy 3 stanowiska mechaniczne, komorę lakierniczą i 5...
"Bardzo profesjonale podejście do klienta. Naprawa szybka i w rozsądnych kosztach. ",
zenek, volvo
"Mechanik uratował moje wakacje. 3 miesiące temu w dniu wyjazdu na Chorwację sprawdziłam płyny. Moja wina, że dopiero wtedy. Okazało się że Sahara na bagnecie. To był pierwszy warsztat który znalazł dla mnie chwilkę w tak krytycznej sytuacji żeby spojrzec pod maskę o co chodzi. Całe szczescie że to tylko niedokręcony filtr oleju przeciekał-3...",
Dominika, BMW E90
"Szybko, fachowo, tanio. Pojechałem do Ka-techu żeby mi chłopaki poprawili po partaczu z warszawskiej i samochód działa. Jest ok naprawde polecam ",
klient , Audi
"Jestem kobietą pracującą i jak większość z nas nie znam sie na samochodach jednak w moim aucie wystąpiły usterki bardzo dokuczliwe brak wycieraczki z przodu poprostu przestała działac oprocz tego auto gasło i nie chciało zapalic .byłam z tym problemem u wielu mechaników wymieniali czujniki i tylko płaciłam a problem pozostal , koleżanka...",
zadowolona klientka
"Znalazłem ten warsztat w internecie. Problemem był brak mocy w aucie.Panowie szybko zdiagnozowali awarie gruszki turbiny, wymienione zostały także wężyki od podciśnienia. Fachowo i w dobrych pieniądzach, na pewno tam wrócę. ",
Tomek, Octavia 1.9 TDI
"Wspanialy fachowiec , idealny to malo powiedziane , nikt, nigdy nie uzdrowil mego auta lepiej , nigdy nie pujde do innego , Solidnie , fachowo .tanio , goraco polecem
Gustaw",
Gustaw
"Jestem zadowolony z usługi. Wymieniono mi kilka elementów zawieszenia. Naprawa wykonana w terminie. Cena umiarkowana. Obsługa bardzo miła. Mechanicy są bardzo dobrzy, znają się na robocie.",
marek.gora, mercedes, ML, w163, 2003
"kolega mi opowiadał o warsztacie samochodowym same plusy ale nie wierzyłem ale sam sie przekonałem i szczerze polecam warsztat z daleka nie za ładny ale wszystko tam
ma swoje miejsce
mila atmosfera taniocha maja pojecie polecam ",
kamil, opel vektra c
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam. Jestem posiadaczem mazda 3 bk 2005 1.6 turbo i zauważyłem wyciek oleju za pokrywą zaworów, wymieniłem uszczelke pod pokrywą lecz wyciek nadal jest. Czy możliwe że wyciek jest z pod uszczelek kolektora dolotowego który znajduje się zaraz za pokrywą?
Witam. Dlaczego Wydmuchuje uszczelkę spod pokrywy zaworów? Proszę o odpowiedź
witam, seicento 900 problem z wyciekiem oleju, trudno powiedzieć gdzie- jest wszędzie tzn po niżej pierwszej uszczelki na silniku od góry ( nie znam sie) ,po ostatniej jeździe podczas 30 stopni C po mieście , przez nawiew wydostawał się dym z palonego oleju, co w sumie nie dziwne. Pytanie...
Wyciek spod pokrywy zaworów może obniżyć poziom oleju silnikowego i narazić elementy silnika na szybsze zużycie. Dodatkowo zabrudzenia spowodowane przez wyciekający olej mogą wpłynąć na...