"Trafiłam zupełnie przez przypdek.Poprosilam o sprawdzenie ogolne okazalo sie ze sforznie i wachacze do wymiany.Zrobili od reki na miejscu.Pani z biura pojechala po czesci ktore kosztwaly normalna cene.Podczas robienia ja siedzialam z pania w biurze, piłam kawke i rozmawialam.Polecam tu trafic :)",
Pati, opel vectra
"Bardzo zależało mi na czasie - panowie pomimo nawału pracy uporali się z robotą bez problemu. Samochód odstawiony w piątek tuż przed zamknięcięm - w sobotę o 13 już do odbioru. Wymiana sworznia, łączników stabilizatora, gum - wszystko sprawnie (pomimo trudności wynikających z zawieszenia Opla). Na pewno nie była to ostania wizyta - gorąco polecam!",
pawel rk, Opel Vectra B
"NIe wiedziałem co z moim autkiem jest, znaleźli problem i załatwili sprawę. Autko po naprawach śmiga lepiej niż przed naprawa. Wielki szacunek dla mechaników. Gorąco polecam",
Ch3mik, Seat Ibiza
"Gorąco polecam ten warsztat. Miła i profesjonalna obsługa, bez naciągania klienta. Mam zamiar korzystać w przyszłości z usług tego warsztatu i polecam go innym :)",
olenka
"100% zadowolenia, ludzie tam pracujący wiedzą co robią, znają się na swojej robocie.
Profesjonalna obsługa!
Serwis hamulcowy w mojej Fabii przeprowadzony wzorcowo!
ASO Skody nie potrafiło poradzić sobie z brakiem hamulców w mojej Fabii, ADAR zrobił to perfekcyjnie! Auto znowu hamuje ;)
Polecam wszystkim to miejsce, ja na pewno jeszcze tam...",
Dawcio, Skoda Fabia I
Nasza firma zajmuje się pełnym serwisem gwarancyjnym samochodów osobowych Fiat na który posiada autoryzację nadaną przez Fiat Auto Poland. Serwis spełnia pełne standardy zalecane przez Fiat. Posiadając dostęp do pełnej dokumentacji obsługi...
* Kompleksowy serwis opon * mechanika * wymiana oleju * opony nowe i używane * felgi (stal i alum) * regeneracja felg * prostowanie * spawanie aluminium * Zapraszamy od pon.-pt. 8-18, sob. 8-15.
"Mój dotychczasowy mechanik nie potrafił zdiagnozować usterki-samochód nie odpalał.
Szukając w Bytomiu elektromechanika trafiłam do tego warsztatu i był to strzał w 10.
P.Damian fachowo postawił trafną diagnozę i szybko wykonał naprawę(za 5 godz.wyjechałam już sprawnym samochodem).Koszta również adekwatne do usterki.
Warsztat godny...",
Danuśka, FORD FOCUS C-MAX
"Korzystam od lat i zawsze tam wracam. Nigdy się nie zawiodłem.",
Piotr, Mazda 626
"Super gościu. Szybka diagnoza, szybka naprawa za przystępna cenę. Gorąco polecam ten warsztat w razie jakiejkolwiek awarii na pewno wrócę.",
Stały klient, Opel Zafira
"Moim zdaniem to dobry warsztat. Robiłem tam jedną drobną naprawę i jedną poważniejszą. Wszystko zrobione szybko, auto śmiga bez zarzutu, a pracownicy byli po prostu w porządku.",
Tzt
"Jeszcze nigdy nie byłem tak bardzo zadowolony z usług warsztatowych jakie wykonują Panowie w owym warsztacie. Pełen profesjonalizm, podejście indywidualne do każdego klienta jest niesamowite! Widać, że doświadczenie mechaników oraz założyciela warsztatu jest na wysokim poziomie.",
Pimpek
"Jak wiekszosc, jednogłosnie i bezapelayjnie tylko DAVANTI
moja krótka historia zakonczona happy endem jest opisana tutaj
post353841.html#p353841",
639, fiat punto
"Naprawdę dobry warsztat - jestem zadowolony z ich usług.
Już w trakcie umawiania wizyty robią dobry wywiad, w celu zamówienia części - mają więc co trzeba w momencie oddania pojazdu na serwis. Mi osobiście nie zdarzyło się, żeby samochód nie był zrobiony na czas.
