"Mycie silnika plus jak się okazało wymiana uszczelki czujnika ciśnienia oleju. Bez naciągania na zbędne koszty (uszczelka pod głowicą). Szybko i profeshonalnie, polecam.",
Szymon, Skoda Fabia
Młody zespół chcący profesjonalnie zająć się Twoim autem. Jeżeli masz złe doświadczenia z mechanikami lub warsztatami, spróbuj naszych usług.
"Polecam warsztat. Naprawa została wykonana sprawnie i bez niepotrzebnego przeciągania. Kontakt był dobry, wszystko zostało jasno wyjaśnione, a koszt usługi był zgodny z ustaleniami. Auto po odbiorze działa prawidłowo, więc jestem zadowolony z wizyty.",
Mateusz, Golf 6
"Wizyta na serwis klimatyzacji minęła bezproblemowo, fachowa obsługa i szybki czas realizacji. Polecam",
Kamil, Wizyta DobryMechanik
"Najlepszy z warsztatów gdzie naprawialem auto, a parę ich było.Korzystam z ich usług od jakiegos roku i po kolejnej naprawie, z której jestem zadowolony postanowiłem napisać tę opinię. Przede wszystkim uczciwość i wysoka jakość usług, cechy dość rzadko spotykane w tej branży.",
czarek, audi
"Witam jestem bardzo zadowolony z wykonanej naprawy Pan Paweł powala wiedzą o Mercedesach. Oprócz samej uszczelki wymienione w cenie pasek wielorowkowy ,przewody gumowe odmy, rolka ,kolektor wydechowdechowy, wgrana nowa mapa, skasowany błąd poduszki, zaadaptowane przepustnice. Uczciwa cena naprawa w 5 dni dla mnie super polecam. Szkoda że tak...",
Beny229, Mercedes clk 200k w208
"Przemily wlasciciel uratowal nam "zycie" i z pomoca supermechanikow wymienili na miejscu urwana lape skrzyni. Bylismy akurar przejazdem przez kielce gdy sie to stalo vis a vis jego warsztatu. Naprawa nie nalezala ani do latwych ani do przyjemnych. Urwane sruby, ciezki dostep itd. Pragniemy goraco polecic ten warsztat",
marcin i ewa, Renault Clio
"Robiony uklad hamulcowy i wymiana lozysk. Wyszlo szybko, tanio i naprawde dobrze. Polecam.",
Krzysztof Chaba, Audi 80
"wszystko tak jak powinno być - dostarczyłem własne części i do tego naprawa była tania - nie doliczono dodatkowych kosztów za robocizne",
PropheT
"Pan Paweł jest godny polecenia! Szybka pomoc! W 100% POLECAM! ",
klient
"Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu wykonania usługi. Zadzwoniłem do warsztatu z drogi ponieważ zepsuło mi się auto na trasie, zostałem miło obsłużony telefonicznie i zaproszony do warsztatu. Na miejscu dostałem kompleksową i szybką obsługę ponadto wielu mechaników nie zwraca uwagi na szczegóły, a tutaj miłe zaskoczenie, mechanicy oprócz tego,...",
Paweł, volvo
"Szybko rzeczowo solidnie. Profesjonalna obsługa.",
murzyn, Citroen C2
Dysponujemy pięcioma nowoczesnymi stanowiskami do kompletnej naprawy samochodów osobowych i dostawczych. Od lat zajmujemy się wymianą amortyzatorów, tłumików, olei, opon, elementów zawieszenia, elementów rozrządu, kół dwumasowych, sprzęgieł i...
