PRO - LPG - Montaż i serwis samochodowych instalacji LPG - Regulacje - Przeglądy - Modyfikacje Warsztat znajduje się w Centrum Bytomia przy ul.Wrocławskiej 22a (odcinek...
"Dogodne terminy, przystpne ceny oraz wysoki poziom obslugi klienta a naprawy wykonywane wzorowo. Polecam.",
Krzysztof, [email protected]
"Usunięcie stuków przedniego zawieszenia. Naprawa błyskawiczna i skuteczna. Największym problemem była lokalizacja usterki (na stacji diagnostycznej cisza, po wyjechaniu na drogę horror). Pracownicy warsztatu przy diagnostyce po prostu myślą. co w epoce autoryzowanych wymieniaczy jest już rzadkością. ",
Piotr, dodge magnum
"dobry czas realizacji, ceny rozsądne, nawet duży wybór opon używanych, ogólnie jestem zadowolony..",
wezyr, opel
"Szczerze polecam. Trafiłam do tego serwisu przypadkiem, spadł pasek, rozpadły się jakieś rolki. Zostałam przyjęta bez umawiania się i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.
Pierwszy raz będąc w serwisie samochodowym miałam wrażenie, że rozmawiam z osobami na poziomie. Jako kobieta nie muszę znać się na wszystkim co nie znaczy, że nie oczekuję...",
Ewa, Mercedes A-clasa
"100% zadowolenia, ludzie tam pracujący wiedzą co robią, znają się na swojej robocie.
Profesjonalna obsługa!
Serwis hamulcowy w mojej Fabii przeprowadzony wzorcowo!
ASO Skody nie potrafiło poradzić sobie z brakiem hamulców w mojej Fabii, ADAR zrobił to perfekcyjnie! Auto znowu hamuje ;)
Polecam wszystkim to miejsce, ja na pewno jeszcze tam...",
Dawcio, Skoda Fabia I
"Mechanik wymienił gumy stabilizatora bez demontażu połowy zawieszenia jak sugerują inni (opuszczenie sanek zawieszenia)",
Bogdan, Astra G
"Mój dotychczasowy mechanik nie potrafił zdiagnozować usterki-samochód nie odpalał.
Szukając w Bytomiu elektromechanika trafiłam do tego warsztatu i był to strzał w 10.
P.Damian fachowo postawił trafną diagnozę i szybko wykonał naprawę(za 5 godz.wyjechałam już sprawnym samochodem).Koszta również adekwatne do usterki.
Warsztat godny...",
Danuśka, FORD FOCUS C-MAX
"Korzystam od lat i zawsze tam wracam. Nigdy się nie zawiodłem.",
Piotr, Mazda 626
"Jestem bardzo zadowolony że trafiłem do tego warsztatu z moim Seatem. Baaardzo zmęczone przednie zawieszenie oraz hamulce sprawnie i szybko wymienione a wszystko to za kwotę satysfakcjonująca jak na zakres pracy. Serdeczność oraz podejście do klienta sprawia że w przypadku nastepnych napraw na pewno skorzystam z usług tego warsztatu. Polecam!",
Jakub, Seat Ibiza 1.9 TDI
"W tym warsztacie byłem pierwszy raz. Facet młody ale bystry i uczciwy. Zna się na rzeczy. Mógł mnie naciąć na kilka stówek ale tego nie zrobił. Polecam.",
awizo, WV
"Moje C5 od samego początku serwisowane tutaj.
Zawsze na czas i za rozsądne pieniądze.