Sprawdzają co naprawdę jest do zrobienia, nie czuję żebym zlecał im coś...",
Jezior, Skoda
"Z usług warsztatu, które są wykonywane bardzo fachowo, rzetelnie i
krótkoterminowo korzystam już od miesiąca marca 2012 roku. Nadmieniam, że bardzo wysoka fachowość właściciela warsztatu Pana Dariusza Śliwki kilkakrotnie pomogła doprowadzić mój kilkunastoletni samochód do prawidłowego stanu technicznego...",
Gryc, OPEL "ASTRA" II - G-CC-Hatchbach
"Całą flotę pojazdów serwisujemy w tym warsztacie. Koszt usługi w porównaniu do jakości wykonania usług rewelacyjna. Naprawa od przyjazdu do wydania pojazdu w dziesieciostopniowej skali oceniam na mocne 14. Żałuje jedynie że serwisujemy pojazdy dopiero od 2017r.",
Woolcan S.C.
"Nikt nie chciał podjąć się naprawy mojego Nissana. W końcu znajomy polecił mi ten warsztat. Samochód odebrałem zgodnie z terminem. Koszt uczciwy. Prawdziwy mechanik, który podchodzi z sercem do samochodu. Polecam wszystkim.",
Maciek, Nissan Murano
"Naprawa przebiegała bardzo szybko pomimo dużego zakresu ,bardzo dobry kontakt z właścicielem, jeżeli są dodatkowe usterki w samochodzie to jest propozycja naprawy [ty decydujesz czy mają to robić] koszty naprawy nie są małe ale co dzisiaj jest tanie jak się chce jeżdzić bezpiecznie to trzeba trzeba liczyć się z wydatkami ...",
Mieczysław, HYUNDAI TUCSON
"Szczerze polecam. Trafiłam do tego serwisu przypadkiem, spadł pasek, rozpadły się jakieś rolki. Zostałam przyjęta bez umawiania się i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.
Pierwszy raz będąc w serwisie samochodowym miałam wrażenie, że rozmawiam z osobami na poziomie. Jako kobieta nie muszę znać się na wszystkim co nie znaczy, że nie oczekuję...",
Ewa, Mercedes A-clasa
"Miałem likwidowana szkodę w/w warsztacie.Wszystko przebiegło bez najmniejszego problemu,począwszy od zgłoszenie do naprawy auta.Wlasciciel p.Rafal uczynny i pomocny.Zwiazku z tym że nie mam żadnych uwag do napraw blacharskich z czystym sumieniem polecam w)w warsztat.Panie Rafale dziękuję ",
Marian, Ford focus
"Polecam ten warsztat w 1000000%! Szybko oceniony stan samochodu, różne opcje do wyboru, w dodatku bez zdzierania. Pan został po godzinach, żeby nam pomóc. Wytłumaczone prosto, co i jak trzeba zrobić. Nie znam lepszego warsztatu!",
Jastrzębie-Zdrój, Ford Focus
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam z tej strony Witek. Audi A6 C6 sedan 2.0 TDI multitronik 350 tys nalotu 2007 r problem taki iż na wolnych obrotach bieg N telepie cała buda z przerwami, czasem wcale jak mu czapka spadnie, wtryski robione, turbina robiona, EGR też przepływomierz wyczyszczony, ponoć 2 wtrysk troszkę...
Posiadam Citroena Berlingo DIESEL r.2015.W czasie jazdy nagle samochód stracił moc pojawił się komunikat awaria silnika (ikonka silnika) i komunikat ESP/ASR.Co mogło się stać?
Witam ,mam pytanie odnośnie działania kierownicy w volvo V40 CC 2013r. Pierwszy raz mam auto tej marki i nie wiem czy to normalne że kierownica jest bardzo czuła na każdy ruch, i mam wrażenie że po skręcie nie wraca do punktu wyjścia. Cały czas muszę ją kontrolować . Nie wiem ,czy dobrze to...
Witam,posiadam volvo v60 1.6 diesel 114k/m 2011 rok.Problem polega na tym ,że pojawia się bład wtryskiwacza(wtryskiwaczy)wysterowania górnej dawki paliiwa,ten błąd raz pojawia się na cylndrze 1-2 raz 2-3-4 pozdrawiam Darek
Prawidłowe ustawienie dyszy spryskiwaczy jest podstawą do bezpieczego podróżowania. Warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia z jezdni powodują zanieczyszczenia szyby. Sprawne spryskiwacze,...
Nagła głośniejsza niż zazwyczaj praca silnika może sygnalizować jego poważny problem. W większości przypadków niedomagania silnika objawiają się m.in. dudnieniem czy stukami. Spowodowane może być...
Gdy temperatura na zewnątrz spada, temperatura wewnątrz kabiny utrzymywana jest przez układ ogrzewania. Jeżeli ogrzewanie nie działa poprawnie, oznacza to pewne zagrożenie i to nie ze względu na...
Nagły problem z uruchomieniem samochodu to coraz rzadszy widok ze względu na postęp technologiczny. Mimo to, elektronika która z jednej strony czyni auta nowoczesnymi pojazdami, z drugiej strony...