"Z całego serca polecam ten warsztat. Pracownicy znający sie na rzeczy, nie nastawieni na zysk jak w innych warsztatach. Robia wszystko aby zadowolic w peni klienta. Pracownicy nie naciągają i nie robią po najmniejszej lini oporu - dbają o dobre imię zakładu. Praca wykonana szybko, profesjonalnie i w cenie atrakcyjnej. Polecam",
kierowca, renault laguna III
"Witam.bylem ostatnio w tym serwisie ze swoim samochodem. Jestem bardzo zadowolony z uslugi. Ceny srednie. Przyjecie samochodu na wysokim poziomie.zlecenie naprawy l.ogledziny samochodu. Itp. Polecam mechanika P.Adriana. mega ogarniety chlopaczyna po rozmowie z nim. Pozdrawiam. Na pewno bede was odwiedzac",
Elolo, Skoda
"Polecam usługi warsztatu Tes-car. Solidna,fachowa,rzetelna i przemiła obsługa. Ceny zarówno za usługi jak i za części niskie. Jestem zadowolona w 100 % i gorąco wszystkim polecam!!!",
Marlena, Opel Zafira
"Pełen profesjonalizm i świetna obsługa. Polecam wszystkim",
dorota, kia
"Super warsztat, świetnie wyposażony, mechanicy naprawdę znają się na rzeczy.",
Marcin, Opel Astra II
"Najlepszy mechanik w Bytomiu i okolicy. Wszystkie auta serwisuje tylko u niego, a przeszedłem już wielu mechaników w swoim życiu. Szybko, sprawnie i solidnie. Polecam! ",
Piras
"Trafiłem do tego warsztatu z polecenia i....nie zawiodłem się. Z tak fachową i uczciwą obsługą nie spotkałem się. Pełen profesjonalizm. Usterka zdiagnozowana, koszt naprawy przedstawiony jak i czas realizacji. W trakcie naprawy okazało się, że konieczna jest wymiana dodatkowej części. Właściciel poinformował mnie o tym telefonicznie i zapytał...",
Darek, Hundai
"Mechanik wymienił gumy stabilizatora bez demontażu połowy zawieszenia jak sugerują inni (opuszczenie sanek zawieszenia)",
Bogdan, Astra G
CLARTEC to profesjonalny serwis samochodowy w Bytomiu powstały na bazie 20 letniego doświadczenia. Nasi mechanicy samochodowi wykonują szeroki zakres usług zarówno związany z mechaniką, elektroniką oraz kosmetyką samochodową. Ponadto...
"Panowie na poziomie, konkretnie, rzeczowo, profesjonalizm, wykaz napraw i czesci, wszystko czarne na białym polecam wszystkim ktorym zalezy na wysokiej jakosci usług!",
Korneliusz
"Wspaniała profesjonalna ekipa, zawsze zakres naprawy i cena są jasno określone i przejrzyste. Warsztat i pracownicy godni zaufania.",
Anna, Suzuki Splash
ZAPRAZSAMY DO NAS OD 8.00 DO 16.00
"Opierając się na komentarzach, autko oddane do warsztatu w celu rozeznania koniecznych wymian w zawieszeniu oraz w silniku. Diagnoza potwierdziła moje przypuszczenia. Wszystkie naprawy oraz wymiany w jak najlepszym porządku. Widać, że chłopaki znają się na robocie. Co bardzo ważne, w warsztacie mają bardzo dobre podejście do klienta, co w...",
Grzegorz, Mercedes CLK
"Podstawiłam samochód na wycieki oleju. Panowie stwierdzili że do wymiany uszczelka pod klawiaturą czy jakoś tak. Tego samego dnia odebrałam samochód. Szybka diagnoza o której zostałam poinformowana telefonicznie, zostały przedstawione koszty części oraz robocizny do akceptacji. Jestem zadowolona i na pewno wrócę.",
Grażyna , VW PASSAT B5
"Naprawdę dobry warsztat - jestem zadowolony z ich usług.
Już w trakcie umawiania wizyty robią dobry wywiad, w celu zamówienia części - mają więc co trzeba w momencie oddania pojazdu na serwis. Mi osobiście nie zdarzyło się, żeby samochód nie był zrobiony na czas.
Sprawdzają co naprawdę jest do zrobienia, nie czuję żebym zlecał im coś...",
Jezior, Skoda
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dacia Dokker 1.2, 2013 r. W jednym momencie w lewych drzwiach przestał działać mechanizm otwierania szyb przednich. W prawych drzwiach działa.
Przednie drzwi pasażera nie dają się otworzyć. Pękła linka mechanizmu opuszczania szyby. Kupiłem nowy mechanizm i wymieniłem. Szyba działa, jednak po dwukrotnym zamknięciu drzwi, zablokowały się i teraz nie mogę ich otworzyć. Szyba, otwiera się i zamyka. Boczek tapicerki nie jest skręcony...
Nie działa mechanizm podnoszenia szyb prawy tył. Jak zdiagnozować usterkę? Za poradę dzięki, Bogdan
Witam, musze wymienić mechanizm podnoszenia szyby z przodu od pasażera i są zużyte trybiki na silniczku, da rade wymienić same trybiki? Czy trzeba wymienić cały silniczek. Z góry dziękuję za pomoc.