"Ogolnie polecam, ale koszt części to jakieś 300% ceny w sklepach (w przypadku niektórych elementów). Jeszcze jeden mankament z ich strony, nie zauważyli że jeszcze jeden drążek od stabilizatora jest urwany/złamany w pół.
Mechanicy mili i dbający o klienta, zawsze można zadzwonić i dowiedzieć się dokładnie.
Czas naprawy naprawdę bardzo...",
LubieKawe, Honda Accord VII 2004 2.4
Młody zespół chcący profesjonalnie zająć się Twoim autem. Jeżeli masz złe doświadczenia z mechanikami lub warsztatami, spróbuj naszych usług.
"Polecam warsztat. Naprawa została wykonana sprawnie i bez niepotrzebnego przeciągania. Kontakt był dobry, wszystko zostało jasno wyjaśnione, a koszt usługi był zgodny z ustaleniami. Auto po odbiorze działa prawidłowo, więc jestem zadowolony z wizyty.",
Mateusz, Golf 6
"Zdecydowanie polecam ten warsztat.Szybka i fachowa diagnoza i krótki termin realizacji.",
Karol Majchrzak
"Bardzo polecam !!! Zawsze wszyscy z mojej rodziny zaprowadzamy samochody do Kambeku i zawsze wracamy z innymi samochodami zadowoleni i z jakosci i z szybkosci i z ceny uslug (jestesmy stalymi klientami wiec pewnie troszke nizsze sa te ceny niz normalnie). Nigdy nic nie zepsuli (jak to niektorzy potrafia). 100000% sadystfakcji !!!!",
Dawe, seat, opel, fiat
"Polecam. Naprawiają to czego inni nie umieją. Dobrzy fachowcy. Miła obsługa.
Nie wiem skąd te negatywne oceny może to było kiedyś. Jezdze do nich i jestem zadowolony, a kilkunastu poprzednich mechaników wysłał bym w kosmos na nauki.",
piotr kielce
"Polecam są najlepsi w Kielcach .Szybki fachowy serwis, zawsze miła obsługa na salonie.",
ADD, [email protected]
"od kilku lat sprawuje piecze nad bmw jestem zadowolony .",
emcu, bmw e46
Zapraszamy na usługi z zakresu mechaniki pojazdowej
zapraszam do kontaktu
"Robił mi dwa razy samochód, jakieś drobne rzeczy ale zależało mi na czasie i na drobne naprawy polecam. Nie bierze się za poważne sprawy, ale zrobił dobrze i tanio. ",
xmikexpl, Ford Galaxy MK2
"naprawa silnika diesla po zatankowaniu benzyny. gość naprawdę nie z tej ziemi ,znakoomity fachowiec i wkłada serce w to co robi ceny może ni najniższe ale warto jeśli poważna usterka to tylko on.",
rob, focus 1.8 tdci
Zapraszamy na pełen zakres usług mechanicznych
"generalnie jak mam coś do jakiej kolwiek naprawy uderzam do chłopaków na warsztat i zawsze coś poradzą i ustalą szybki termin",
bartekck89
"Korzystam z usług tego warsztatu od kilku lat i nigdy się nie zawiodłem. Fachowa obsługa i przystępne ceny. Polecam. ",
Tomek, Honda Accord VI 1.8 VTEC
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług
Serdecznie zapraszam zainteresowanych
Zapraszamy do kontaktu
Zapraszamy na szeroki wachlarz usług motoryzacyjnych.
Firma Autoservis Łukasik zajmuje się kompleksową naprawą samochodów w zakresie: - mechaniki - elektromechaniki - klimatyzacji. Sprzedajemy również części zamienne. Specjalizujemy się w wąskiej dziedzinie jaką jest naprawa oraz...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Wymiana gum stabilizatora Fiat Grande Punto czy mozna to zrobic samemu na kanale czy jest to wiecej roboty ?
Witam. Mam pytanie dotyczy bardzo mocnego dodania gazu na pierwszym i drugim biegu auto ford kuga 2016 przebieg 70000 pływa na prawo i lewo na desce zapala się kontrola trakcji . Nie można utrzymać go prosto do jazdy . Mogę prosić o pomoc .
Jak to jest z tymi łacznikami stabilizatorów w moim aucie kazdy łacznik inaczej pracuje dwa tylnie lekko sie poca i mozna nimi obracac na boki jednym palcem lecz luzu nie maja .Natomiat wymienilem jeden przedni i pozalozeniu ten nowy jest sztywny ciezko go obrócić .Czy one maja sie tak ruszac...
Słychać stuki (pyknięcia) z przodu z lewej strony, jedno lub dwa podczas ruszania i jazdy z niedużą prędkością i czasem przy hamowaniu. Czasami stuki jakby przenosiły się bliżej środka (pod fotel kierowcy) samochodu. Przy próbie obrócenia półosi ręką wyczuwalny nieduży luz i słychać stuk na...