"Mila obsluga.Szybko i tanio. Poleam znaja sie na roboie panowie.Pozdrawiam skladzik ",
smart, seat
Młody zespół chcący profesjonalnie zająć się Twoim autem. Jeżeli masz złe doświadczenia z mechanikami lub warsztatami, spróbuj naszych usług.
"Polecam warsztat. Naprawa została wykonana sprawnie i bez niepotrzebnego przeciągania. Kontakt był dobry, wszystko zostało jasno wyjaśnione, a koszt usługi był zgodny z ustaleniami. Auto po odbiorze działa prawidłowo, więc jestem zadowolony z wizyty.",
Mateusz, Golf 6
"Godne polecenia miejsce, prawdziwi fachowcy. Na pewno tam wroce.",
Magda, Renault tragic
"Wizyta na serwis klimatyzacji minęła bezproblemowo, fachowa obsługa i szybki czas realizacji. Polecam",
Kamil, Wizyta DobryMechanik
"jest wszystko czego potrzeba:
1 jakość
2 szybkość
3 cena
ogólnie ok",
Aneta , LANOS rocznik 1999 poj.1,5 16v
"Mój Master przestał odpalać przy mrozach. Warsztat poradziła sobie z usterką dość szybko. Moge ich polecić.",
Miły, Master
Klinika Zdrowego Mercedesa pracuje od Poniedziałku do Piątku w godzinach 9 - 17. Wszelkie informację mogą Państwo uzyskać pod numerami telefonów: Nasz zakład mieści się w Kielcach przy ulicy Sobieskiego 22
"Przemily wlasciciel uratowal nam "zycie" i z pomoca supermechanikow wymienili na miejscu urwana lape skrzyni. Bylismy akurar przejazdem przez kielce gdy sie to stalo vis a vis jego warsztatu. Naprawa nie nalezala ani do latwych ani do przyjemnych. Urwane sruby, ciezki dostep itd. Pragniemy goraco polecic ten warsztat",
marcin i ewa, Renault Clio
"Bardzo miła obsługa. Jestem bardzo zadowolona. Pan pozytywnie nastawiony.",
aniołek, peugeot 307
"Witam, miałem problem z czujnikami TPMS w Infiniti
Obsługiwał mnie młody pracownik, który musiał się trochę nameczyc, ale efekt końcowy był pozytywny.
Malo tego, żeby kontrolka zniknęła musiałem jechać na obwodnicę żeby czujniki się zakodowaly, a za usługę zapłaciłem po powrocie z jazdy testowej.
Polecam serdecznie. Pracownicy są...",
Infiniti 66, Infiniti
Jesteśmy przedsiębiorstwem istniejącym na rynku od 1997 roku. Naszą specjalnością jest wymiana oraz spwanie tłumików do wszystkich samochodów osobowych, ciężarowych, terenowych, oraz motocykli. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie co...
"BARDZO MIŁY KONTAKT , WŁAŚCICIEL BARDZO PUNKTUALNY , WIE CO ROBI ,STARA SZKOŁA ZAWODOWIEC , NIE NACIĄGA NA KOSZTY, CO JEST PLAGĄ ZAKŁADÓW , BARDZO DOKŁADNA ROBOTA , GWARANCJA !!! NA USŁUGE!!! , POLECAM WSZYSTKIM TEN ZAKŁAD NAPRAWCZY , CENOWO ADEKWATNIE DO CZASU WYKONANIA USŁUGI . JESZCZE RAZ POLECAM WSZYSTKIM SZUKAJĄCYM DOBREGO ELEKTRYKA...",
WŁODZIMIERZ.G., BMW- E- 65- 730 D
"wszystko zgodnie z planem,koszt czas i jakość,polecam...",
sieniek, vw touareg
"żetelny zaklad godny polecenia. szybko i dokładnie wykonana usługa",
AUDI, audi a8
" Witam .Nie wiem co inni sadza o serwisie Dober ja moge nadmienic ,ze naprawialam tam wszystkie samochody a mialam i forda i kia obecnie mam citroenai nigdy nie mialam zadnych problemów z naprawami. Każda naprawa byla ze mna wczesniej ustalana. Nigdy mi sie jeszcze nie zdazylo zeby mi zrobili cos, co nie bylo konieczne do naprawy,takze nie...",
Eliza, Citroen
"Naprawa zawieszenie przedniego w Seacie Ibizie. Elementy które nadawały się do wymieniany do zostały wymienione dopiero po moim potwierdzeniu a więc nie ma tu niemiłych niespodzianek przy rozliczeniu. Usługa wykonana sprawnie w przystępnej cenie",
Tomek, Seat Ibiza
"Zepsuł nam się samochód na trasie. Panowie przyjechali szybko, zrobili co trzeba, wzięli dużo mniej niż się spodziewaliśmy, naprawili naprawdę porządnie, dali kilka porad, a do tego bardzo sympatyczni i życzliwi. Ze szczerego serca polecamy usługi tej firmy, my jesteśmy po prostu zachwyceni :)",
Janusz, volvo 440
"Jestem ich klientem od wielu lat, nie zawiodłem się nigdy. Bardzo mili i w pełni kompetentni mechanicy, wykonują usługi na wysokim poziomie. Błyskawicznie zdiagnozowali problemy i szybko je usunęli. Serwis godny polecenia innym. Terminowość, fachowość oraz miła obsługa, polecam.
Dziękuję za ostatnią naprawę panu Przemkowi i Krzysztofowi.",
Andrzej, Skoda Fabia 1.9 SDI
Zajmujemy się całkowitą mechaniką pojazdową oraz blacharstwem i lakiernictwem. Wykonujemy pełną diagnostykę oraz naprawę samochodów wszystkich marek. Od marca uruchamiamy serwis klimatyzacji. Mamy 3 stanowiska mechaniczne, komorę lakierniczą i 5...
"Jestem zadowolony, kilkakrotnie korzystałem z usług w tym warsztacie, przede wszystkim jest niedrogo i dobrze wykonane naprawy,jakość i cena części do mojego opla były wcześniej uzgodnione ze mną, POLECAM! ",
Andrzej
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam galaxy z 2010 diesel i od pewnego czasu czuć spaliny w kabinie. Co robić?
Po dodaniu gazu jak spadaja obroty przy tlumiku slychac jakby pierdzenie dodam ze auto jest nowe ma przejechane 400km ,jest to silnik 1.0 sce.jest to moje 1 nowe auto I jestem moze przewrazliwiony albo ten silniczek jest po prostu maly I tak ma albo musi sie tam wszystko jeszcze ulozyc, dzieki...
Honda Civic 1995 1.3 benzyna dzwiek wydechu nie wydobywa sie z rury tylko bezposrednio z pod spodu Auta
Tłukący o podłogę srodkowy tłumik opel corsa c 1.0 dzieje sie tak przy ruszaniu i zmianie biegow z 1 na 2 a z 2 na 3 to raz wali raz nie, jaka jest tego przyczyna? Bardzo prosze o pomoc
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...