",
podgoreka, C5
"Z usług warsztatu, które są wykonywane bardzo fachowo, rzetelnie i
krótkoterminowo korzystam już od miesiąca marca 2012 roku. Nadmieniam, że bardzo wysoka fachowość właściciela warsztatu Pana Dariusza Śliwki kilkakrotnie pomogła doprowadzić mój kilkunastoletni samochód do prawidłowego stanu technicznego...",
Gryc, OPEL "ASTRA" II - G-CC-Hatchbach
"Nikt nie chciał podjąć się naprawy mojego Nissana. W końcu znajomy polecił mi ten warsztat. Samochód odebrałem zgodnie z terminem. Koszt uczciwy. Prawdziwy mechanik, który podchodzi z sercem do samochodu. Polecam wszystkim.",
Maciek, Nissan Murano
"Szybko i profesjonalne. Wymiena kłódki hamólcowych. ",
Vadimius., Opel Astra j
"chłopaki wiedzą co i jak. szybko i o dziwo tanio! polecam :)",
marko, fiat bravo
"Miałem likwidowana szkodę w/w warsztacie.Wszystko przebiegło bez najmniejszego problemu,począwszy od zgłoszenie do naprawy auta.Wlasciciel p.Rafal uczynny i pomocny.Zwiazku z tym że nie mam żadnych uwag do napraw blacharskich z czystym sumieniem polecam w)w warsztat.Panie Rafale dziękuję ",
Marian, Ford focus
"Byłem-naprawiłem i jezdze do dziś. Duża wiedze i fach w reku",
Misiek, Mercedes w210
Nasza firma zajmuje się pełnym serwisem gwarancyjnym samochodów osobowych Fiat na który posiada autoryzację nadaną przez Fiat Auto Poland. Serwis spełnia pełne standardy zalecane przez Fiat. Posiadając dostęp do pełnej dokumentacji obsługi...
"Bardzo dobry warsztat z bardzo dobrymi fachowcami. Polecam :)",
Piotr, BMW
"Szybko i solidnie :)",
dj.marco, Skoda
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam z tej strony Witek. Audi A6 C6 sedan 2.0 TDI multitronik 350 tys nalotu 2007 r problem taki iż na wolnych obrotach bieg N telepie cała buda z przerwami, czasem wcale jak mu czapka spadnie, wtryski robione, turbina robiona, EGR też przepływomierz wyczyszczony, ponoć 2 wtrysk troszkę...
Posiadam Citroena Berlingo DIESEL r.2015.W czasie jazdy nagle samochód stracił moc pojawił się komunikat awaria silnika (ikonka silnika) i komunikat ESP/ASR.Co mogło się stać?
Witam ,mam pytanie odnośnie działania kierownicy w volvo V40 CC 2013r. Pierwszy raz mam auto tej marki i nie wiem czy to normalne że kierownica jest bardzo czuła na każdy ruch, i mam wrażenie że po skręcie nie wraca do punktu wyjścia. Cały czas muszę ją kontrolować . Nie wiem ,czy dobrze to...
Witam,posiadam volvo v60 1.6 diesel 114k/m 2011 rok.Problem polega na tym ,że pojawia się bład wtryskiwacza(wtryskiwaczy)wysterowania górnej dawki paliiwa,ten błąd raz pojawia się na cylndrze 1-2 raz 2-3-4 pozdrawiam Darek
Prawidłowe ustawienie dyszy spryskiwaczy jest podstawą do bezpieczego podróżowania. Warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia z jezdni powodują zanieczyszczenia szyby. Sprawne spryskiwacze,...
Nagła głośniejsza niż zazwyczaj praca silnika może sygnalizować jego poważny problem. W większości przypadków niedomagania silnika objawiają się m.in. dudnieniem czy stukami. Spowodowane może być...
Gdy temperatura na zewnątrz spada, temperatura wewnątrz kabiny utrzymywana jest przez układ ogrzewania. Jeżeli ogrzewanie nie działa poprawnie, oznacza to pewne zagrożenie i to nie ze względu na...
Nagły problem z uruchomieniem samochodu to coraz rzadszy widok ze względu na postęp technologiczny. Mimo to, elektronika która z jednej strony czyni auta nowoczesnymi pojazdami, z drugiej strony...