"Z usług serwisu Dober korzystam już od kilku lat. Plusem jest oczywiście kompleksowość usług. Dlaczego wybieram ten serwis ? Zawsze mogę liczyć na auto zastępcze, szybką naprawę usterki i niską cenę. Dodatkowym atutem jest wypożyczalnia samochodów dostawczych z której zdarza mi się korzystać, szczególnie w swojej branży.",
KWP Sp. z o.o., VW PASSAT
"Naprawa zawieszenie przedniego w Seacie Ibizie. Elementy które nadawały się do wymieniany do zostały wymienione dopiero po moim potwierdzeniu a więc nie ma tu niemiłych niespodzianek przy rozliczeniu. Usługa wykonana sprawnie w przystępnej cenie",
Tomek, Seat Ibiza
"Bardzo dobra obsługa, pracują tam bardzo dobrzy fachowcy, przed ostatecznym montowaniem części ostatnie zdanie należy do klienta chodzi tu o wybór czy montować oryginalną część czy najlepszy jaki się da zamiennik. Te negatywne komentarze są od jakiś de**li którzy założę się że sami chcieli coś udoskonalić lecz im to nie wyszło i zganiają winę...",
Z poważaniem Skuter
"Znakomita wieloletnia współpraca, wymiana wiedzy i doświadczeń między Autolin Moto Serwis, a Moto-Szlif Pana Makowskiego. Wysoka jakość wykonywanych usług stawia tą firmę na czele w Kielcach. Oby współpraca przebiegała tak dalej, polecam gorąco.
Autolin Moto Serwis",
Autolin Moto Serwis, Silniki,turbiny,wały
"Polecam ten warsztat. Szef bardzo wyrozumiały człowiek. Obsługa i pracownicy pierwsza klasa - inne warsztaty powinny z nich brać przykład. A co do wcześniejszych tu komentarzy odnośnie budynku i placu to ja uważam, że to przesada. To nie salon piękności tylko warsztat. Dzięki temu masz tanio i nie plątasz się mechanikom pod nogami. Dla mnie...",
The Ramones, Dacia Lodgy
"Bardzo profesjonalna obsługa oraz wykona naprawa, polecam serdecznie ",
Szymon, Audi TT
Zajmujemy się całkowitą mechaniką pojazdową oraz blacharstwem i lakiernictwem. Wykonujemy pełną diagnostykę oraz naprawę samochodów wszystkich marek. Od marca uruchamiamy serwis klimatyzacji. Mamy 3 stanowiska mechaniczne, komorę lakierniczą i 5...
"Mam forda mondeo mk3 Pan Piotr zawsze trafnie diagnozuje , naprawy sa szybkie, a ceny bardzo korzystne . Wszystko super! szczerze polecam!",
$tan, ford mondeo mk3
Koszt wykonania usługi wymiana uszczelki pod głowicą w Kielcach: od 460,00 PLN do 960,00 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam Mam Pegueota 206 1.4 75 Km SW benzyna 2002 Samochod rano jak odpalam to czasem lubi zgasnac i znow odpalam i jest dobrze zachowuje sie a nie raz jak by chodzi na 3 cylindrach ale jadac juz wszystko sie normuje i zero wyciekow plynu chlodniczego zero w oleju plynu korek wlewu oleju...
Witam, ubywa plynu chłodniczego w kia ceed 2008. Wymieniona zostala uszczelka pod glowica jednak plynu dalej ubywa. Pod korkiem oleju nie widac osadu. Przy odpalonym silniku nie widac rowniez bąbelkow w zbiorniku wyrownawczym. Widac delikatne kapanie po zaparkowaniu auta. Poziom oleju rowniez...
Witam,mam problem z samochodem Toyota Corolla hatchback v-vti 1.6 , rok 2002. Ostatnio jadąc na trasie właczyla mi sie kontrolka oleju ,a wzkażnik plynu chlodniczego podniosl sie do maksimum. Sprawdziłem stan oleju i byl bliski minimum. Odczekalem dwie godziny i i dolalem oleju na zimnym...
Mam mercedesa c200 kompresor z 2001 roku i musze wymienic usczelke glowicy wiem juz ze potrzeba klucza dynamometrycznego ale nie wiem gdzie znalesc zapiske ile i jak mam ustawic ten klucz tak zeby pasowal idealnie przy zamknieciu glowicy no i ogulnie jakies porady jak najlepiej to zrobic ?? Ps...